Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak zwiększyć doznania seksualne podczas masturbacji?

Polecane posty

Gość Gosc

Jak zwiększyć doznania seksualne podczas masturbacji ręką u facetów? Czym najlepiej zwilżyć penisa? W jakiej pozycji to robić i gdzie się spuszczać? A może użyć czegoś innego zamiast ręki? O jakiej porze najlepiej?

I jak byście porównali swoje doznania podczas masturbacji do prawdziwego seksu? Czy jest duża różnica czy prawie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON2

sa pewne srodki ktore zwiekszaja doznania seksualne o gdzies 100 razy(serio), wytryski sa nie 10ml tylko z 80ml przykladowo. moge ci sprzedac podaj kontakt do siebie jak chetny, ale dopiero bede testowal co tak na mnie dzialalo. chyba bardzo duze dawki relanium tak dzialaja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co ty pieprzysz, po bardzo dużych dawkach relanium można zapaść w śpiączkę  😞

Miej trochę odpowiedzialności za to co piszesz, psycholu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON2

no raz dostalem od ratownikow taki zastrzyk niby relanium i mialem mega poped i wytryski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No dobra, ale interesują mnie naturalne metody, a nie łykanie jakiś proszków czy zastrzyki. Podobno krwiste, wołowe mięso w połączeniu z winem zwiększa popęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON2
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No dobra, ale interesują mnie naturalne metody, a nie łykanie jakiś proszków czy zastrzyki. Podobno krwiste, wołowe mięso w połączeniu z winem zwiększa popęd.

o jak cie interesuja naturalne metody, to znam bardzo dobra mieszanke ziolowa ktora bardzo zwieksza poped i zwieksza rozmiar jąder. moge ci sprzedac ta mieszanke ziolowa w kilogramach nawet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie ufajcie żadnym radom jakie tu czytacie, psychol wprowadza was w błąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON2
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie ufajcie żadnym radom jakie tu czytacie, psychol wprowadza was w błąd. 

glupku mowie powaznie.... czemu odrazu psychol, nawet mnie nie znasz. Po prostu jestes za malo wiesz i dla tego nazywasz mnie psycholem bo moje metody sa dla ciebie dziwne, a dzialaja. To tak jak w sredniowieczu karano zielarki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×