Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xxxx

Prawo pracy

Polecane posty

Może ktoś z Was miał taką sytuację i podpowie mi co mogę zrobić. Podjęłam pracę będąc na zasiłku. Niestety nie otrzymałam umowy ani pieniędzy. Odeszłam z tej pracy, a pracodawca twierdzi że nic nie jest mi winny. Nie są to duże pieniądze ale strasznie zirytowalo mnie stanowisko właścicielki firmy. Nie opłaca się wziąć adwokata bo to są za duże koszty, a chciałabym uświadomić tej Pani, że zachowała się nie fajnie. Pomóżcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Możesz iść do adwokata po poradę, nie musisz koniecznie zlecać mu prowadzenia całej sprawy. A sama możesz sobie nie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mireczek76

Jak chodzi o porady prawne w Łodzi, to najlepszy jest adwokat Cyrański. Byłem kiedyś u niego z pytaniem, jak sobie radzić z szefem. Wszystko mi wyjaśnił i mogłem dzięki temu poradzić sobie z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka

Ja też korzystałam kiedyś z porady u pana mecenasa Cyrańskiego. Chodziło o świadectwo pracy. Pan mecenas po prostu wytłumaczył mi dokładnie, w jaki sposób mam wystąpić do pracodawcy i dalej już radziłam sobie sama dzięki jego fachowej poradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jestem z Łodzi bo chętnie bym skorzystała z pomocy, ale w sumie może faktycznie udam się po poradę i wtedy zdecyduje czy poradzę sobie czy nie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarzeenkaa

Muszę się zgodzić z przedmówcami, też kiedyś zasięgnęłam porady prawnej u mecenasa Cyrańskiego i dzięki informacjom od niego udało mi się ogarnąć wszystkie moje problemy w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkka

Jeśli masz jakieś wątpliwości to warto się poradzić kogoś doświadczonego w tej dziedzinie- czyli prawnika. Ze swojej strony mogę akurat polecić Pana Tomaszczyk z JST, sama kiedyś korzystałam z jego pomocy i byłam bardzo zadowolona ze współpracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tomaszczyk to znany w Warszawie spec od prawa pracy wlasnie, więc nie ma opcji by nie mial jakiejś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Też bym raczej skłaniała się ku konsultacji z prawnikiem. Co do tego Tomaszczyka to słyszałam o nim same dobre opinie więc chyba faktycznie warto spróbować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

równiez potwierdzam dobre opinie o tym adwokacie, teraz w tych czasach porade mozna uzyskać równiez online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marion

pewnie, że to nie problem, ja bym napisala tutaj kontakt@jstkancelaria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Pan Tomasz Tomaszczyk to świetny specjalista i na pewno pomoże, myślę że w takich sytuacjach najlepiej skonsultować się z prawnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Kingga

Ktoś wyżej napisał, że warto napisać bezpośrednio do kancelarii - oczywiście można, ale wg mnie nie ma co czekać i szukać dalej, najlepiej  zadzwonić do sekretariatu i po prostu umówić się na spotkanie z Panem Tomaszczykiem, terminy nie są odległe, a z pewnością będzie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam adwokata Tomasza Tomaszczyka, prowadzi kancelarie w Warszawie a sam specjalizuje się w prawie pracy i ZUS, w tych sprawach ma największe doświadczenie, ale z tego co wiem ma też wygrane sprawy rozwodowe czy karne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pan Tomaszczyk jest bardzo dobrym adwokatem, mogę go polecić z własnego doświadczenia, ZUS zażądał ode mnie zwrotu wypłaconych świadczeń, a dzięki pomocy pana Tomasza udało się udowodnić, że były wypłacone prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

WYPIERDALAJ ...O Z PRACA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????

Chciałeś zabłysnąć czy co miałeś na celu papa81????!! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81
12 minut temu, Gość ???? napisał:

Chciałeś zabłysnąć czy co miałeś na celu papa81????!! 

 

POWTARZAM CI WKOLKO ZE JESTESCIE WSZYSCY GLUPI I NAIWNI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????

Nie rozumiem o co ci chodzi. Czyżbyś był jednym z pracodawców takich o których mowa w poście... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×