Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonim

Psycho Couple

Polecane posty

Gość Anonim

Co sądzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Zalosne. Juz pal licho z ta roznica wieku ale on zachowuje sie jak małolat a jest po 40 sce.  Nie smieszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie zjedziecie, ale dla mnie to jest ohydne. Ten facet wygląda jak dziadek tej laski. Dziadzia z dzidzią o wyglądzie  sweet sixteen. Mnie to obrzydza. Nie oglądam ich i prawie o nich zapomniałam, gdyby nie koleś z co jest cięte. Widok liżącego się Dziadzi z dzidzią był dla mnie nie do zniesienia. Co ona w nim widzi? O contencie nie wspomnę, może dzieciom się coś takiego spodoba, ale nie dorosłym ludziom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rzeczywiście psycho. Jak w AmericanPsycho. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O co chodzi z najnowszym filmem z ta dziewczynka która się z kimś dostała? Kto to w ogole jest i dlaczego usunięto film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boka
28 minut temu, Gość Gość napisał:

O co chodzi z najnowszym filmem z ta dziewczynka która się z kimś dostała? Kto to w ogole jest i dlaczego usunięto film?

To była dziewczyna czuxxa czy jak mu tam. Dziewczyna ma 15 lat a oni wypytywali ją o szczegóły tego związku. Płakała tam na tym filmie, była roztrzęsiona, a oni najepali reklam. Jej matka kazała im to usunąć. Ogólnie oni są dziwni. Robią film z dzieckiem i dają mu tytuł że poniżają 12 łatkę. Chore. Gdzie są rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×