Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmateks

Lost Angeles WARSAW tv - oglądacie ten kanał?

Polecane posty

Gość szmateks

Co sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania

Fajne kobietki, oryginalne, z poczuciem humoru, mnie się bardzo podobają :classic_cool: pozdrawiam, może to przeczytają :classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los

One są jak żwirek i muchomorek... taka bajka była :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

Czy one są lesbijkami? Czy mieszkają razem tylko dlatego, że nie zarabiają wystarczająco by wynająć coś samej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka

Weszłam z ciekawości i trafiłam na filmik z cmentarza, o zgrozo, one tam łażą i żrą, żują cukcy ciąguki zapaląjąc znicze, masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wydają się ciekawe, sympatyczne, ale potwornie depresyjne. Musiałam dać unsub. Coś w nich jest dołującego. Cenię Je za nietuzinkowość, ale nie da się tego oglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Wydają się ciekawe, sympatyczne, ale potwornie depresyjne. Musiałam dać unsub. Coś w nich jest dołującego. Cenię Je za nietuzinkowość, ale nie da się tego oglądać. 

Coś w tym jest. Zwłaszcza ta chudsza robi miny jakby była upośledzona, albo zaćpana, albo własnie na maxa zdołowana, a jak już się uśmiecha, to się szczerzy nienaturalnie, na siłę. 

Dołujące są te ogromne ilości śmieci ze szmateksów i pchlich targów, które ciągle znoszą do domu, kreując się na wielbicielki antyków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość 123 napisał:

Coś w tym jest. Zwłaszcza ta chudsza robi miny jakby była upośledzona, albo zaćpana, albo własnie na maxa zdołowana, a jak już się uśmiecha, to się szczerzy nienaturalnie, na siłę. 

Dołujące są te ogromne ilości śmieci ze szmateksów i pchlich targów, które ciągle znoszą do domu, kreując się na wielbicielki antyków. 

Dużo u nich zawoalowanej krytyki. Niby chwalą, ale krytykują. Pod płaszczykiem ambitnych, "lepszych" treści, kryją się dwie uciekające w żarcie i zakupy smutne dziewczyny. Np. filmik o ich ulubionych kanałach na YT to blisko 20 minut dopieprzania się. Robią to w innej formie niż dziewczyny o mniejszym zasobie słów, ale to niemniej toksyczne i męczące. I dodatkowo, to o czym piszesz, czyli ich snobowanie się na antykwariuszki. Jest w tym coś fałszywego, jakby chciały sobie i innym pokazać, że są coś więcej warte. A tymczasem od knajpy do sklepu jak typowe karyny - najeść się, nakupić i włączyć TV, YT. Wydaje mi się, że one cierpią na depresję. I niby żartują ze swoich kompleksów, a widać, że nie mają za grosz dystansu do swojej wagi czy wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh

Widać, że próbują naśladować ambitniejsze juciuberki, ale z marnym skutkiem, bo słoma z butów wystaje :classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Słoma z butów raczej nie. Nie czuć od nich wieśniar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh

No ja to widzę, może nie cały czas, ale jednak. Chociażby po tym co kupują, mnie się to kojarzy z wiochą. Tandetnie i ,,na bogato,, może z 20%, to rzeczy z klasą, reszta to badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter

Oglądałem jakiś czas temu kilka filmów i dziś sobie przypomniałem dzięki temu tematowi i zobaczyłem ostatni, odpowiadały na pytania widzów. Pytanie - gdzie się poznałyście- na studiach, jakie macie wykształcenie - wyższe, gdzie pracujecie - w handlu, na tym skończyłem oglądać, bo robią sobie chyba jaja z widzów. Niby odpowiadają, ale nikt nic nie wie, to jakiś cyrk. Zawracanie doopy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juszes
19 minut temu, Gość alter napisał:

Oglądałem jakiś czas temu kilka filmów i dziś sobie przypomniałem dzięki temu tematowi i zobaczyłem ostatni, odpowiadały na pytania widzów. Pytanie - gdzie się poznałyście- na studiach, jakie macie wykształcenie - wyższe, gdzie pracujecie - w handlu, na tym skończyłem oglądać, bo robią sobie chyba jaja z widzów. Niby odpowiadają, ale nikt nic nie wie, to jakiś cyrk. Zawracanie doopy. 

