Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki

Czy to jest problem tylko i wyłącznie czarujacych ludzi?

Polecane posty

Gość miki

Czy to ja mam szczęscie przyciagać czarusiów czy po prostu coś innego powoduje że kazdy jest taki dla mnie ?Ludzie zwykle szukaja ze mna wspolnego jezyka, czesto posuwajac sie do klamstwa.Co to ma na celu?

Np. nie wiem czegos i ta osoba udaje, ze tez nie wie

Szukam czegos konkretnego i ta osoba tez udaje ze szuka tego samego itp, tak jest notorycznie

Ciezko mi wyłowic kogos autentycznego,ale nie wiem czy ja przesadzam, czy to faktycznie takie zle.Dla mnie kłamstwo samo  w sobie jest be

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szukaj chama, on ci zawsze prawde powie i będziesz wiedziała na czym stoisz, taka prawda 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ludzie pragną zaskarbić sobie znajomość w ich mniemaniu z kimś wartościowym. Nie szukaj dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki

Ale klamstwem? w ten sposob? Ja np wole mowic o sobie,pokazac sie z dobrej strony ale nie klamac i nie szukac na sile czegos wspolnego przez klamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość miki napisał:

Ale klamstwem? w ten sposob? Ja np wole mowic o sobie,pokazac sie z dobrej strony ale nie klamac i nie szukac na sile czegos wspolnego przez klamstwo

Masz rację, też to odbierma jako fałsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clara veritas

Czarujący okazuja sie często kłamcami, egoistami, cynikami, wyrachowanymi i często nie umieją kochać a ludzi nadużywają do swoich celów. Czarusie rzadko kiedy co wartosciowego i sensownego tak naprawde i na dłuższą mete sobą reprezentują bo dobry czlowiek kazdego traktuje dobrze a czarusiom brak klasy, taktu, honoru i odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość clara veritas napisał:

Czarujący okazuja sie często kłamcami, egoistami, cynikami, wyrachowanymi i często nie umieją kochać a ludzi nadużywają do swoich celów. Czarusie rzadko kiedy co wartosciowego i sensownego tak naprawde i na dłuższą mete sobą reprezentują bo dobry czlowiek kazdego traktuje dobrze a czarusiom brak klasy, taktu, honoru i odwagi

A ja myślałam, że to właśnie czarujący ludzie przyciągają różnej maści egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Może jakiś konkretny przykład, a nie daleko idące teorie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×