Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna mamaa

Skaza białkowa czy azs u 8 mśc niemowlaka do jakiego lekarza pójść?

Polecane posty

Gość Smutna mamaa

Dziś byłam u pediatry stwierdził skaze białkowa lub azs. Kp. Kazał odstawić mi nabiał i synkowi nie podawać mm podawałam rano lub wieczorem do kaszy. 

Synek pod koniec października dostał plamke kolo piersi mała czerwona sucha plamke raz mniej widoczna raz bardziej 5 stycznia  była większa jak duży paznokieć. Teraz jest wielkości 3 paznokci ale w środku pusta ale sucha tzn nue czerwona. Dziś  Zobaczyłam tez kolo łokcia sucha czerwona plamke od razu poszłam do pediatry. Kazała kupić oilatum albo coś podobnego kupiłam oilan. Kazała odstawić nabiał synek w poniedziałek jadł 1 łyżeczkę jogurtu naturalnego nic więcej. 

Kp. Głównie w nocy bo synek ciągle się budzi z 8 razy albo i więcej.

Mały o 7 je piers 

10 kasza z mm jaglana płatki ryżowe hipp 5 zbóż manna na zmianę. 

14 obiad 

OK 17 deser owoc piers 

 OK 20 piers 

Pediatra mówi ze za dużo piersi za dużo mleka. Nue wprowadzałam jeszxze kolacji bo nie wiem co mogę mu podać. 

Jestem załamana. Do jakiego lekarza powinnam pójść? Alergolog ?dermatolog? 

Co mogę jeść skoro mleko jest wszędzie l? Ważę 50 kg 168cm. jak jeszxze przejdę ma dietę to nie wiem co będzie. Wyglądam jak strach na wróble. 

Tak bardzo chce jeszxze karmić synka. On tak potrzebuje mojej bliskości w szeczoglinsvi w nocy. 

Prisze pomóżcie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy skaza czy AZS itd do alergologia.Ja stawiam na skazę, ale baaaardzo delikatną, szczególnie że dopiero teraz jest problem, a nie od początku. Skoropodawalas też mm to dziwię się,  że pediatra nie przepisał Bebilonu Pepti, czy Nutramigenu no i że nie dał skierowania dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna mamaa

Problem zaczął się w październiku ta jedna plamka tak sobie długo siedziała aż w końcu jest większa i powstają nowe 😞 mm dostaje od początku bebilon pro natura. 

Tak mi go szkoda. Tak jest mi źle jak mogę mu pomóc? Czy to minie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×