Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka 89

Aga in America

Polecane posty

Gość Kob

Bo Aga często tu zagląda, była na kostaryce były wątki, ledwo wróciła już zgłosiła do usunięcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana

idz do:  Dlaczego promowanie anoreksji oraz szamanow nie podlega karze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rere

skończylo sie rumakowanie, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychoterapueta

Zajmij się swoim życiem zamiast spędzać tyle godzin na forum, żeby obrabiać komuś dupę, niczym życiowy ekspert ds wszystkiego. Stuknij się w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nawet nie idzie podyskutować na spokojnie ! Gdyby można było to robić pod jej filmikami na Yutubie to nikt by nie zakładał nowych wątków . Ale jak ktoś ma inne zdanie niż Ona to komentarz idzie do usunięcia. Albo popierasz albo wypad ..... motto Agnieszki !! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na instastory pisze ze szkoda jej czasu na zajmowanie sie takimi nieszczesliwymi ludźmi jak my hah a wyglada na to ze siedzi tu i wszystko zgłasza jak nawiedzona. Musi boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdgshs

Jest jakiś wątek o Julce Kobus? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Aga jest zalosna. Na insta mowi, ze sie nie przejmuje tym co ludzie wypisuja, a tu prosze watki usuniete 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korona678

dlaczego ten poprzedni watek o adze zostal usuniety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Widzimy tylko to co w necie, nikt nie wie co się tam dzieje w rzeczywistości. To jest przerażające bo nie wiadomo czy jej mąż nie jest jakimś psycholem lub czy nie znęca się nad nią psychicznie? Może to syndrom sztokholmski a kanał na YT to po prostu wołanie o pomoc? Bardzo mi jej szkoda, bo ona każdy komentarz obiera jako atak, a widzowie się martwią po prostu. Dyskusji nie ma żadnej. Logicznych argumentów też Aga nie jest w stanie przytoczyć, mówi, że po prostu nie chce wchodzić w dyskusję, ok jej wola. Ale jest osobą publiczną jakby nie patrzeć, coraz więcej ludzi ją ogląda... Przykre jest to jak kimś bez wykształcenia i z problemami rodzinnymi można łatwo zmanipulować 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodzi ! Z nią nie idzie podyskutowac ! Bo jak ktoś ma inne zdanie , to jest to Twój problem A nie mój ! Tak myśli Aga! Jestem ciekawa jak skończy!!  Nikt jej nie życzy źle ! Szkoda że wszędzie widzi ataki na siebie zamiast normalnie wytłumaczyć pogadac itd  tylko patrzeć jak będzie coraz gorzej.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asas

No z pudelka raczej już nie usunie;). A tam dopiero ją dojadą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jest watek o niej na gwiazdach= o szamanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToNiebezpieczne

Szaman z nowego sacza zostal skazany bo naklonil rodzicow do podawania malej dziewczynce  tylko mleka koziego rozcienczonego woda. Gosc prymitywny leczyl ziolami . I jakos dalo rade go doprowadzic przed sad. Tu sytuacja jest analogiczna . A tych bzdur nie mozna sluchac. Najgorsze ze niektorzy  beda ja nasladowac i to tacy ktorym medycyna moze pomoc.  Straszne.... frutarianizm.... i leczenie raka glowka. W sumie mozna tez raka zabic skaczac z mostu lub tonac... przeciez wtedy go zlikwidujemy calkiem  ....taka jest logoka wypowiedzi Agi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na kozaczku tez jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oen

Ja .... Wiece ze Owen przez miesiac nic nie przytyl a wrecz schudl??? ... a ona nic na to, ja ..., przegiecie ...a. ZAGLODZI ...iec niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pico
2 godziny temu, Gość Oen napisał:

Ja .... Wiece ze Owen przez miesiac nic nie przytyl a wrecz schudl??? ... a ona nic na to, ja ..., przegiecie ...a. ZAGLODZI ...iec niemowlaka

