Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fuj

Mam kolegę który codziennie chodzi w jednych spodniach

Polecane posty

Gość Fuj

Co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mua

Zajmij się sobą i swoimi majtkami! Co cię to obchodzi?! Ludzie nie macie swoich spraw pod nosem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może jakiś biedny chłopak, a ta go musi na forum obnażać za to. Pisz, pisz częściej niech ci łeb zmyją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czy myślisz, że już ludzie od siebie nie czują ani brudu nie dostrzegają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez

no i co z tego ja nosze jedne spodnie tydzien czy 10 dni, nie pracuje fizycznie wiec sie nie brudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁY

... się poci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

W latach 1982-1984 miałem tylko dwie pary dzinsów Just, w których chodziłem na zmianę. Moich rodziców nie stać było na dżinsy Wrangler za 16 $ w sklepie Pewex. Chodziłem też w tym samym swetrze przez cały rok. To były czasy szkoły średniej. Większość koleżanek i kolegów ze szkoły chodziło codziennie w tym samym ubraniu. Do tej pory pamiętam ubrania niektórych osób. Na mojej osiemnastce miałem na sobie te same dżinsy, w których chodziłem do szkoły. Pod tym względem u mnie lekko nie było, ale to były piękne czasy gdyż najpiękniejsze moje wspomnienia pochodzą z tego okresu oraz z czasów studenckich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milką
10 minut temu, marcin_wawa napisał:

Może ma brak wyczucia stylu?

Może nie chodzi o styl tylko wygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuj

Dodam tylko, że jego spodnie mają na tyłku brązową drachę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny

 Że co? Że niby ma po dwie pary zakładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moze nie ma pieniedzy, nie pomyslalas, amebo? Niektore rodziny na chleb nie maja, a co dopiero na spodnie. Tez mialam w klasie chlopaka, ktory chodzil w tych samych ubraniach. Wiesz ze jest cos takiego jak proszek do prania? Nalozysz, upierzesz, i znow pachnie. Super go wspominam, zawsze pomogl, wytlumaczyl, dal spisac prace domowa. Kazdy go lubil. Ale co tak ulomna osobka, ktora w dodatku ma wszystko po obsmarkany nos podstawione, moze wiedziec o biedzie. Mnie nigdy niczego nie brakowalo, ubrania z nowych kolekcji, ale bylam swiadoma, ze nie kazdy ma bogatych rodzicow. Ale to juz kwestia wychowania, ktorego u ciebie brak. Takie rzeczy jak szacunek do innych wynosi sie z domu, a co sie w twoim dzieje, wole nawet nie wiedziec. Fuj jestes ty i twoja rodzina, ktora nie zadala sobie trudu, zeby cie wychowac, pewnie sami sa niewychowani, stad ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuj

Przestancie mozna w lumpeksie kupoc.za 5 zl, jakby chcial to by kupil. Dla mnie to brak higieny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuj

A po drugie to on jest dorosly i pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuj
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Moze nie ma pieniedzy, nie pomyslalas, amebo? Niektore rodziny na chleb nie maja, a co dopiero na spodnie. Tez mialam w klasie chlopaka, ktory chodzil w tych samych ubraniach. Wiesz ze jest cos takiego jak proszek do prania? Nalozysz, upierzesz, i znow pachnie. Super go wspominam, zawsze pomogl, wytlumaczyl, dal spisac prace domowa. Kazdy go lubil. Ale co tak ulomna osobka, ktora w dodatku ma wszystko po obsmarkany nos podstawione, moze wiedziec o biedzie. Mnie nigdy niczego nie brakowalo, ubrania z nowych kolekcji, ale bylam swiadoma, ze nie kazdy ma bogatych rodzicow. Ale to juz kwestia wychowania, ktorego u ciebie brak. Takie rzeczy jak szacunek do innych wynosi sie z domu, a co sie w twoim dzieje, wole nawet nie wiedziec. Fuj jestes ty i twoja rodzina, ktora nie zadala sobie trudu, zeby cie wychowac, pewnie sami sa niewychowani, stad ten problem.

Też pochodzę z biedy nie wiesz to noe pierrdol ale teraz pracuje, zarabiam na siebie i nie mam tony ciuchów bo nie lubie ale jedne spodnie bez żadnych na zmiane to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Fuj napisał:

Dodam tylko, że jego spodnie mają na tyłku brązową drachę.

Lasia, swego czasu nieraz się obsrałaś kupskiem po same pachy, więc czym przy tym jest brązowa plamka na tyłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobry troll, ale nie piszcie z nia, po vo nakrecac. Pewnie sama chodzi z kupą w majtach i ma wszy łonowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Fuj napisał:

Też pochodzę z biedy nie wiesz to noe pierrdol ale teraz pracuje, zarabiam na siebie i nie mam tony ciuchów bo nie lubie ale jedne spodnie bez żadnych na zmiane to przesada

To czemu czasem smierdzisz w prach cebulą i potem? Czesto od ciebie czuc smrod. Ktos tu sie tez nie myje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak można porównywać dzieciaka ze szkoły który na siebie nie zarabia do dorosłego który pracuje? Jedne spodnie na każdą okazję i w dodatku codzinnie to przesada. Nawet ludzie biedni nie chodzą w tym samym codziennie. Istnieją tanie rzeczy. Uważaj bo codziennie pierze...Nawet by to nie wyschlo na rano do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Fuj napisał:

Dodam tylko, że jego spodnie mają na tyłku brązową drachę.

