Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko wyjątkowy mężczyzna przyjmie dar miłości nie jego dziecka taka jest prawda

Polecane posty

Gość gość

Niestety w Polsce coraz mniej prawdziwych mężczyzn. 

Zastanawiam się dlaczego mężczyźni gdy dowiedzą się,że kobieta ma dziecko robią w tył zwrot i uciekają (większość). Czy kobieta z dzieckiem to gorszy 
gatunek??? 
Jestem dosyć atrakcyjną 25-tką, która sobie radzi w życiu i nie szuka 
sponsora a człowieka z kim mogłaby dzielić życie, kogoś dla którego byłabym 
jedyna, kogoś kto ceni spokój w życiu czyli normalnego,partnerskiego związku. 
Jednak wydaje mi się to niemożliwe, bo gdy facet dowiaduje się,mama 2 dzieci dziecko czar pryska. Dlaczego?? 
Dziwi mnie to,że dziecko jest przeszkodą, czemu ono jest winne? Można być 
wspaniałym człowiekiem ale jak ma się dziecko to jest się przekreślonym?
Mój były facet, ojciec mojego pierwszego dziecka, ma 3 synów  i nie było dla mnie problemem ich
pokochać, starałam się jak mogłam aby jego dzieci czuły się jak najlepiej u nas, 
pokochałam je,niestety życie ułożyło się jak się ułożyło ...
Czy tylko kobiety potrafią zaakceptować mężczyznę z dzieckiem???
Panowie, dlaczego nie oceniacie kobiety jaka jest a czy ma dziecko czy nie??
Proszę nie traktować tej wiadomości jako oferty, jestem tylko ciekawa 
dlaczego tak postępujecie.
Pozdrawiam wszystkich Panów których ta wiadomość nie dotyczy, jest Was 
niestety mniejszość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Ile lat mają twoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę

Masz dwoje dzieci, każde z innym  szukasz kolejnego faceta? No wartościowa to Ty nie jesteś skoro nie potrafisz utrzymać związku i skaczesz z kwiatka na kwiatek robiąc sobie dziecko z kolejnym, poznanym facetem. Sama mam dwoje dzieci z jednym mężczyzną. Niestety tak się ułożyło, że zmarł po ciężkiej chorobie. Po 3 latach od jego śmierci znalazłam partnera, dla którego dzieci nie są żadna przeszkodą. Wzięliśmy ślub i tworzymy rodzinę. Ale gdybym była facetem i trafiła na taką jak autorka to w życiu nie wzięłabym jej jako partnerkę życiową wiedząc, że robi sobie dziecko z każdym nowym facetem. Więc nie dziw się, że żaden Cię nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja Cie podziwiam,ze nie przeszkadzal Ci facet z 3 dzieci... to problem,koszt i zawsze ex zona i jego problemy z ex malzenstwa na karku...dlaczego sie rozstaliscie?

A te teksty o milosci o darze milosci dzieci to takie typowe gadanie madki,co tylko tyle ma do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ja znalazłam takiego mężczyznę. Ja z 2 dzieci-mąż zostawił mnie zaraz po porodzie, przez pare lat byłam sama, dawałam radę pracować, studiować i samotnie wychowywać dzieci. On kawaler w moim wieku, pokochał moje dzieci jak swoje z wzajemnością. Niedługo ślub 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Typowa patolska latawica. Podwójny bagaż, każde z innym, o drugim ojcu nawet nie wspomina a przy tym górnolotne frazesy o miłości. Ile będzie trwała ta nowa "miłość" ? Póki miłosny haj będzie trwał czy tyle co trwa marzec u kotów? A potem będzie pisać na okrętke że "sie skończyło tak jak sie skończyło".

Nie kochana. Nie pisz takich farmazonów że "tylko wyjątkowy mężczyzna przyjmie dar miłości nie jego dziecka".

Tylko wyjątkowy nieudacznik i wyjątkowo mało wymagający, wręcz nienormalny facet bierze sobie kobiete z takim przebiegiem, która mentalnie nie jest w stanie być z nikim na dłużej. Oczywiście będzie pierdzielić, że ona niczemu niewinna tylko po prostu jej się w miłości nie powiodło. Znam takie jak ty i rzygać mi się chce na wasz widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Goosc napisał:

dawałam radę pracować, studiować i samotnie wychowywać dzieci

Oczywiście dałaś radę zupełnie sama, bez pomocy rodziny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polscy faceci to pod tym względem dno i daru ojcostwa nie umieją uszanować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssf

No a szczególnie nie szanują daru w postaci kukułczego jaja podrzuconego przez innego darczyńcę. 😄

Szukaj facetów innych narodowości, którzy docenią dar. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Niestety w Polsce coraz mniej prawdziwych mężczyzn. 

