Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ngfn

Dr Skupin- po jakim czasie umawiają się na konsultacje

Polecane posty

Gość ngfn

Myślę o zoperowaniu nosa u dr Skupina w Poznaniu i zastanawiam się po jakim czasie od kiedy bym tam zadzwoniła umawiają się na konsultacje? Czy konsultacja jest możliwa np po miesiacu czy dopiero za pół roku? Chciałabym zoperować nos w ok. pażdziernika-grudnia 2019r i zastanawiam się czy jeśli umówię się na konultacje już teraz(luty 2019) to czy będzie możliwośc operacji w tych miesiącach czy czas oczekiwania sie wydłuży? Chętnie poczytam również opinie od osób, które podobną operacje przeszły u dr Skupina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlkjbv

Nie mozesz zadzwonic do gabinetu - tam w piec sekund dostaniesz precyzyjne odpowiedzi.

Tracisz czas po forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nord

Na konsultację u skupina czeka się 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngfn
Dnia 4.02.2019 o 20:13, Gość mlkjbv napisał:

Nie mozesz zadzwonic do gabinetu - tam w piec sekund dostaniesz precyzyjne odpowiedzi.

Tracisz czas po forach.

Chcialam dowiedziec sie tutaj,bo byc moze ktos byl w tej samej sytuacji. Wolalabym zadzwonic juz w jednym konkretnym celu umowienia się na konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngfn

Naprawde 2 lata? 😮 to strasznie dużo słyszałam że w takich wiekszych klinikach czas oczekiwania na koluntacje to do kilku miesięcy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nord

Może nawet dłużej. Skupin jest chyba najpopularniejszym chururgiem od nosa w tej chwili. A klinika nie ma nic do rzeczy, ludzie się zapisują do "nazwiska", więc w tej samej klinice możesz mieć lekarza, na którego czeka się dwa lata i takiego, który operuje prawie od ręki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngfn

A polecasz jakichś innych chirurgów od nosów w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosy

Bielecki, Dydymski, Kolasiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To trzeba miec tupet żeby polecić Dydymskiego, lista osób które oszpecił ten chirurg jest długa, ja jestem jedną z nich, za sobą mam trzy poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noss

Czyli tak jak ja ale po Skupiniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Ja unowilam sie w czerwcu 2018 na poczatek 2020. Bardzo dlugo sie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nord

Bez sensu szukać lekarza wg kryterium geograficznego. Raczej wszędzie w Polsce bez problemu dojedziesz, a koszt dojazdów i hotelu, to i tak pikuś przy całkowitym koszcie. A jeżeli operacja jest nieudana, to wydasz multum forsy na poprawkę i szukanie kolejnego lekarza. Jeżeli jest totalnie nieudana, to wydatki się robią kosmiczne, a człowiek ma zajęcie na długie lata z szukaniem ratunku. Wybierz najlepszego, takiego, który radzi sobie z nosami podobnymi do twojego, którego nosy Ci się najbardziej podobają. Oglądaj fotki, czytaj opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
2 godziny temu, Gość Nord napisał:

Bez sensu szukać lekarza wg kryterium geograficznego. Raczej wszędzie w Polsce bez problemu dojedziesz, a koszt dojazdów i hotelu, to i tak pikuś przy całkowitym koszcie. A jeżeli operacja jest nieudana, to wydasz multum forsy na poprawkę i szukanie kolejnego lekarza. Jeżeli jest totalnie nieudana, to wydatki się robią kosmiczne, a człowiek ma zajęcie na długie lata z szukaniem ratunku. Wybierz najlepszego, takiego, który radzi sobie z nosami podobnymi do twojego, którego nosy Ci się najbardziej podobają. Oglądaj fotki, czytaj opinie

To prawda. Nie szukajcie lekarzy lokalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noss

Tak. Do dr Kosteczki termniny długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa

Czemu dr Kosteczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noss

Często u niego problemy z nierównościami i każe je samemu wciskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
44 minuty temu, Gość noss napisał:

Często u niego problemy z nierównościami i każe je samemu wciskać

O matko 😮 widze, ze chyba przereklamowane te jego skupinoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngfn
Dnia 11.02.2019 o 09:01, Gość Nord napisał:

Bez sensu szukać lekarza wg kryterium geograficznego. Raczej wszędzie w Polsce bez problemu dojedziesz, a koszt dojazdów i hotelu, to i tak pikuś przy całkowitym koszcie. A jeżeli operacja jest nieudana, to wydasz multum forsy na poprawkę i szukanie kolejnego lekarza. Jeżeli jest totalnie nieudana, to wydatki się robią kosmiczne, a człowiek ma zajęcie na długie lata z szukaniem ratunku. Wybierz najlepszego, takiego, który radzi sobie z nosami podobnymi do twojego, którego nosy Ci się najbardziej podobają. Oglądaj fotki, czytaj opinie

