Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PełnyON

Jak przekonać dziewczyny

Polecane posty

Gość PełnyON

Jak przekonać pierwszą lepszą panienkę na ulicy lub w galerii by zrobiła mi loda lub dobrze ręką? Mam taki problem, że mam zawsze pełne jaja, a nie umiem się masturbować tj. nie umiem skończyć? Kiedyś zapytałem jedną, a ona dziwnie na mnie spojrzała i poszła do wyjścia... Jak będę stał z erekcją w galerii to jakaś się skusi ? Jak podejdę do jakiś dziewczyn i ładnie poproszę to mnie obsłużą? Chce by to zrobiły za darmo, ale mogę np. ponieść zakupy za to. To nie jest prowokacja na serio mam taki problem. Ktoś powie znajdź dziewczynę i wejdź w związek. To niestety niemożliwe bo jestem brzydki, niski, chudy i nudny według dziewczyn, a mnie rozsadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaŻycia

Może schowaj się po prostu w kabinie w damskim kiblu. Powiesz pierwszej lepszej, że pozwolisz skorzystać tylko wtedy, gdy ci obciągnie. W większości się zgadzają, dziewczyny lubią takie niespodzianki :-) Wiem to ze swojego doświadczenia, często tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam nadzieję, że policja cię zgarnie albo jakiś zazdrosny facet ci obije mordę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnawcaŻycia

Nie zawsze wychodzi, czasem odmawiają i idą w inne miejsce... Albo mnie wyganiają do męskiego, a tam żaden nie jest chętny na numerek no i w męskim kiblu śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Biedaczek, w klubach wszystkie szybkie numerki, między dziewczyną i facetem są w męskim kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klubowicz
31 minut temu, Gość PełnyON napisał:

Jak przekonać pierwszą lepszą panienkę na ulicy lub w galerii by zrobiła mi loda lub dobrze ręką? Mam taki problem, że mam zawsze pełne jaja, a nie umiem się masturbować tj. nie umiem skończyć? Kiedyś zapytałem jedną, a ona dziwnie na mnie spojrzała i poszła do wyjścia... Jak będę stał z erekcją w galerii to jakaś się skusi ? Jak podejdę do jakiś dziewczyn i ładnie poproszę to mnie obsłużą? Chce by to zrobiły za darmo, ale mogę np. ponieść zakupy za to. To nie jest prowokacja na serio mam taki problem. Ktoś powie znajdź dziewczynę i wejdź w związek. To niestety niemożliwe bo jestem brzydki, niski, chudy i nudny według dziewczyn, a mnie rozsadza.

Szukasz w złych miejscach. Ty do klubów musisz chodzić i polować na pijane dziewuchy. Zagadujesz do takiej i możecie spędzić miło czas w kiblu. Po kilku drinkach nawet nie będą zwracały na wygląd. Aha tylko uważaj bo mogła przyjść z chłopakiem lub kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×