Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosciowa

Kiedy???

Polecane posty

Gość Gosciowa

No wiec tak, staramy sie o dziecko, bylam u lekarza w 8 dniu cyklu i powiedziala mi ze wyglada na to ze jestem w trakcie owulacji, albo byla dzien wczesniej czyli dzien przed wizyta albo w ten sam dzien, wiec dzialalismy oczywiscie w tych dniach. Ale teraz mam watpliwosci kiedy powinnam zrobic test lub spodziewac sie okresu. Bo wedlug moich cykli zazwyczaj 28 dni to dopiero by wypadalo na 6 lutego ale skoro mialam tak wczesna owulacje w 8dc to chyba okres tez powinien przyjsc wczesniej z tego co wyczytalam 14 dni po owulacji, wiec biorac pod uwage to co powiedziala lekarka juz dzisiaj bylby pierwszy dzien. Jest mozliwe ze okres jest 3 tyg po owulacji? Niecierpliwie sie z testem a tez niechce sie nakrecac... powiedzcie czy lekarz mogla sie pomylic z ta owulacja i mam sie spodziewac @ dopiero za tydzien? Czy juz teraz moge zrobic test.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym poczekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

No wlasnie chyba nie mam wyjscia... ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi test wyszedł 5 dni przed miesiączka A cykle mam 28 dniowe . Myślałam że owulacje miałam 14 dnia cyklu bo wtedy dopadł mnie ból jajnikow A że test wyszedł tak wcześnie to już sama zglupialam kiedy była ta owulacja. Z kolei mojej koleżance test nie wychodził 2 tyg po terminie miesiaczki więc kwestia indywidualna  😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

U mnie test pozytywny po terminie okresu przy cyklach 28 dniowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Ale miala ktoras taka sytuacje ze skroconym cyklem? No ze owulacja byla bardzo wczesnie i okres przyszedl tez tydzien wczesniej niz powinien przez wczesna owulacje? Czy zawsze to bedzie te 28 dni niewazne czy owulacja byla w 8 czy 12 dc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Jeśli w tym cyklu się nie udało to nie poddawaj się. Pamiętaj, że plemniki w twoim ciele (dokładnie w pochwie) mogą przeżyć nawet do 5 dni- oczywiście to statystyki, ale jest to możliwe. Jeśli to wasz kolejny stracony cykl, to może warto jest się zastanowić nad monitorowaniem owulacji, zwłaszcza że jak piszesz jest ona bardzo nieregularna i w dzień kiedy się jej nie spodziewałaś, była i czekała 😜 Ja podczas starań o dziecko monitorowałam swój cykl w domu. Robiłam to za pomocą komputera cyklu myway, który oprócz temperatury, badał również mój poziom hormonu LH i jakość śluzu szyjkowego. Dziś mam dwójkę dzieci, a komputer służy mi jako naturalna antykoncepcja łącznie z prezerwatywą. Swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Momtobeinmay

Na każdym teście jest napisane, że jest wiarygodny, gdy jest wykonany najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. JAk zrobisz teraz i wyjdzie negatywny, to nadal się będziesz nakręcać, że być może za wcześnie wykonałaś. Poczekaj na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×