Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Stop hejtowi na youtuberki!

Polecane posty

Gość Gość

Musimy w końcu zatrzymać tę machinę nienawiści, nie hejtujcie, nie dręczcie innych. Przez te hejty wiele jutuberek już nie nagrywa. Wiele na tym tracimy, dlatego nie hejtujcie. Możecie komuś zniszczyć przez to życie. Pomyślcie, czy sami chcielibyście być tak hejtowani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdd

nie nudź. ktos zamknie kanal, ktos otworzy nowy. życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Musimy w końcu zatrzymać tę machinę nienawiści, nie hejtujcie, nie dręczcie innych. Przez te hejty wiele jutuberek już nie nagrywa. Wiele na tym tracimy, dlatego nie hejtujcie. Możecie komuś zniszczyć przez to życie. Pomyślcie, czy sami chcielibyście być tak hejtowani. 

   Nie   pomyślą   bo   są   na    to    zbyt    głupie 

  A     ja    przychylam    się   do   Twojego   apelu

       Dosyć hejtu  !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak ktoś myśli że hejt można zwalczyć, to musi trochę więcej pożyć. To tak, jak ktoś by liczył na to, że ludzie nie będą kraść. NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI. Zatem skończcie temat, bo jest niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1.

Mowie stop, nazywaniu krytyki, hejtem.    Ordynarne wpisy nalezy pominac, bo umyslowo opoznionych nam nie brakuje.

Mowie stop, otepianiu mlodych ludzi.

Mowie stop, ukrytej reklamie, lokowaniu produktu i nie informowaniu o tym widza.

Przemyslcie to sobie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff

ale hejt jest wtedy kiedy ktos pod filmem pisze prost do autora ty ...ie i ...o.. a tutaj mam prawo mowic o czym tylko chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wiele na tym tracimy

Buhahahaha :classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Bogusia napisał:

Krytyka, nie hejt.

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 A Ty tak na poważnie czy tylko udajesz? 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Bogusia napisał:

Nie hejtuj mnie.

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣  Nie udajesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Bogusia napisał:

Nie hejtuj.

Nie udajesz 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkaka

Bogusia wal sie patafianoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gosc 1. napisał:

Mowie stop, nazywaniu krytyki, hejtem.    Ordynarne wpisy nalezy pominac, bo umyslowo opoznionych nam nie brakuje. 

Mowie stop, otepianiu mlodych ludzi.

Mowie stop, ukrytej reklamie, lokowaniu produktu i nie informowaniu o tym widza.

Przemyslcie to sobie.

 

Ty sobie coś przemyśl. Jak ktoś czegoś nie lubi to po prostu nie ogląda, a nie siedzi całymi dniami na forum paplając na czyjś temat i tłumacząc się potem, że "to tylko krytyka a nie hejt"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ty sobie coś przemyśl. Jak ktoś czegoś nie lubi to po prostu nie ogląda, a nie siedzi całymi dniami na forum paplając na czyjś temat i tłumacząc się potem, że "to tylko krytyka a nie hejt"...

Jest zupełnie przeciwnie - ludzie myślący bardzo chętnie przyglądają się zarówno temu co im się podoba jak i temu co podoba im się mniej albo wcale. Eksterminacja Żydów też mi się nie podoba, a jednak czytam o niej i oglądam filmy historyczne na jej temat. I nawet chętnie komentuję. Oczywiście wyłącznie negatywnie. Uważasz, że hejtuje nazistowskie Niemcy i że nie przystoi?...To małe dzieci nie oglądają bajek, które im się nie podobają, albo zamykają oczy żeby nie widzieć, tego czego się boją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 22.01.2019 o 03:44, Gość Gość napisał:

Musimy w końcu zatrzymać tę machinę nienawiści, nie hejtujcie, nie dręczcie innych. Przez te hejty wiele jutuberek już nie nagrywa. Wiele na tym tracimy, dlatego nie hejtujcie. Możecie komuś zniszczyć przez to życie. Pomyślcie, czy sami chcielibyście być tak hejtowani. 

masz na mysli slupy reklamowe, piszac youtubeki,. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyjęło, że każda, nawet kulturalna krytyka jest nazywana przez "osoby publiczne" hejtem. A hejt to mowa nienawiści i zgadzam się z tym, że to jest złe i trzeba to zwalczać ale na kafeterii to raczej nieszkodliwe plotki są, czasem się jakiś troll trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1.
Dnia 22.01.2019 o 14:05, Gość Gosc 1. napisał:

Mowie stop, nazywaniu krytyki, hejtem.    Ordynarne wpisy nalezy pominac, bo umyslowo opoznionych nam nie brakuje.

