Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xxxx

Gorsze dni w ciąży

Polecane posty

Gość Xxxx

Hej kobietki! Czy miewacie w ciąży gorsze dni? Ze załamujcie się i przejmujecie niepotrzebnie? Z narzeczonym bierzemy ślub i czeka nas przeprowadzka za granica i raz się cieszę bardzo a następnego dnia mam kryzys i się załamuje ze może wszystko za wcześnie,ze nie wiem jak sobie poradzimy itp. Proszę wypowiedzcie się czy miałyście/macie podobnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onkosfera

Ja mialam same gorsze dni w ciąży. Z rzadka było lepiej/normalnie. Mdłości, nadmierne tycie, deprecha że se życie ukichalam, a w drugiej ciąży jako bonus szarpanina z dwulatkiem. 

Dzieci są ok, ale ile trzeba się nameczyć, żeby je wyprodukować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam wrażenie,  że w tej ciąży mam same gorsze dni.  Problemy ze zdrowiem,  z dzieckiem też zaczynają wychodzić problemy,  walka że starszym, co chwila siadam psychicznie,  raczej miewam lepsze dni,  rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To normalne. Też miewam gorsze dni i pod względem emocjonalnym i fizycznym. Wiele dni wręcz przelezalam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×