Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zastanawiam się kto pisze na tym forum

Polecane posty

Gość gość

myślę, że osoby wyłączone z rzeczywistości, samotne i z zaburzeniami osobowości... pochodźcie sobie po ulicach swoich miast, najlepiej większych miast i zobaczcie, że  oni mają przyjaciół, spotykają się z ludźmi...a wy tu siedzicie, jakbyście trwali w chocholim tańcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

piszę głównie Dragon  pod różnymi nickami i to już dawno przestało być zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon

Taaa Dragon 😄 wszystko zwalacie na mnie jak zwykle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.

Dragon obraża ludzi i  powinien zostać zablokowany. 

Biedny dragonek ma zły dzien i by poczuć się lepiej wieje złośliwościami na innych a potem udaje pod kolejnym nikiem aniołka. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarrriiikkkk

To Dragon tez ma okres?

Dziwne...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragon

Jeszcze lepiej 😄 będę miał co poczytać jutro w pracy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.
3 minuty temu, Gość szaarrriiikkkk napisał:

To Dragon tez ma okres?

Dziwne...hehe

Dzisiaj był w TV fajny program o PMS tj .męski syndron poirytowanego samca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Ludzie tacy jak Ty, ja... nasi sąsiedzi i trolle : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
23 minuty temu, Gość gość napisał:

myślę, że osoby wyłączone z rzeczywistości, samotne i z zaburzeniami osobowości... pochodźcie sobie po ulicach swoich miast, najlepiej większych miast i zobaczcie, że  oni mają przyjaciół, spotykają się z ludźmi...a wy tu siedzicie, jakbyście trwali w chocholim tańcu...

Sam też tu piszesz dlaczego? Pewnie z tego powodu piszą też inni 😉 buziole 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sama, jak już...

autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

   Mara :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.

Pisze kto tylko chce byle innych nie obrażał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.

Napiszę coś o sobie po raz pierwszy bardzo szczerze.Jestem facetem, dość młodym, nie mam problemu w relacjach z ludźmi mimo że jestem nieśmiały potrafię nawiązywać znajomości. Nie mam żadnych zaburzeń, depresji ani nic z tych rzeczy, nie jestem dziwakiem, zbokiem czy cokolwiek jeszcze możesz myśleć na temat facetów tutaj przebywających. W życiu codziennym jestem naprawdę normalnym człowiekiem, dojrzałym emocjonalnie facetem, szukającym stałego związku pragnącym się zakochać. Mój problem jest taki, że jestem nieśmiały i mam kompleksy na punkcie swojego wyglądu. Mimo że kiedyś dostawałem sygnały że mogę się podobać to trudno mi się otworzyć i zacząć, zagadać, bo boję się odrzucenia i tak trwam w błędnym kole. przez to trudno mi sobie znaleźć dziewczynę, a co za tym idzie żyję pracą i czasem spędzanym przed komputerem, oraz czasem wychodzę gdzieś ze znajomymi. Znajomi mają swoje życia, więc codziennie też się z nimi nie widuję, więc siedzę tutaj. Oto moja historia dlaczego wylądowałem tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią kafeteria portal społecznościowy dla ludzi którzy nie mają znajomych 😂

jestem tego przykładem :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nawet czytałem zrozumieć i zdiadgnozować,   zobaczcie jak opisują chorobę mitoman. 

https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/mitomania-przyczyny-i-objawy-jak-walczyc-z-mitomania-aa-sSPW-RCsV-g1Mp.html

Nikogo nie kieruję tego tu publicznie ale objawy się zgadzają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff

no fakt, ja tu wylądowałam między innymi przez nieśmiałość, a potem zostałam z przyzwyczajenia 😛

ostatnio przyznałam się koleżance, że zaglądam na fora typu kafe właśnie to się zdziwiła, że przecież wszelkiego rodzaju fora są dla..desperatów xD 

Gość Ja jesteś wartościowym chłopakiem, nie bój się odrzucenia, przecież to dlatego, że się boisz, jesteś sam więc właściwie sam siebie odrzucasz 😉 skoro masz sygnały że się podobasz to w to uwierz, Wy często nie widzicie swojej urody i tego, że jesteście fajni, znam kilku takich ,którzy mają się za brzydali, aj est wręcz przeciwnie. A nawet taki brzydal może się komuś spodobać. Spróbuj zagadać jak dziewczyna Ci się spodoba, nic Ci to nie zaszkodzi, nawet jak Cię odrzuci, to będziesz chociaż miał satysfakcję, że w ogóle próbowałeś 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

trzeba byc porypanym zeby miec satysfakcje z zagadania do dziewczyny, co daje efekt podwyzszenia jej ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość gość napisał:

myślę, że osoby wyłączone z rzeczywistości, samotne i z zaburzeniami osobowości... pochodźcie sobie po ulicach swoich miast, najlepiej większych miast i zobaczcie, że  oni mają przyjaciół, spotykają się z ludźmi...a wy tu siedzicie, jakbyście trwali w chocholim tańcu...

Troche glupoty piszesz . Chcesz powiedziec , ze spotykaja sie z przyjaciolmi 7 dni w tygodniu,? Yhm. Akurat.Ludzie tu trafiaja przez przypadek . Najczesciej zadajac prozaiczne pytanie w google , o zdrowie , film , odchudznie , ciaze itp.A potem zostaja , wciaga je forum , bo tu szybko sie pisze na zywo , szybka wymiana zdan . Bo to forum jako jedne z niewielu jest zywe , tematy i odpowiedzi sa na biezaco. I nie boj sie , bo z przyjaciolmi zapewne tez sie spotykaja . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon

00:05:16 właśnie tak to działa 👍

...a od siebie dorzucę, że na forum przebywa też szeroki przekrój ludzi, np. jest tu taka STARSZA PANI co sę tylko wchodzi by popatrzeć na wklejane k/u/t/a/s/y, zwykle nie zagląda na mięsne witryny z obawy przed ewentualną reakcją rodziny, a tu jakby nigdy nic ma usprawiedliwienie, niby że ktoś link podrzucił z koronkową tuniką lub ekstra reaktywacyjnym tonikiem, wtedy ona pyk... a tu f/i/u/t :classic_ninja:

co wam powiem to wam powiem, ale  ile ona się tych prąci napatrzy to aż głowa mała, ludziom zwykle 3 do 5 starczy, ona ze 100 dziennie luka 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

trzeba byc porypanym zeby miec satysfakcje z zagadania do dziewczyny, co daje efekt podwyzszenia jej ego.

nie prawda, jeżeli ktoś jest bardzo nieśmiały a mimo to przełamie się, odważy i spróbuje coś zrobić, co by to nie było to może mieć z tego pewną satysfakcję 😉 i jest to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihihi

Przyjaciele w polsce hihihi zart tysiaclecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×