Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kurs SKwP opinie

Kurs SKwP opinie

Polecane posty

Gość Kurs SKwP opinie

Hej, zastanawiam się na d kursem w SKwP - jakie macie opinie na temat tych kursów? 

Czy warto bo cena jest dosyć spora i zastanawiam sie czy nie lepiej wybrać jakiś specjalistyczny kurs prywatny z PKPiR, PIT lub VAT?

Dokładnie w tym roku kończę studia i chciałabym łatwo dostać pracę jako księgowa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Ja także myślę, nad kursem w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce ale tez nie jestem do końca przekonana - jak byłam na praktyce w biurze to właściciel mi powiedział żebym przyszła na praktyki na 3 miesiące - odda mi za dojazdy i "coś tam" dorzuci tak powiedział i jeśli po tym okresie się nauczę to mnie przyjmie do pracy - on stwierdził że kurs za dużo mi nie pomoże... i nie wiem co robić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litijanka
10 minut temu, Gość Inga napisał:

Ja także myślę, nad kursem w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce ale tez nie jestem do końca przekonana - jak byłam na praktyce w biurze to właściciel mi powiedział żebym przyszła na praktyki na 3 miesiące - odda mi za dojazdy i "coś tam" dorzuci tak powiedział i jeśli po tym okresie się nauczę to mnie przyjmie do pracy - on stwierdził że kurs za dużo mi nie pomoże... i nie wiem co robić... 

Praktyka najlepsza to fakt 🙂

Kursy też potrzebne bo skąd wiedzę czerpać??? - ja byłam na kursie w AKADEMII EWELINY DULĘBY - Kurs Zostań Mistrzem Księgowości Pkpir i  polecam każdemu - rewelacyjne podejście Pani Eweliny i masa praktycznej wiedzy 🙂

Sprawdź sobie jej darmowe szkolenia na FB PAKTO tam w środy robi darmowe szkolenia online na żywo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta z Warszawy

Ja byłam na kursie 1 stopnia w skwp w Warszawie i naprawdę dużo materiałów do opanowania - ale niestety to jest księgowość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryc-Marek3

A jakie macie opinie o Kursach w SKWP? Warto z te pieniądze takie szkolenie robić? 

Mi potrzebne szkolenie z VAT, ponieważ wchodzę w zawód księgowego w swojej firmie i chciałbym sam to rozliczać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litijanka
1 minutę temu, Gość Ryc-Marek3 napisał:

A jakie macie opinie o Kursach w SKWP? Warto z te pieniądze takie szkolenie robić? 

Mi potrzebne szkolenie z VAT, ponieważ wchodzę w zawód księgowego w swojej firmie i chciałbym sam to rozliczać... 

Jeśli chodzi o kurs VAT to polecam AKADEMIA TRENINGOWA VAT - kurs online, materiały w PDF, szkolenia na WIDEO + odpowiedzi na pytania zadane w kursie i co najważniejsze dostęp aż na 4 miesiące do całego kursu - POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrkaKRK

Super te darmowe szkolenia na fb pakto 🙂 szkoda, że dopiero teraz na to trafiłam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszKsięgowy

faktycznie mało kto robi takie szkolenia za darmo 🙂 śledzę kilka stron z aktualizacjami w prawie podatkowym ale nie spotkałem się z tak przystępnie przekazywaną wiedzą jak Pani Ewelina - opinia 5/5 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość-gość

WOW - niezła baza wiedzy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka - kurs opinie
1 godzinę temu, Gość Litijanka napisał:

Praktyka najlepsza to fakt 🙂

Kursy też potrzebne bo skąd wiedzę czerpać??? - ja byłam na kursie w AKADEMII EWELINY DULĘBY - Kurs Zostań Mistrzem Księgowości Pkpir i  polecam każdemu - rewelacyjne podejście Pani Eweliny i masa praktycznej wiedzy 🙂

Sprawdź sobie jej darmowe szkolenia na FB PAKTO tam w środy robi darmowe szkolenia online na żywo 

Polecam ten kurs PKPiR - byłam na II edycji - i to zdecydowanie najlepszy kurs pkpir 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs SKwP opinie

Też chętnie poznam opinie o Kurs w SKwP 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja opinia o SKwP

Opinie o SKwP i o kursach z księgowości w SKwP masz często na stronach miast więc szukaj o konkretnych miastach typu SKwP Warszawa czy SKwP Kraków - bo kursy może i te same ale masz innych prowadzących a to duża różnica już 🙂 Tak więc ciężko będzie Ci na takim ogólnym forum sprawdzić opinie o ich kursach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaitana

Ja kończę w tej chwili I stopień i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIks9

Zależy gdzie robisz, jak ja się orientowałem w opiniach to w zależności od miasta rożnie ludzie pisali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniśka0
Dnia 22.01.2019 o 10:45, Gość Litijanka napisał:

Praktyka najlepsza to fakt 🙂

Kursy też potrzebne bo skąd wiedzę czerpać??? - ja byłam na kursie w AKADEMII EWELINY DULĘBY - Kurs Zostań Mistrzem Księgowości Pkpir i  polecam każdemu - rewelacyjne podejście Pani Eweliny i masa praktycznej wiedzy 🙂

Sprawdź sobie jej darmowe szkolenia na FB PAKTO tam w środy robi darmowe szkolenia online na żywo 

Korzystam - ŚWIETNE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja, gdy szukałam kursu na główną księgową, to zdecydowałam się na ofertę Krajowej Izby Księgowych. Jestem bardzo zadowolona z merytoryki w tych kursach. Dodatkowo wszystko mogła realizować online i w wolnym czasie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na stronie ADN akademia, sporo ludzi z branży korzysta z tych kursów. Są online i stacjonarnie w różnych miastach. Oczywiście z możliwością zrobienia certyfikatu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×