A byłaś i widziałaś? 😂😂😂 Ludzie, rozumiem konstruktywną krytykę, ja też nie do końca się z tą babką zgadzam, ale nie popadjamy w skrajności 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Teraz na instalację story twierdzi, że ta waga to pomylka 😀 ale Przeciez po co zmieniać tablicę, ona się dobrze bawi tym,ze inni się martwią. Dziecko zdrowe, lekarza nie potrzebuje,bo tak sama postanowiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na instagramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc

http://www.plyt.fora.pl/

 

proponuję się przenieść, Adze nie będzie tak łatwo usunąć watku ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
4 godziny temu, Gość Pico napisał:

A byłaś i widziałaś? 😂😂😂 Ludzie, rozumiem konstruktywną krytykę, ja też nie do końca się z tą babką zgadzam, ale nie popadjamy w skrajności 🙈

Aga pokazuje na instagramie wage dziecka co miesiac. Teraz dosala instastory w ktorym mowi ze nic ja nie interesuja komentarze na temat wagi dziecka, jest ponad tym. Co za matka z niej, wspolczuje jej dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 23.01.2019 o 20:36, Gość Pico napisał:

A byłaś i widziałaś? 😂😂😂 Ludzie, rozumiem konstruktywną krytykę, ja też nie do końca się z tą babką zgadzam, ale nie popadjamy w skrajności 🙈

A byłaś i widziałaś, że jest zdrowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Owen jako niemowlę jest tak szczupły że szok.. na pewno.nie karmi go na rządanie 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek

Aga była dzisiaj w pytaniu na śniadanie. Opowiadała o głodówce na Kostaryce, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flora

Ja się tak zastanawiam dlaczego ona wrzuca do internetu filmy ze swoimi dziećmi i jakieś głupoty typu "co je mała frutarianka". Dzieci są małe, nieświadome, że mama pokazuje je całemu światu dla jakiegoś show. Dla mnie to chore. Powinna dbać o prywatność swojej rodziny, a szczególnie tych najmłodszych, którzy nie mają prawa głosu. Za kilka lat dzieci w szkole będą się z nich śmiać, że mają matkę wariatkę co leczy się u szamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek
44 minuty temu, Gość Flora napisał:

Ja się tak zastanawiam dlaczego ona wrzuca do internetu filmy ze swoimi dziećmi i jakieś głupoty typu "co je mała frutarianka". Dzieci są małe, nieświadome, że mama pokazuje je całemu światu dla jakiegoś show. Dla mnie to chore. Powinna dbać o prywatność swojej rodziny, a szczególnie tych najmłodszych, którzy nie mają prawa głosu. Za kilka lat dzieci w szkole będą się z nich śmiać, że mają matkę wariatkę co leczy się u szamana.

nie będzie się nikt śmiał z dzieci w szkole, bo Aga i jej mąż nie mają zamiaru posyłać ich do szkoły 😛 ale rozumiem o co Ci chodziło i też uważam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Agusia znów się tłumaczy, że hejt ją nie dotyka. Najpierw film, teraz na instagramie. Do tej pory kasowała komentarze i czuła się jak wszechmogąca bogini, a teraz już nie ma wpływu na to co o niej mówią. Mówiła w filmie, że się popłakała czytając komentarze pod filmem z Lorenem, dlatego go skasowała. Pewnie dlatego wróciła szybciej do domu. Gdyby ludzie mogli się swobodnie wypowiadać pod jej filmami to by nie pisali na kafeterii. Sama zrobiła z siebie osobę publiczną opisując swoje życie, więc powinna była wiedzieć na co się pisze. Gdzie wolność wypowiedzi skoro wszystkich myślących inaczej niż ona od razu blokuje. Głupia s*u*k*a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewka

Kto mi powie dlatego ona nie je warzyw takich jak marchewka czy cebula, brokuły przecież te warzywa również można jeść na surowo ? Nie kumam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×