W zasadzie to masz racje, opcja zrobienia tej operacji w poznaniu wydała mi się najwygodniejsza. Dziekuje za pomoc 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nord
Dnia 11.02.2019 o 14:49, Gość noss napisał:

Często u niego problemy z nierównościami i każe je samemu wciskać

To prawda. W wątku o skupinie na forum beauty dosłownie co druga użytkowniczka uciska wystającą kość, jakby to miało cokolwiek pomóc. Może lepiej w ogóle się nie operować tylko uściskać naturalny garb aż się wchłonie 🙂 Mnie ten lekarz nie przekonuje, nie żeby jakoś oszpecał pacjentki, ale fakt, że on jest najpopularniejszy świadczy chyba, że w Polsce nie ma nikogo kto robi jakieś super nosy i trzeba wybierać mniejsze zło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noss

Reklamował się ciągle i stąd ta jego popularność. Sama na to się dałam złapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nord

Na beauty wątek skupina ma najwięcej natrzaskanych postów na dzień. Bardzo duża różnica w stosunku do reszty lekarzy i człowiek dochodzi do wniosku, że to jest topowy lekarz od nosów, no bo skąd taka popularność.. Jak zdecydowałam się na operację i zanim zaczęłam czytać, to myślałam, że najpopularniejszy jest Szczyt. Może to dlatego, że dawno temu przestałam oglądać tv, a w czasach kiedy to robiłam to on był popularny. A tu się okazało, że już nikt u niego nie robi nosów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nos

Ja też się dałam nabrać na tego lekarza. Nos mam tak sztuczny i asymetryczny, że nie ma dnia bym nie żałowała operacji. Nie wiem, na czym polega fenomen tego lekarza. Do tego mam bardzo poważne problemy ze zdrowiem i oddychaniem. Operacja nosa była najgorszą decyzją mojego życia. Jeśli nie macie najgorszych nosów, to ich nie ruszajcie! Bo chirurg plastyk potrafi naprawdę oszpecić i zepsuć życie. A przecież nikt mi już nie przywróci naturalnej wersji mojego nosa 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin nos = koszmar

Wydalam 10 tyś po to by ten chirurg mnie oszpecił. Nos wygląda tragicznie, jest krzywy, asymetryczny, z lewej strony wklęsły a z prawej wypukły i do tego nie spełnia swojej funkcji. Cierpię na suchy nos i niedrożność otwarta nosa. Mój komfort życia znacznie się obniżył, zdrowie się pogorszyło. Nie mogę normalnie spać w nocy, w ciągu dnia jestem zmęczona i osłabiona. Gdybym wiedziała, co mnie spotka, nie zdecydowałabym się na operację nosa. Nos operowany wygląda znacznie gorzej niż mój nos naturalny. Wygląda bardzo źle i sztucznie. Nie pasuje do mojej twarzy i zaburza jej symetrię. Nie polecam tego lekarza i nie polecam operacji plastycznych nosa, które zamiast poprawiać kształt i funkcję, psują nosy. Do tej pory wydalam kilka tysięcy na leczenie i wizyty u laryngologów. Nie wiem, co mnie jeszcze spotka w przyszłości. Bardzo żałuję operacji nosa. To była najgorsza decyzja mojego życia, która sporo mnie kosztuje. Musiałam zrezygnować z wielu aktywności, uprawiania sportów, życia towarzyskiego i podróżowania. Nie wiem, czy mój nos kiedykolwiek wróci do zdrowia, czy błona śluzowa się odbuduje, czy moje życie wróci do normalności. Gdybym miała taką możliwość raz jeszcze, nie zdecydowałabym się na operację nosa, a pieniądze zainwestowałabym znacznie mądrzej, w podróże. Reasumując zapłaciłam 10 tyś po to by wyglądać gorzej, czuć się gorzej i stracić zdrowie, które przed operacją było zawsze doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skupin osoby poszkodowane

Szukam osób, które zostały trwale oszpecone lub okaleczone przez Skupina. Proszę o kontakt pod adresem e-mail joanna.nnnnn@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! 

mam do odsprzedania termin konsultacji do dr.Skupina na dzień 21 sierpnia 2020r. 
Ja czekałam na ten termin ok. 2 lata i wiem, że gdybym miała taką okazję to pewnie bym się zgłosiła od razu  Z racji, że nie anulowałam, a operację przeszłam u innego chirurga, może któraś z Was skorzysta. 

Chętnych zapraszam do kontaktu email:  
katexoxox26@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×