Mowie stop, otepianiu mlodych ludzi.

Mowie stop, ukrytej reklamie, lokowaniu produktu i nie informowaniu o tym widza.

Przemyslcie to sobie.

Zawiesze ponownie moj wpis. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dla mnie YTberzy to w większości dno, powinni to zamknąć, dla dobra widzów, zwłaszcza ze większość widzów, to dzieciaki. Co im się wpaja? Pogoń za kasą, reklamy rzeczy niepotrzebnych, tony kosmetyków i szmat, kretyńskie gadżety. Kup to, kup tamto, bo bez tego jesteś nikim. Zero wartościowego przekazu, tylko konsumpcjonizm. Dzieciaki to chłoną, robi im się z mózgów sieczkę. Kto za to ogłupianie odpowie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc 1.
5 minut temu, Bogusia napisał:

Dzięki niemu zmienisz świat.

W tym szalenstwie jest idea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

Dla mnie YTberzy to w większości dno, powinni to zamknąć, dla dobra widzów, zwłaszcza ze większość widzów, to dzieciaki. Co im się wpaja? Pogoń za kasą, reklamy rzeczy niepotrzebnych, tony kosmetyków i szmat, kretyńskie gadżety. Kup to, kup tamto, bo bez tego jesteś nikim. Zero wartościowego przekazu, tylko konsumpcjonizm. Dzieciaki to chłoną, robi im się z mózgów sieczkę. Kto za to ogłupianie odpowie? 

Pomyśleć, że zawsze znajdą się ci, co będą pazurami chronić to badziewie, tzn ze nie tylko dzieciaki są ogłupiałe :classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

nie tylko dzieciaki sa oglupiane, ich rodzice tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A  no   są   więc    nie    ma   co    wszystkich    youtuberów    krytykować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Bogusia napisał:

Ale wiecie, że są też wartościowe kanały na yt?

wymieniaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Bogusia napisał:

Nie rozkazuj mi.

yt to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka
39 minut temu, Bogusia napisał:

Ale wiecie, że są też wartościowe kanały na yt?

Np? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh

No ciężko przytoczyć wartościowe kanały ytberek, bo wszystkie sa na to samo kopyto, bezwartosciowe pokazywanie pustego życia opartego na nakladaniu szpachly na twarz i pitoleniu o kolejnych pierdołach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Bogusia napisał:

Wiesz, że yt to nie tylko "moda i uroda"?

Skoro wiesz to po co podajesz przykład AnR. Tylko zaczepki szukasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Bogusia napisał:

Bo mi smutno, że inni ograniczają tak świetną platformę do vlogerek urodowych.

Widać, że tylko one Cię interesują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Bogusia napisał:

Tak jak i resztę kafeterianek.

No to nie opowiadaj głupot i nie rób z siebie ynteligentnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J. Orwell

 

Cytat

 

„Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trevix

Z paroma osobami się tu zgadzam. Też mnie wkurza jak ludzie mylą krytykę z hejtem. To nie jest to samo!!! Krytyka to krytyka, kulturalna, konstruktywna, a hejt to obraza, wulgarna, bezpodstawna. No, ale większość youtuberek również tego nie odróżnia. Przykładowo niedawno Zmalowana robiła live na Instagramie. I jakaś dziewczyna napisała komentarz, że według niej za dużo kombinuje z włosami (farbowanie, klejenie peruk) itd. i że potem przez to narzeka na swój stan włosów i że może warto by było dać im trochę odpocząć. Zero hejtu, nie obraziła jej... A Zmalowana do niej: "dlaczego mnie atakujesz?". :D Myślałam, że padnę ze śmiechu! Że co? Dlatego ja bardzo rzadko cokolwiek komentuję, bo zaraz jak napiszę, że coś mi się nie podoba, to oczywiście zostanę obwołana hejterką. Yeeeeaaaah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×