Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

MARTYNA EWANGELICZKO PRZECZYTAJ TO IGNORANTKO

Polecane posty

Gość gość

Martyna Wiesz co, Nie obraź się ale ty jesteś jak zacięta płyta, chyba sobie zapisujesz 20 tematów w zakładkach, Codziennie piszesz jakiś kolejny post i wklejasz go w te wszystkie 20 tematów i nawet nie czytasz co inni piszą, po prostu masz klapki na oczach i Ważne że ty napiszesz swoje...  i poważnie myślisz że ktoś cię będzie czytał jeśli ty nie czytasz innych? Ty nigdy nie odpisujesz na temat, ważne że wklejasz swoją formułkę i to wszystko, a sedno tematu i ludzi którzy piszą masz w głębokim poważaniu, nie wchodzisz w ogóle w żaden dialog nie czytasz postów innych, Obserwuję cię od jakiegoś czasu i jedyne co z twojej ewangelizacji i z twoich postów wyciągam, to wkurzenie na twoją impertynencje... I ty się masz za jakiś autorytet? Ty się masz za dziecko Boże? Ogarnij się kobieto, ja się naprawdę nie dziwię, że traktują ciebie tutaj jak id,i,o,t,k,ę, jak nawiedzoną, bo ty Wpadasz na temat, jak jakaś wielka królowa, wklejasz swoje i wyginasz, i wydaje ci się że naród będzie cię czytał i słuchał jakbyś była jakimś prorokiem albo nie wiadomo jaką inną wyrocznią, twoja pogarda do ludzi i twoja pycha jest przerażająca, Zastanów się nad sobą, ewangelizuj - popieram to, ale rób to z głową, nie zapominaj o człowieczeństwie... 

Na ten temat oczywiście też nie odpowiedziałaś, tylko ważne że wkleiłeś swoją formułkę i o czerni łaś kościół katolicki, A to nie to jest sednem pytania Więc jeśli nie odpowiadasz na temat to lepiej nie odpowiadaj wcale, naprawdę zastanów się nad sobą, ja się naprawdę nie dziwię że jesteś tutaj tak hejtowana i nielubiana, i to nie przez twoją ewangelizację, tylko przez twoją postawę, pychę i pogardę dla ludzi, A twój piec nienawiści względem kościoła katolickiego jest już rozgrzany do czerwoności, czy tego nauczał nas Jezus? Nienawiści do innych? Skąd w tobie tyle jadu? Dlaczego zamiast głosić Dobrą, głosić dobrą nowinę, skupiać się na Jezusie, To ty tak wiele energii przeznaczasz na walkę z kościołem katolickim, gdy o nim mówisz wylewa się z ciebie Mnóstwo nienawiści i Pogardy, jeśli jesteś przeciwko kościołowi katolickiemu, wiem że z niego wystąpiła się i jesteś ewangeliczka, to okej, ale zostaw to, i zajmij się Jezusem, na to właśnie przeznaczaj swoją energię i zaangażowanie, a nie na mowę nienawiści, nie na dokładanie do pieca Pogardy względem kościoła katolickiego. Zrozum kobieto, Wytłumaczę ci to na najprostszym przykładzie, że na przykład jak ja nie lubię zupy pomidorowej, to jej po prostu nie jem, nie gotuję jej w domu, i tyle, wiem że jedzą ją inni, wiem że lubię ją inni, i niech sobie jedzą, smacznego im życzę, ale dla mnie pomidorowa po prostu nie istnieje i skupiam się na innych rzeczach, nie mam zamiaru robić tak jak ty, by wchodzić w każdy temat i obrzydzać ludziom pomidorowej tylko dlatego że ja jej nie lubię, nie mam zamiaru wychodzić na protesty społeczne i iść ulicami miast z transparentem "nie dla pomidorowej", "zakazać pomidorówkę!" Ja mam to gdzieś po prostu, Nie lubię jej i tyle i jej nie jem, ale nie będę teraz całej swojej energii i zaangażowania i czasu przeznaczał na to by obrzydzać ją innym, by z nią walczyć tylko dlatego że ja jej nie lubię, załapalaś tą aluzje? Mam nadzieję że w końcu coś do ciebie dotrze i że zmienisz swoje nastawienie do ludzi, Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

ona nawet nie czyta tych tematów, nie wchodzi w dialog, nie odpowiada na zadane pytanie, ważne że waści królowa wlezie, wklei swoje wypociny, napisze słynne CDN... i h,u,j, tam, pycha aż cie rozrywa po prostu i nadęte ego, czy tego Jezus nauczał? takiej pogardy dla bliźnich? takiej pychy? nie sądze... twoja pobożność jest chyba tylko na pokaz bo widać że tym co przekazał nam Jezus wcale się nie przejmujesz i nie praktykujesz tego w życiu, zastanów sie nad sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Martyna jest równie zaślepiona i zafiksowana na swoim toku myślenia jak Jehowcy, do nich też żadne argumenty nie trafiają i traktują ludzi z góry, z pychą i pogardą bo tylko oni głoszą prawdę, tylko oni mają racje, a ty ciemny ludzie tylko słuchaj i nawet sie nie waż krytykować ani komentować tego co głosimy! ty jesteś taka sama Martyna, dlatego ciebie tu ludzie nie lubią, dlatego cie tępią i stronią od ciebie, zamiast być człowiekiem jesteś dyktatorem z przerośniętym ego, więcej pokory dziewucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Martyna widzę dalej rozpalasz swój piec nienawiści do KK, mimo że tak już jest rozpalony do czerwoności i jak zwykle masz w dupie sedno tematu, tylko ważne że codziennie wleziesz na 20-30 tematów i wkleisz swoje wypociny mając w d,u,p,i,e wszystko inne

lecz sie kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, martyna 33 napisał:

Ja nie oczerniam Kościoła, tylko jego naukę. Bo ona jest niezgodna ze Słowem Bożym. Dlatego zamiast  mnie obrażać, sięgnij po Bibliię. 

to po prostu głoś słowo Boże, a KK zostaw na boku, czy to takie trudne? skup się na Jezusie i Słowie Bożym, a nie na tym by walczyć z KK, mówiłem o tej pomidorówce jako przykład, nie lubie jej to nie jem i koniec, nie ma dalszego tematu! a co robisz ty? obwieszczasz wszędzie w necie, w każdym temacie że "nie lubisz pomidorówki", najlepiej to byś jej wszystkim zabroniła tylko dlatego że ty jej nie lubisz, no dziewczyno, ogarnij się, skup sie na sobie i na tym co ważne a nie na wyciąganiu transparentów i urządzaniu manifestacji pod tytułem "zabronić pomidórwki!!!", "pomidorówka jest taka śmaka i owaka! ale na pewno nie jest dobra!" !!! no błagam cie dziewczyno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×