Zastanawiam się dlaczego mężczyźni gdy dowiedzą się,że kobieta ma dziecko robią w tył zwrot i uciekają (większość). Czy kobieta z dzieckiem to gorszy 
gatunek??? 
Jestem dosyć atrakcyjną 25-tką, która sobie radzi w życiu i nie szuka 
sponsora a człowieka z kim mogłaby dzielić życie, kogoś dla którego byłabym 
jedyna, kogoś kto ceni spokój w życiu czyli normalnego,partnerskiego związku. 
Jednak wydaje mi się to niemożliwe, bo gdy facet dowiaduje się,mama 2 dzieci dziecko czar pryska. Dlaczego?? 
Dziwi mnie to,że dziecko jest przeszkodą, czemu ono jest winne? Można być 
wspaniałym człowiekiem ale jak ma się dziecko to jest się przekreślonym?
Mój były facet, ojciec mojego pierwszego dziecka, ma 3 synów  i nie było dla mnie problemem ich
pokochać, starałam się jak mogłam aby jego dzieci czuły się jak najlepiej u nas, 
pokochałam je,niestety życie ułożyło się jak się ułożyło ...
Czy tylko kobiety potrafią zaakceptować mężczyznę z dzieckiem???
Panowie, dlaczego nie oceniacie kobiety jaka jest a czy ma dziecko czy nie??
Proszę nie traktować tej wiadomości jako oferty, jestem tylko ciekawa 
dlaczego tak postępujecie.
Pozdrawiam wszystkich Panów których ta wiadomość nie dotyczy, jest Was 
niestety mniejszość:(

Po pierwsze, kobieta akceptuje faceta z dzieckiem, bo tak naprawdę facet wychowujący samotnie to duża rzadkość, a często jest tak, że tatuś nie widział swojego dziecka przez dłuższy czas i mu to nie przeszkadza. Więc mogłabyś się tak nie gloryfikować z tym pokochaniem trójki dzieci ojca jednego ze swoich dzieci. Po drugie, problemem nie są dzieci, a tak naprawdę TY. Masz dwójkę dzieci z dwoma różnymi facetami i 25 LAT! O czym to świadczy? Inaczej popatrzysz na 35latkę, która ma dzieci z większą różnicą wieku i też dwóch ojców, bo ona być może miała dwa długotrwałe związki. Inaczej też popatrzysz na swoją rówieśnicę, która ma dwójkę, ale z jednym facetem. Popatrz na siebie z boku. I co widzisz. Młoda laskę, która, albo jest taka naiwna, że dała się zapłodnić dwóm dupkom, albo młoda laska, która drugą ciążą, próbowała złapać tatusia dla pierwszego dziecka. To co najlepiej zrobić? Ewakuować się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki to ...ki

najpierw dają dupy łobuzowi a potem szukają frajerów,którzy będą łożyć na nie swojego bachora.Już nawet zagranicą żaden męzczyzna biorący babę z dziecmi nie wexmie polki z gówniakami,taka prawda,tanie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gOŚĆ

Pluje ci w twarz ty tam wyżej!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie mówisz o bezdzietnych kawalerach- no pomysl po co takiemu kobieta z dziećmi, czyli z bagażem?Przecież taki facet sam może założyć rodzinę bez dawnego męża, partnera ojca dzieci w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka

"dar miłości" - poziom egzaltacji over 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 dzieci z poprzedniego związku i super faceta który pokochał moich chłopaków A chlopcy jego . Wiadomo że swoje dziecko też mężczyzna chce mieć takie z krwi i kości  ale ' moich 'kocha i nie ma problemu się nimi zajmować,  dodawać pieniądze wychowywac itd.  Tak samo jego rodzina  🙂 mile nas przyjęła.  Mamy po 28 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobietą

Ale jak czytam twoje brednie autorko to mnie szarpie. 25 latka z dwójką dzieci z dwoma facetami? Sorry no way.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaton

Denne prowo założone przez kolejnego sfrustrowanego walikonika tylko po to żeby kolejny raz nawtykać kobietom ogólnie, a konkretnie samotnym matkom. Won incelu!  W du/pę sobie swoje frustracje wsadź. Nic dziwnego że was żadna nie chce. Nie umiecie nawet głupiej g..wnoburzy zrobić nieudolne mameje!

Temat zakończony, wypiertalajcie stuleje na demoty do reszty miernot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
Dnia 22.01.2019 o 08:00, Gość gość napisał:

Niestety w Polsce coraz mniej prawdziwych mężczyzn. 

Zastanawiam się dlaczego mężczyźni gdy dowiedzą się,że kobieta ma dziecko robią w tył zwrot i uciekają (większość). Czy kobieta z dzieckiem to gorszy 
gatunek??? 
Jestem dosyć atrakcyjną 25-tką, która sobie radzi w życiu i nie szuka 
sponsora a człowieka z kim mogłaby dzielić życie, kogoś dla którego byłabym 
jedyna, kogoś kto ceni spokój w życiu czyli normalnego,partnerskiego związku. 
Jednak wydaje mi się to niemożliwe, bo gdy facet dowiaduje się,mama 2 dzieci dziecko czar pryska. Dlaczego?? 
Dziwi mnie to,że dziecko jest przeszkodą, czemu ono jest winne? Można być 
wspaniałym człowiekiem ale jak ma się dziecko to jest się przekreślonym?
Mój były facet, ojciec mojego pierwszego dziecka, ma 3 synów  i nie było dla mnie problemem ich
pokochać, starałam się jak mogłam aby jego dzieci czuły się jak najlepiej u nas, 
pokochałam je,niestety życie ułożyło się jak się ułożyło ...
Czy tylko kobiety potrafią zaakceptować mężczyznę z dzieckiem???
Panowie, dlaczego nie oceniacie kobiety jaka jest a czy ma dziecko czy nie??
Proszę nie traktować tej wiadomości jako oferty, jestem tylko ciekawa 
dlaczego tak postępujecie.
Pozdrawiam wszystkich Panów których ta wiadomość nie dotyczy, jest Was 
niestety mniejszość:(

Masz 25 lat i dwojke dzieci z dwoma roznymi facetami. Z takim podejsciem do 40 bedziesz miala jeszcze ze 4. Ktory facet zechce sie szarpac z tyloma tatusiami dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×