Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 78902

Nie wiem jak można pokochac kogos rozwiązłego

Polecane posty

Gość 78902

Jakbym sie dowiedziała ze moj facet ma lekkie podejscie do seksu to nigdy bym go nie pokochała.Moglby byc moim przyjacielem,moglabym go lubic ale bylby skreslony  dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość 78902 napisał:

Jakbym sie dowiedziała ze moj facet ma lekkie podejscie do seksu to nigdy bym go nie pokochała.Moglby byc moim przyjacielem,moglabym go lubic ale bylby skreslony  dla mnie

Gdyby każda kobieta tak myślała nie byłoby zdrad. Jakaś uczennica tu pisała,  że poznała żonatego mężczyznę z dzieckiem i bardzo chciała zwrócić jego uwagę na siebie i w k9ncu na imprezie się udało. Poprosiła go do tanca i od razu chemia była😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ukuzwa
4 minuty temu, Gość 78902 napisał:

Jakbym sie dowiedziała ze moj facet ma lekkie podejscie do seksu to nigdy bym go nie pokochała.Moglby byc moim przyjacielem,moglabym go lubic ale bylby skreslony  dla mnie

Mam to samo ... przykre jak osoba w której się zadurzyło taka się okazuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Gdyby każda kobieta tak myślała nie byłoby zdrad. Jakaś uczennica tu pisała,  że poznała żonatego mężczyznę z dzieckiem i bardzo chciała zwrócić jego uwagę na siebie i w k9ncu na imprezie się udało. Poprosiła go do tanca i od razu chemia była😂

Będą zdradzać się nawzajem, on zostawił żonę dla niej. Szczęścia u nich nie będzie. Karma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Być z takim w związku to nie.Kochać też nie.Jednak tacy mężczyźni mają w sobie to coś,co się kobietom podoba.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×