Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dawda

Dobry dentysta

Polecane posty

Gość dawda

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawda

... do wiadra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć! w Toruniu macie doktora: Maciej Drosd jest to pierwsza liga jeśli chodzi o leczenie (jestem w stanie to ocenić bo sam jestem dentystą) - gość pokazuje niektóre swoje przypadki na naszych wewnętrznych stomatologicznych grupach/listach i wychodzi mu to na prawdę ładnie.

acha nie jestem w żaden sposób z nim związany, nie wie nawet o moim istnieniu (więc konflikt interesów odpada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Mają bardzo dobrych lekarzy w KSE w galerii Polna Park w Toruniu. Na kogo bym nie trafiła to jestem zadowolona. Dentyści z podejściem do pacjenta którzy potrafią zagadać i trochę tę gęstą od stresu atmosferę poluzować i rozrzedzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska

Mam bardzo dobre doświadczenia ze stomatologami Lux Medu - nie ważne z czym przychodzę i jak beznadziejna byłaby sytuacja, zawsze wychodzę zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio musiałam usunąć ósemkę i zrobiłam to u doktora Piotra Radziszewskiego w Radomiu poszło bardzo sprawnie prawie bez bólu nie miałam też żadnych komplikacji, a słyszałam od znajomych że różnie z tym bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robiłam w Centrum Demed i bardzo dobrze mi wylecyzli zęby! na prawdę jest dokładnie i rzetelnie! szczerze  polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×