Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberry_182

Jak zacząć ćwiczyć

Polecane posty

Hej wszystkim. Chciałabym zacząć ćwiczyć, ale nie wiem jak się za to zabrać. Może jakieś bieganie albo coś takiego? Jak zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, blueberry_182 napisał:

Hej wszystkim. Chciałabym zacząć ćwiczyć, ale nie wiem jak się za to zabrać. Może jakieś bieganie albo coś takiego? Jak zacząć? 

Ja zaczynałam np. od kalendarza blogilates (YouTube) dla początkujących. Jeżeli chcesz zacząć biegać to też znajdziesz specjalne metody w internecie  (trochę biegasz, trochę maszerujesz i zmieniasz proporcje z każdym dniem ćwiczeń).

Przede wszystkim znajdź coś co lubisz i co sprawia Ci przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, superGość napisał:

Ja zaczynałam np. od kalendarza blogilates (YouTube) dla początkujących. Jeżeli chcesz zacząć biegać to też znajdziesz specjalne metody w internecie  (trochę biegasz, trochę maszerujesz i zmieniasz proporcje z każdym dniem ćwiczeń).

Przede wszystkim znajdź coś co lubisz i co sprawia Ci przyjemność.

A masz może jakieś sposoby na sprawdzenie, czy ćwiczę poprawnie? Bo boje sie zrobic sobie krzywde 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1995

Ja poszlam do fizjoterapeuty, zeby zobaczyc czy wszystko ok i czy moge cwiczyc. Najlepiej jak pokaze ci czy robisz cwiczenia dobrze, bo trenerzy z silowni nie zawsze sa ok moim zdaniem. Mialam chore kolana a proponowali mi przysiady xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggdaaaaaaaa
Przed chwilą, Gość Ola1995 napisał:

Ja poszlam do fizjoterapeuty, zeby zobaczyc czy wszystko ok i czy moge cwiczyc. Najlepiej jak pokaze ci czy robisz cwiczenia dobrze, bo trenerzy z silowni nie zawsze sa ok moim zdaniem. Mialam chore kolana a proponowali mi przysiady xD

No ja też mialam taka sytuacje xD W jednej silowni trener chcial mi dac zestaw cwiczen z podciaganiem, jak ja mu mowie ze boli mnie nadgarstek haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, blueberry_182 napisał:

A masz może jakieś sposoby na sprawdzenie, czy ćwiczę poprawnie? Bo boje sie zrobic sobie krzywde 😛  

DOBRY trener 😉

Czy to personalny czy może jakieś ćwiczenia grupowe. Zresztą jak boisz się o poprawność ćwiczeń to może taniec lub basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merigold

Ja właśnie chcę się zapisać w lutym. Nigdy nie ćwiczyłam na siłowni... Myślałam o fit24seven, bo jest długo otwarte i ma filie w wielu miastach. Ale okres wypowiedzenia wynosi tam 2 miesiące. Czy u Was można płacić za pojedyńcze zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollatoja
17 godzin temu, Gość Ola1995 napisał:

Ja poszlam do fizjoterapeuty, zeby zobaczyc czy wszystko ok i czy moge cwiczyc. Najlepiej jak pokaze ci czy robisz cwiczenia dobrze, bo trenerzy z silowni nie zawsze sa ok moim zdaniem. Mialam chore kolana a proponowali mi przysiady xD

No ja też mialam taka sytuacje xD W jednej silowni trener chcial mi dac zestaw cwiczen z podciaganiem, jak ja mu mowie ze boli mnie nadgarstek haha polecam fizjoterapeutów z WSR Med - tam przygotowują do zawodów sportowców. Ostatnio Tymek Łopaczyk, zawodnik mma wrzucal na fb, ze tam cwiczy z nimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2019 o 18:07, superGość napisał:

DOBRY trener 😉

Czy to personalny czy może jakieś ćwiczenia grupowe. Zresztą jak boisz się o poprawność ćwiczeń to może taniec lub basen? 

i trochę można też wyłapać obserwując siebie w lustrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Warto dodać, że kluczem do sukcesu jest wykonywanie tych ćwiczeń regularnie. Zrywy od czasu do czasu nie przyniosą pożądanych efektów! Nie przepadam za aktywnością fizyczną, jestem typem lenia, niestety:( Zwalczam to! Bardzo lubię ćwiczenia z piłką ortopedyczną ARmedical, praktycznie nie muszę się do nich zmuszać. Od kiedy zaczęłam ćwiczyć nie mam bóli pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×