Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Domyśl się

Jesteś świnią Tomek

Polecane posty

Gość Domyśl się

Jeśl myślisz że usuniesz mój temat jak poprzedni i będzie po sprawie, to zapomnij. 

Za te wszystkie chamskie teksty co tu pisałes przeciw mnie, nie odpuszczę. Czytasz to forum, więc przeczytasz i to. 

Póki mnie nie przeprosisz będę pisać że jesteś świnią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domyśl się

Wciągam dupom węże ogrodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domyśl się

Jesteś  świnią Tomek. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domyśl się

śmierdzę kupom murzyńkiego przywódcy glinianej wioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domyśl się

Tomek jest świnią.

Innych wad jak psychopatyczne zachowanie, włamywanie się na komputer, telefon, stalking nie wspomnę. 

Poza świnią możesz być jeszcze gnidą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość Domyśl się napisał:

Tomek jest świnią.

Innych wad jak psychopatyczne zachowanie, włamywanie się na komputer, telefon, stalking nie wspomnę. 

Poza świnią możesz być jeszcze gnidą.

potwierdzam ,chory człowiek ,podgląda mój fb ,krytykuje na forum mój wygląd do tego stopnia ze moja własna rodzina zaczyna powtarzać za nim te farmazony a ja swoją fryzurę lubię!!! nic mu do mnie i do moich włosów Podła świnia !s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domyśl się

Jesteś  świnią Tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkkk

Ale karkufka smakuje...co nie....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.

Tomek to świnia. 

tomek to dragon.

Zatem dragon to świnia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkk

Swinia to stworzenie boze,jedny zyje druga orze...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 27.01.2019 o 10:12, Gość Domyśl się napisał:

Tomek jest świnią.

Innych wad jak psychopatyczne zachowanie, włamywanie się na komputer, telefon, stalking nie wspomnę. 

Poza świnią możesz być jeszcze gnidą.

Ty tez to masz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domyśl się

 

4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ty tez to masz ? 

🖕

Winno być knur albo wieprzek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Na policję to ty miałaś być zgłoszona za zatruwanie życia mojej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.01.2019 o 21:17, Gość Domyśl się napisał:

śmierdzę kupom murzyńkiego przywódcy glinianej wioski

hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesiaduj proszę już na tym forum. Jeżeli jest Ci źle czy coś nie tak u Ciebie to zamiast pisać tu sama do siebie i obcych ludzi od lat zadzwoń proszę i porozmawiaj. Jak nie chcesz ujawniać swojego numeru kup starter, wyślij mu numer to zadzwoni do Ciebie. On nie posiada Twojego numeru więc nie może zadzwonić. Ty jego numer masz podany na stronie jego firmy. Link do strony masz na jego profilu na LinkedIn. Na tym forum nie było go od wielu lat. On nie czyta kobiecych forum. Trafił tu jedynie jakimś cudem z Twojego powodu. Twoich postów jeżeli jakieś tu pisałaś w ciągu ostatnich lat nie usunął on tylko zapewne obsługa portalu. Rozmowa z prawdziwą osobą jest lepsza od pisania do wyimaginowanych osób na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I daj spokój proszę z wyzwiskami, nawet pisanymi dla prowokacji. Wyzwiska skieruj do tego gnoja z którym poszłaś, a który Cię latami zdradzał i robił w wuja. Nie pisz głupot o włamywaniu się do Twojego telefonu czy komputera. Dobrze wiesz, że nigdy tego nie robiłem. Zawsze traktowałem Cię jak kobietę i partnerkę, której ufam, a nie krowę na sznurku, którą się kontroluje. Oglądanie Twoich zdjęć jak się zabawiasz z tym gnojem i dla niego pozujesz - kochając Cię - było wystarczająco sku.. uczuciem po tych zdjęciach, które mi wysyłałaś i pokazywałaś. Jak już napisałaś o przeprosinach. Za to za co uważałem, że należy Cię przeprosić to Cię przeprosiłem. Osobiście gdy wtedy do Ciebie przyszedłem. Za miłość, bliskość, Twój uśmiech i radość gdy byłaś przy mnie, dbanie o Ciebie, szacunek, brak zdrad i kłamstw, rozumienie się bez słów, pokrewieństwo dusz i więź między nami jak to nazwałaś, za oświadczenie Ci się, za chęć bycia Twoim mężem, kochania się z Tobą, założenia z Tobą rodziny, posiadania z Tobą dzieci, za to, że byłaś przy mnie bardzo szczęśliwa też Cię przeprosić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×