A czemu tobie ciagle smierdzi z ust? Nie myjesz zebow? Zrob cos z tym, sama oceniasz innych a swojego smrodu nie widzisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A czemu tobie ciagle smierdzi z ust? Nie myjesz zebow? Zrob cos z tym, sama oceniasz innych a swojego smrodu nie widzisz 

A Ty skąd wiesz debylko? Lizesz się z jego morda czy znowu cie naszły schizy z ciapulkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak można porównywać dzieciaka ze szkoły który na siebie nie zarabia do dorosłego który pracuje? Jedne spodnie na każdą okazję i w dodatku codzinnie to przesada. Nawet ludzie biedni nie chodzą w tym samym codziennie. Istnieją tanie rzeczy. Uważaj bo codziennie pierze...Nawet by to nie wyschlo na rano do pracy.

To mu cos nowego kup w prezencie jak ci to tak przeszkadza. A tak serio, tylko glupia baba ocenia innych i wtrynia nos tam, gdzie nie trzeba. A nie dosc ze wtrynia to jeszcze musi o tym pogadac, pojojczyc, przekazac dalej. Zamiast sie bzdurami jedna z druga zajmowac, zrobcie cos pozytecznego. Nic dziwnego, ze duzo mezczyzni nie traktuja kobiet serio. Spotkac jakas normalna nieplotkare bazarowa to jak szukac igly w stogu siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A Ty skąd wiesz debylko? Lizesz się z jego morda czy znowu cie naszły schizy z ciapulkami?

Bo czuję od ciebie. Jak tylko paszcze rozszerzysz, to jedzie jak z oczyszczalni ścieków. Popytaj ludzi w pracy, może ktoś ci prawde powie, jak na razie to tylko między sobą się śmiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To mu cos nowego kup w prezencie jak ci to tak przeszkadza. A tak serio, tylko glupia baba ocenia innych i wtrynia nos tam, gdzie nie trzeba. A nie dosc ze wtrynia to jeszcze musi o tym pogadac, pojojczyc, przekazac dalej. Zamiast sie bzdurami jedna z druga zajmowac, zrobcie cos pozytecznego. Nic dziwnego, ze duzo mezczyzni nie traktuja kobiet serio. Spotkac jakas normalna nieplotkare bazarowa to jak szukac igly w stogu siana

Skąd pewność że to nie facet założył temat? Ja tylko się w nim udzielam. Pożyteczne rzeczy robię gdy mnie najdzie ochota. Teraz mam ja na pisanie o spodniach. A co do kobiet to spójrz ma siebie i sobie podobnych którzy siedzą i walą konia do kobiet z jpgeow którymi się podniecacie. Przypadkiem się tu nie znalazłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

To mu cos nowego kup w prezencie jak ci to tak przeszkadza. A tak serio, tylko glupia baba ocenia innych i wtrynia nos tam, gdzie nie trzeba. A nie dosc ze wtrynia to jeszcze musi o tym pogadac, pojojczyc, przekazac dalej. Zamiast sie bzdurami jedna z druga zajmowac, zrobcie cos pozytecznego. Nic dziwnego, ze duzo mezczyzni nie traktuja kobiet serio. Spotkac jakas normalna nieplotkare bazarowa to jak szukac igly w stogu siana

Najgorszy typ ludzi. Każdą pierdołłłę musi skomentować, przeanalizować, oczywiście nie wytrzyma, no zesra się, jak komuś nie powie, jak nie psiapsiom, to choćby na forum. Typowy babsztyl, co ma kiełbie we łbie. Jak mam kogoś przyjąć do pracy, to wolę wziąć faceta, przynajmniej wiadomo, że kwasów i plot nie będzie i atmosfera nie siądzie. I nikomu nie przeszkadza, jak się kto ubiera i w com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Skąd pewność że to nie facet założył temat? Ja tylko się w nim udzielam. Pożyteczne rzeczy robię gdy mnie najdzie ochota. Teraz mam ja na pisanie o spodniach. A co do kobiet to spójrz ma siebie i sobie podobnych którzy siedzą i walą konia do kobiet z jpgeow którymi się podniecacie. Przypadkiem się tu nie znalazłeś...

Bo widać, żeś baba. Mężczyzna nie założyłby tak bzdurnego tematu, bo więcej myślimy. Potwierdzasz tę regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzę że żyjesz mitem o nieplotkujacych facetach 😂🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Bo widać, żeś baba. Mężczyzna nie założyłby tak bzdurnego tematu, bo więcej myślimy. Potwierdzasz tę regułę.

To dobrze że widać bo nią jednak jestem. Temat nie mój naucz się czytać ze zrozumieniem. I nie przeceniaj swoich braci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To dobrze że widać bo nią jednak jestem. Temat nie mój naucz się coszytać ze zrozumieniem. I nie przeceniaj swoich braci.

Tak, tak, nie jesteś. Mniej się interesuj innymi, kobieto, nie do usłyszenia, bo nie lubię spotykać takich ludzi jak ty. Przez takich właśnie ludzi w pracy na całym świecie jest chu#jowa atmosfera. Byle obgadać kogoś, i zadowolona, życie spełnione. Kończę, idę walić konia do jotpegie, chętnie stąd wyjdę, cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam nadzieję że pracujesz fizycznie z łopatą bo przy tak rażącym braku umiejętności czytania ze zrozumieniem odwalasz fuszere w zawodzie wymagajacym myślenia. No Nara. Zajmij się czymś pożytecznym aby nie być goloslownym

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×