W szkole aktorskiej się poznały. 

Poniżej wklejam link sztuki z Izą w roli głównej. Julia (grubsza) odpowiedzialna za współpracę scenograficzną. Najpewniej nic już w tym kierunku nie robią. 

https:// www.youtube.com/ watch?v=7qKoCGWBSfU

zlikwiduj spacje w linku

Zgadzam się, że mogły nie wrzucać do filmiku pytań, skoro nie chciały na nie odpowiadać. To zabrzmiało bardzo protekcjonalnie, żeby nie powiedzieć - chamsko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juszes

https:// jmcstudio.pl /profil/?artysta_id=695

 

https:// jmcstudio.pl/ profil/?artysta_id=1220

usuń spacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość juszes napisał:

https:// jmcstudio.pl /profil/?artysta_id=695

 

https:// jmcstudio.pl/ profil/?artysta_id=1220

usuń spacje

3 godziny temu, Gość juszes napisał:

 

Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych, one to skończyły ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych, one to skończyły ? 

i jeszcze aktorstwo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

i jeszcze aktorstwo? 

W Giedroyciu wydział aktorski i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEJ

to trzeba studiować to, żeby takie marne filmiki tworzyć, no żenada tym bardziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka
Dnia 21.01.2019 o 14:04, Gość szmateks napisał:

Co sądzicie? 

Nie lubię ich i nie znam nikogo, kto by lubił :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość werka napisał:

Nie lubię ich i nie znam nikogo, kto by lubił :classic_sad:

One tak żebrzą o te suby, aż przykro, jednak wątpię, by ich kanał zdobył kiedyś popularność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEJ

Babeczki lubią wypić, tylko czekać na patostreamy 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka

One są w każdym filmiku na bombie, nie kryją się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wel

nie ogladam, irytuja mnie, zwlaszcza jak ta gruba pieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka
1 godzinę temu, Gość wel napisał:

nie ogladam, irytuja mnie, zwlaszcza jak ta gruba pieje

No a ja się na poważnie zastanawiam, czy ona się wygłupia, czy śpiewa, bo chce być usłyszana i odkryta jako talent :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość grazka napisał:

No a ja się na poważnie zastanawiam, czy ona się wygłupia, czy śpiewa, bo chce być usłyszana i odkryta jako talent :classic_cool:

Po trosze to i to. Właśnie dziewczyny wywołują we mnie ambiwalentne uczucia. Z jednej strony są ciekawe, a zdrugiej - jakąś desperacją od nich śmierdzi i chęcią udowodnienia, że są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 345

Wiadomo, że każdy lubi co innego, ale dla mnie nie są fajne. Możliwe, że są takie sztuczne przez stres przed kamerą, jednak udawany luz nie jest wiarygodny. Na dłuższą metę nie da się ich oglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina

Nudziary :classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korelka

Dziwne, że tu o nich temat. Widuje je często, zazwyczaj się kłócą i są nieprzyjemne w odbiorze. To co pokazują jest kreacją pod publikę. Widać mają dwie twarze. Ci co je znają, wiedzą o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiii

Mocno inspirowane amerykańskim kanałem thriftersanonymous. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 11.02.2019 o 02:18, Gość korelka napisał:

Dziwne, że tu o nich temat. Widuje je często, zazwyczaj się kłócą i są nieprzyjemne w odbiorze. To co pokazują jest kreacją pod publikę. Widać mają dwie twarze. Ci co je znają, wiedzą o czym piszę.

Wlasnie dokladnie takie wrazenie sprawiaja. Nieszczesliwych, smutnych, zracych sie ciagle i o wszystko. Ta mlodsza dziewczyna wyglada jakby miala 10 lat wiecej. Jej cera jest pognieciona, odwodniona. Jej mimika smutna. Wygladaja jak pijaczki z depresja. Dlatego nie da sie ich ogladac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×