Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mark25

Pierwsza randka zimą - Lubin, Polkowice

Polecane posty

Witam. Chciałbym zaprosić dziewczynę na pierwszą randkę, ale nie mam pomysłu dokąd możemy iść zimą żeby było ciekawie. Chce pojechać do niej, czyli okolice Lubin, Polkowice ale nie znam tamtejszych atrakcji. Czy ktoś miejscowy może doradzić jakie interesujące miejsce? Wiadomo, że długo spacer odpada. Dodam, ze widziałem ją tylko 2 razy i zawsze w większym gronie - to będzie nasze pierwsze spotkanie we dwoje. Dzięki za pomoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzałka

może jakiś skok na bungiee, lot w tunelu aerodynamicznym, czy rowery albo basen? 😄 ja zawsze chodze na takie randki, nie lubie restauracji/kina, bo to można i w domu zrobić. Ja byłam ostatnio w tunelu aerodynamicznym z chłopakiem na "randce", w speedfly pod wrocławiem. Wcześniej pojechaliśmy do aquaparku do wro 😄 myśle że jak dziewczyna jest spoko to doceni taką randkę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Zuzałka napisał:

może jakiś skok na bungiee, lot w tunelu aerodynamicznym, czy rowery albo basen? 😄 ja zawsze chodze na takie randki, nie lubie restauracji/kina, bo to można i w domu zrobić. Ja byłam ostatnio w tunelu aerodynamicznym z chłopakiem na "randce", w speedfly pod wrocławiem. Wcześniej pojechaliśmy do aquaparku do wro 😄 myśle że jak dziewczyna jest spoko to doceni taką randkę 😄

 Skok na bungie przy 10 stopniowym mrozie? Fajna jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Zuzałka napisał:

może jakiś skok na bungiee, lot w tunelu aerodynamicznym, czy rowery albo basen? 😄 ja zawsze chodze na takie randki, nie lubie restauracji/kina, bo to można i w domu zrobić. Ja byłam ostatnio w tunelu aerodynamicznym z chłopakiem na "randce", w speedfly pod wrocławiem. Wcześniej pojechaliśmy do aquaparku do wro 😄 myśle że jak dziewczyna jest spoko to doceni taką randkę 😄

To ma być pierwsza randka, wiec bardziej chodzi mi o jakieś miejsce gdzie można miło i spokojnie pogadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×