Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwnie mi z tym

Wyszła z tego randka?

Polecane posty

Gość Dziwnie mi z tym

Mam dylemat. Otóż napisał do mnie kolega z którym znam się i razem pracowaliśmy dobrych pięć lat. Zawsze się kumplowaliśmy, był mi jak brat. Nie widzieliśmy się miesiąc i napisał parę zdań że ma wolne i czy nie miałabym ochoty się spotkać i nadrobić w ploteczkach ( to takie nasze stwierdzenie) Odpisałam że chętnie, wymieniliśmy parę wiadomości aż on wyszedł z konkretnym pomysłem że jeśli jestem w środę wolna to może poszlibyśmy na kolację? Odpisałam że chętnie, bo nie sądziłam że się wystraszę. Dziś napisał mi miejsce gdzie chciałby pójść, czy mi odpowiada i wysłał menu. I tu się właśnie wystraszyłam. Bo to nie takie zwykłe wyjście na kawę, tylko prawdziwa kolacja. Zamówił stolik w jeden z najbardziej ekskluzywnych restauracji. ( dodam że on jest normalny nie żaden nadziany bufon) Napisał mi też czy ta godzina mi odpowiada. I teraz siedzę i myślę, bo gdyby chciał normalnie pogadać co u mnie to raczej by się tak nie wysilał? Czy ja zwariowałam? Bo to wygląda na randkę? Dodam że byliśmy zawsze kumplami, takimi jak brat i siostra, chociaż mam takie przeczucie że on może coś więcej, bo zawsze sie o mnie troszczył. Ale ja mu nigdy nie dawałam żadnych podstaw dodam że jestem od niego 8 lat starsza więc nie ma nawet szans. Co robić iść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ee, nie chciałby urządzać randki z tak starą jak dla niego kobietą. Normalnie pewnie chciał spotkać się na takiej lepszej, fajnej kolacji. Bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medusa

Uuuuuu  ten temat to napisała chyba baba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×