Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka 89

Aga in America

Polecane posty

Gość GOŚĆ
6 minut temu, Gość Marchewka napisał:

Kto mi powie dlatego ona nie je warzyw takich jak marchewka czy cebula, brokuły przecież te warzywa również można jeść na surowo ? Nie kumam 

chyba dlatego, że ona je tylko owoce i gdyby zjadła biedną marchewkę to by zabiła roślinę 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Mi

Beda ich uczyc w domu aby w przyszlosci przejely interes na  YouTube ...bo niby jakiego zawodu moga nauczyc swoje dzieci ???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja to zgłosiłam kilkukrotnie (poprzedni wątek) nie lubię obgadywania w nieprzyjemny sposób a było troche takich komentarzy więc zgłaszam tym podobne strony 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola30

A mi jest bardzo przykro, bo Aga dzis usunęła mój komentarz pod jej filmikiem. Napisałam o pewnym

problenie zdrowotnym, który zauważam u siebie od kiedy jestem vege i dostrzegłam tez u niej. Chciałam to obgadać i proszę. Komentarza nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd

Przeraża mnie najnowszy film o tytule NOWY CZŁONEK RODZINY... Najpierw Nate mówi jej, żeby miała nie nagrywać po polsku, na co Aga reaguje no... dziwnie. Później zgrabnym montażem próbują nam wcisnąć kit, że April sama z siebie mówi, że chce psa i nie chciałaby go jeść (?!). Następnie sceny przy klatce z pieskiem... zero radości zarówno ze strony rodziców, jak i dziecka... Tzn dziecko jak dziecko, może po prostu nie rozumie co się dzieje. Ale widzieliście jak Aga niesie tego psiaka? Tak nie wyglądają osoby, które kochają zwierzęta i cieszą się, że mogą dać dom szczeniaczkowi. Geez, zazwyczaj próbowałam ją bronić, ale w tym filmie pokazała (chyba nieświadomie) ciut inną stronę swojego życia rodzinnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dom

Pozostaje pytanie, czym będą tego psa karmić? Może taka sama zasada jak dla Alici: nie jesteś frutarianem to gotuj sobie makaron sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

Witam towarzystwo poglowkowatych psycholi Takich ...ow to ze  swieca szukac dlatego wybaczcie skoncze na jednym wpisie zeby dac wam do zrozumienia jakimi poglowkami jestescie mam wrazenie ze mieszkacie w oborze a stolujecie sie w korycie bo tylko stamtad moga takie glupoty pochodzic jestescie jak krowy ktore kopia sie i kasaja nawzajem Niemacie nic wspolnego z czlowiekiem i ludzmi ale raczej z uposledzony,mi ludzmi/ nie obrazajac rzeczywiscie uposledzonych ktorzy maja jakies ludzkie uczucia a nawet moga sie nimi szczycic!!!/to wy jestescie uposledzonymi inaczej i postanowiliscie zostac na poziomie konia zaprzegowego chociarz wygladacie jak ludzie ale nimi nie jestescie!!!!Nie macie zadnych wyzszych uczuc i wstydze sie ze nazywacie sie Polakami ale mam nadzieje ze jednak nimi nie jestescie tylko jakimis obcymi trollami.Zycze zeby was szlag trafil Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

Te obrzydliwe posty to pewnie stan waszego umyslu zgnilego z glupoty Nie [potraficie napisac niczego sensownego oprocz invektyw  i ma sie ochote zygac przez cale forum Zaslugujecie na ozyganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weganka
3 godziny temu, Gość agata napisał:

Witam towarzystwo poglowkowatych psycholi Takich ...ow to ze  swieca szukac dlatego wybaczcie skoncze na jednym wpisie zeby dac wam do zrozumienia jakimi poglowkami jestescie mam wrazenie ze mieszkacie w oborze a stolujecie sie w korycie bo tylko stamtad moga takie glupoty pochodzic jestescie jak krowy ktore kopia sie i kasaja nawzajem Niemacie nic wspolnego z czlowiekiem i ludzmi ale raczej z uposledzony,mi ludzmi/ nie obrazajac rzeczywiscie uposledzonych ktorzy maja jakies ludzkie uczucia a nawet moga sie nimi szczycic!!!/to wy jestescie uposledzonymi inaczej i postanowiliscie zostac na poziomie konia zaprzegowego chociarz wygladacie jak ludzie ale nimi nie jestescie!!!!Nie macie zadnych wyzszych uczuc i wstydze sie ze nazywacie sie Polakami ale mam nadzieje ze jednak nimi nie jestescie tylko jakimis obcymi trollami.Zycze zeby was szlag trafil Kasia

Cóż za pełna miłości do świata i do ludzi wypowiedź. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 25.02.2019 o 20:27, Gość abcd napisał:

Przeraża mnie najnowszy film o tytule NOWY CZŁONEK RODZINY... Najpierw Nate mówi jej, żeby miała nie nagrywać po polsku, na co Aga reaguje no... dziwnie. Później zgrabnym montażem próbują nam wcisnąć kit, że April sama z siebie mówi, że chce psa i nie chciałaby go jeść (?!). Następnie sceny przy klatce z pieskiem... zero radości zarówno ze strony rodziców, jak i dziecka... Tzn dziecko jak dziecko, może po prostu nie rozumie co się dzieje. Ale widzieliście jak Aga niesie tego psiaka? Tak nie wyglądają osoby, które kochają zwierzęta i cieszą się, że mogą dać dom szczeniaczkowi. Geez, zazwyczaj próbowałam ją bronić, ale w tym filmie pokazała (chyba nieświadomie) ciut inną stronę swojego życia rodzinnego...

