Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Samotna żona

Dzisiaj się dowiedziałam że moja jedyna miłość się rozwodzi

Polecane posty

Gość Samotna żona

Wciąż wspominam moja pierwsza i chyba prawdziwa miłość, po tylu latach zdałam sobie sprawę że go wciąż kocham, i to też jest przyczyną mojego nieudanego małżeństwa. Dzisiaj dowiedziałam się że on się rozwodzi. Gdy się po latach spotkalismy wciąż iskrzylo.... Wystarszyłam się bo on miał żonę ja męża i oboje nieudane małżeństwa a on sam mnie wtedy szukał i zaprosił po latach na kawe.... Było to 2 lata temu... Czasem go widuje ale nie pozostawiam mu wtedy złudzeń że się nie rozwiodę...a teraz jestem w separacji....jestem głupia i nie zasługuje na niego... 

Gość gość

Zasługujesz, widocznie tak miało być  prawdziwa miłość jak widać zawsze zwycięży. Walcz o swoje szczęście bo naprawdę warto. Ja bym dała naprawdę wiele żeby u mnie się też tak wydarzyło 

Gość Samotna żona

To skomplikowane, bo jemu teraz powiodło się i stał się właścicielem dobrze prosperujacej firmy  i nie chce żeby pomyślał że poleciałam na kasę... Przecież mówiłam mu ze się nie rozwiodę. 😞

Gość gość

Powoli zbliż się do niego. Na pewno on też tego chce jeśli dalej Cię kocha to nie pomyśli w ten sposób. 

Gość ...

Jak chcesz wiedzieć czy warto zaprosić go na spotkanie, i czy będziecie razem, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować