Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Roobson

Wilania Polnord

Polecane posty

Budowa ruszyla, już nie mogę się doczekać az odbierzemy nasze m4, mam tyle pomyslow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia88

My tu gadu gadu, a odbiory mieszkan zbliżają się wielkimi krokami 😄 Myśleliście już nad urządzeniem? Ja myślałam, że mam jeszcze dużo czasu, ale koleżanka mnie popędza i twierdzi, że trzeba mieć plan już na długo przed odbiorem mieszkania i że potem będę na łapu capu coś z przypadku ogarniać, a tak najgorzej. Chciałabym poznać wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina
Dnia 14.06.2019 o 15:22, Gość Rozalia88 napisał:

My tu gadu gadu, a odbiory mieszkan zbliżają się wielkimi krokami 😄 Myśleliście już nad urządzeniem? Ja myślałam, że mam jeszcze dużo czasu, ale koleżanka mnie popędza i twierdzi, że trzeba mieć plan już na długo przed odbiorem mieszkania i że potem będę na łapu capu coś z przypadku ogarniać, a tak najgorzej. Chciałabym poznać wasze zdanie.

Trudno teraz o dobrą ekipę remontową, więc koleżanka ma rację, żeby wcześniej się rozejrzeć i zasięgnąć opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaM

Też wyczekuję odbiorów jak jakiegoś zbawienia 😄 Mieszkam na Wilanowie od 7 lat i w końcu mnie stać, żeby kupić własne cztery kąty ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Szukam mieszkania z rynku pierwotnego w tej okolicy. Jak wspominacie współpracę z tym deweloperem? Nie jest to moje pierwsze mieszkanie w Warszawie i mam z deweloperami skrajne doświadczenia 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaczka

Rozalia88 - Jak na mój gust to Twoja kolezanka ma racje. Ja już od pol roku wiem dokladnie co i gdzie będzie stalo w mieszkaniu. Internet jest pelen narzedzi do tworzenia planow pomieszczen, poszukaj czegos dla siebie i działaj, bo na Wilanii odbiory ani się obejrzymy 😄 

AgaM - ja to samo! ❤️

Magda - ja bardzo dobrze ocenia współpracę z Polnordem. W mojej opinii profesjonalnie podchodzą do ludzi i nawet szybko te wszystkie formalności w moim przypadku zostały załatwione 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia88

Kurde 😕 Jakąś apkę szczególnie polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil
Dnia 10.07.2019 o 14:30, Gość Magda napisał:

Szukam mieszkania z rynku pierwotnego w tej okolicy. Jak wspominacie współpracę z tym deweloperem? Nie jest to moje pierwsze mieszkanie w Warszawie i mam z deweloperami skrajne doświadczenia 😕

Na razie byłem tylko w biurze i ruszyłem procedurę związaną z uzyskaniem kredytu hipotecznego, ale pracownicy ich biura raczej na plus, dobrze zorientowani w temacie, oferują przedstawienia mieszkania na makiecie 3D, po osiedlu też można „pochodzić” w okularach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaczka

Rozalia88 - Zależy jak zaawansowana jesteś. Ja projektowałam  na jakiejś stronie w necie, z laptopa. Poszukam nazwy w domu i napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia88

Maniaczka - Czekam 🙂 A tymczasem cały zeszyt mam już w projektach. Piękne będzie to moje Wilaniowe mieszkanko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

W Internecie teraz jest całe mnóstwo inspiracji. Polecam PINTEREST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia88

Dzięki, korzystam 🙂 A swoją drogą samo osiedle Wilania się wpisuje w taki pinterestowo – instagramowy klimacik. Jak z obrazka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Albo jak z wizualizacji 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia88

Haha, faktycznie. Nie wiem jak to robią ci deweloperzy, ale fakt, że te osiedla wyglądają na żywo jak z wizualizacji. Mnie się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamolek

Z Wilanowa już blisko do Powsina, więc jak lubisz aktywny wypoczynek to z całego serca polecam 😄 Wszędzie ścieżki rowerowe, na hulajnoga elektrycznych też można śmigać 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Albo Rezerwat Wyspy Świderskie. O matko, jak tam pięknie. Zazdroszczę ludziom, którzy mieszkają w okolicy i mogą tam sobie podskoczyć na rowerze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Wilanów to fajna, spokojna okolica. Jak kogoś stać na mieszkanie to nie ma co się zastanawiać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoik

Co racja to racja. Świetna lokalizacja, wszędzie blisko. Infrastruktura lepiej rozwinięta niż na takiej przykładowo Białołęce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadex

To i ceny jak z kosmosu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pol(k)a
Dnia 18.09.2019 o 16:09, Gość Tadex napisał:

To i ceny jak z kosmosu..

Proponuję spacer do biura sprzedaży, żeby zapoznać się z faktami i nie głosić herezji 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit

Nie kupiłam mieszkania na Wilanii, ale mieszkam w Brzozowym Zakątku (ten sam deweloper) i jeśli się wahasz to mogę tylko napisać, że z własnego doświadczenia polecam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyy

Osiedla nie znam, ale dewelopera już tak.  Jeden z bardziej pewnych na rynku. Żadna firma krzak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina
Dnia 23.01.2019 o 15:35, Cloudy napisał:

Budowa ruszyla, już nie mogę się doczekać az odbierzemy nasze m4, mam tyle pomyslow 😄

Fajnie rozstawione mieszkania, ale przy 55 metrowym metrażu można byłoby mieć 3 pokoje 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi

Przecież jest informacja na stronie,  że można przearanżować 😛

Dnia 18.09.2019 o 16:09, Gość Tadex napisał:

To i ceny jak z kosmosu..

Proponuję spacer do biura sprzedaży, żeby zapoznać się z faktami i nie głosić herezji 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina
18 godzin temu, Gość Mała Mi napisał:

Przecież jest informacja na stronie,  że można przearanżować 😛

 

Witaj postępująca  ślepoto 😄 Dzięki, poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Mi
3 godziny temu, Gość Halina napisał:

Witaj postępująca  ślepoto 😄 Dzięki, poszukam.

Niestety po więcej informacji i tak musisz się wybrać do ich biura sprzedaży, więc wiele nie pomogłem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina
1 godzinę temu, Gość Mała Mi napisał:

Niestety po więcej informacji i tak musisz się wybrać do ich biura sprzedaży, więc wiele nie pomogłem 😉

Wręcz przeciwnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka
Dnia 13.09.2019 o 15:54, Gość Słoik napisał:

Co racja to racja. Świetna lokalizacja, wszędzie blisko. Infrastruktura lepiej rozwinięta niż na takiej przykładowo Białołęce.

Jedno jest pewne, Wilanów ma świetne zaplecze edukacyjne, zarówno prywatne jak i publiczne. Trochę gorzej z zapleczem usługowym, ale Sadyba Best Mall nie tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinoman

I jedyny w Warszawie IMAX 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×