Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Moja pralka właśnie zakończyła swój żywot. To był najgorszy zakup ever!!! Na całe szczęście dla producenta nie pamiętam nazwy a jestem w domu i nie mogę sprawdzić, bo by tu miał taki negatywny elaborat, że zapamiętał by go do śmierci! Po spędzeniu miliona godzin w internecie wybrałam wstępnie Kernau KFWM 8563144 IA . Czy ktoś z Was posiada ten model? Dla mnie najważniejszym kryterium jest pojemność, bo moje dzieci produkują pranie w zastraszającym tempie:/ Będę wdzięczna za opinie:)

Gość gosc

pierwsze slysze. Nie kupuje rzeczy no name o ktorych nikt nie slyszal. Patrze na marke, funkcje,pojemnosc,czas prania, funkcje suszenia i opinie w necie. Aktualnie mamy hotpoint pralko suszarke, zaladunek 10 kg

Ja mam mikrofale z tej firmy i jestem z niej mega zadowolona. Dlatego własnie między innymi rozważam zakup tej pralki. Też wcześniej nie słyszałam o tej firmie. Ale widzę że nie ma w internecie opinii o ich pralkach, więc szukam tutaj 🙂

Gość NOVA

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

17 godzin temu, Gość NOVA napisał:

A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne?
NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? 
Bezpłatne kierunki, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas 
Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! 
ul. Krakowska 17/9  Tarnów 143000350/796400893

bez jaj.... jest tu jakiś ADMIN??????

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.