Usunęła ten film. Wielka szkoda, bo chciałbym obejrzeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc.
9 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Usunęła ten film. Wielka szkoda, bo chciałbym obejrzeć. 

Nie usunęła, film jest na jej drugim kanale (The Kirchners).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123GLUPIA

bylam 5 mies na frutarianizmie - mam anemie, syfy na calym ciele + tradzik na buzi, przytylam 5kg(!!!) wlosy mi wypadaja. Od niedawna jem normalnie i sytuacja zaczyna sie polepszac. A zaczelo sie od tego jak odkrylam Aga in America na YT. 
pRZESTRZEGAM WAS. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korona678
Dnia 24.02.2019 o 23:20, Gość Lola30 napisał:

A mi jest bardzo przykro, bo Aga dzis usunęła mój komentarz pod jej filmikiem. Napisałam o pewnym

problenie zdrowotnym, który zauważam u siebie od kiedy jestem vege i dostrzegłam tez u niej. Chciałam to obgadać i proszę. Komentarza nie ma:(

A CO TO ZA PROBLEM O KTORM PISZESZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola30
11 godzin temu, Gość korona678 napisał:

A CO TO ZA PROBLEM O KTORM PISZESZ?

W jednym z nowszych filmików widać ze ma bardzo przerzedzone włosy i jakby wypadła jej kępka włosów z czoła. Ma bardzo cofnięta linie włosów i zakola. Mi niestety od kiedy jestem wege wypadło mnóstwo włosów i chciałam zapytać jak to z Nimi jest. Komentarza nie ma, a był grzecznie napisany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rzygać się chce jak się słyszy tego jej Nata. Współczuję z nim spać i jeszcze mu robić loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nate

Okropny jest tenjej maz. Bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhhj

Mnie ona nie interesuje, ale zauważyłam, że ma straszne parcie na szkło. Bo to że się głodzi, wyglada jak anorexia, wyjeżdża na kostaryke to jej sprawa, ale nie pojmuje po co kręci filmy o sobie i opowiada jakby była jakimś cudem świata. Jak ja bym się glodzila to bym robiła to po cichu. A u niej i jej męża to tylko żądza sławy i parcie na szkło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjjkk
6 godzin temu, Gość Nate napisał:

Okropny jest tenjej maz. Bardzo

Też tak uważam, dziwny on jest jakiś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego April ma zawsze takie skołtunione włosy ? Wiszą takimi cienkimi pasmami, są rożnej długości, czy to brak odpowiedniej pielęgnacji czy brak wiramin. Dziewczynka wygląda na bardzo zaniedbana, jak można doprowadzić do takiego stanu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

April to pół biedy ale ten malutki chłopczyk naprawdę wygląda na zabiwdzonego... Ja aż się martwię czy oni temu maleństwu nie robią krzywdy, czy np nie dostanie anemii. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 26.02.2019 o 19:45, Gość agata napisał:

Te obrzydliwe posty to pewnie stan waszego umyslu zgnilego z glupoty Nie [potraficie napisac niczego sensownego oprocz invektyw  i ma sie ochote zygac przez cale forum Zaslugujecie na ozyganie

Chociaż piszemy przez samo h a rzygać przez rz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chociaż piszemy przez samo h a rzygać przez rz.

Hihi chociaż przez samo ż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak prawdziwa anorektyczka, dumna z siebie, cwiczy codziennie. Brawo TY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeszcze film, żeby "zrobić coś dla siebie". Przecież ty aga cały czas martwisz się tylko o swoj zad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyycieee

Youtuberka Zycie pod palmami zrobila jej kolo dupy i wszyscy teraz wsiedli na Age. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na Age to się już dawno wsiadło, tylko ciągle są usuwane watki. Nie wiem gdzie teraz dziewczyny o niej piszą. Może pod filmami Palmy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kirchnersy z Kafe poleciały, czas reaktywować wątki! 

 

Patrzcie co mam!

meczennica-jadalna.tu mblr. co
m/post/183138172246/przedstawiamy-zdrową-alternatywę-dla-klasycznych

Ktoś robi analizy ich foodbookow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just

Wydaje mi się,ze April nie rozumie co Aga do niej mówi...dobrze porozumiewa się z ojcem i Alicja ale gdy Aga do niej mowi rzadko odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttt

Aga mówi bardzo słabo po angielsku. Proste słowa, zero skomplikowanej gramatyki. Nawet w tych krótkich wypowiedziach robi błędy. Jeśli nie pośle dzieci do szkoły to będą anafelbetami. Wiele słów w angielskich wypowiada się inaczej niż pisze i bez ćwiczeń  fonetycznych tego się nie nauczą. Będą umieć mówić, ale nie pisać i czytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×