Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Czy kobiety maja problem z poznaiem fajnego faceta

Polecane posty

Gość gosc

czy faceci fajnej kobiety, poki co widze wiecej fajnych facetow niz kobiet. i co kobieta rozumie jako fajny facet bogat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka

Więcej fajnych facetów? Hehe dobre, ich jest może 10% i trudno trafić na taki egzemplarz. Wokół peeeelno dopków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny
Przed chwilą, Gość Malutka napisał:

Więcej fajnych facetów? Hehe dobre, ich jest może 10% i trudno trafić na taki egzemplarz. Wokół peeeelno dopków 

90% dziewczyn to brudasy śpiochy nieroby którym najlepiej wychodzi du.czenie. Większość z was chla, ćpa i bluźni lepiej od niejednego menela. Dzisiaj trudno na ulicy spotkać faceta z papierosem - "kobiet" mnóstwo. Jeśli jesteś jedną z tych 10% przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

czy faceci fajnej kobiety, poki co widze wiecej fajnych facetow niz kobiet. i co kobieta rozumie jako fajny facet bogat?

Gdyby kobiety nie mialy problemow ze znalezieniem fajnego faceta to po dwudziestce wszystkie bylyby w powaznych dlugotrwalych zwiazkach. 

Co kobieta rozumie jako fajny facet?- ja na przyklad sie moge wypowiedziec bo kobieta jestem- dla mnie fajny facet jest bystry, o dobrym sercu, cietym poczuciu humoru, jakas pasja (poza praca), lubiacy slonce, zarabiajacy wiecej ode mnie, i jeszcze jakby byl wysoki- bo i ja jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny prawiczek

Mało jest fajnych facetów: mądrych, dobrych, szczerych, uczciwych i ciekawych. "Normalny" potrzebuje opieki. Ciekawe, co sam oferuje. Większość kobiet potrafi bez problemu o siebie zadbać. Niech więc i tego się nauczy - jak sam umiesz gotować, prać, prasować i sprzątać, a kobieta robi to tylko w soim zakresie wobec siebie powinieneś być szczęśliwy. Dziecko też oporządzisz.

"normalny" potrzebuje drugiej matki. Matki dla swojego dziecka a wcześniej i później też - cały czas i dal siebie. On będzie testował jej zdolność do bycia matką na sobie. Pomatkuje mu ta "fajna" dziewczyna.

 

Normalnego nie zaliczyłabym do normalnych ani do fajnych facetów. Fajny facet to współdziałający facet. Chętny do robienia rzeczy razem - przyjemnych i nie. Partner. Ktoś z kim można porozmawiać. Zaprzyjaźnić się. Normalny nie potrafiłby zaprzyjaźnić się z kobietą. To nienormalne przecież. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja nie spotkalem  kobiety, ktora by mnie zauroczyla, malo jest fajnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

eee kobieta zaswieci doopa i juz ma mase facetow, kobieta nie potrzebuje fajnego faceta tylko ostrego niegrzecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Normalny napisał:

90% dziewczyn to brudasy śpiochy nieroby którym najlepiej wychodzi du.czenie. Większość z was chla, ćpa i bluźni lepiej od niejednego menela. Dzisiaj trudno na ulicy spotkać faceta z papierosem - "kobiet" mnóstwo. Jeśli jesteś jedną z tych 10% przepraszam.

Opisales właśnie przedstawicielke typowej patologii. Zmień środowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×