Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lidka

Jakie zabiegi odmładzające polecacie?

Polecane posty

Gość Lidka

Dziewczyny moja skóra nie jest w najlepszej kondycji, chciałabym ją nieco odmłodzić. I tu pytanie znacie jakieś zabiegi, które mogą polepszyć kondycję mojej skóry, ale bez użycia skalpela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona39

Najbardziej polecam Ci zabieg mezoterapii mikroiglowej w połaczeniu z ESTGEN. Jesli jestes z Poznania polecam gabinet Beauty Premium na Ratajach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Gabinet jak już to koleżanka niech sobie sama poszuka bo dużo się takich reklamuje sama... Tak mezoterapia bardzo dobra...sama wykonuje w domu ale dermapenem .Napisz może czego oczekujesz od zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga

jest dużo zabiegów, które proponuje medycyna estetyczna, które odmładzają. możesz zdecydować się na botoks czy wypełnianie zmarszczek z użyciem preparatów na bazie kwasu hialuronowego i również się odmłodzisz. zależy co chcesz osiągnąć. a co do skalpela to na całe szczęście medycyna estetyczna proponuje zabiegi bez jego użycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

chciałabym skórę odpowiednio nawilżyć, ujędrnić no i ewentualnie zlikwidować zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja też nie wiedziałam od czego zacząć, zaufałam przyjaciółce i umówiłam się do lenartowiczclinic i Pani Doktor  zbadała mi skórę , wypytała na czym mi najbardziej zależy, omówiła dla mojej skóry najlepsze zabiegi i zdecydowałam się na  nie. Warto , bo  mam bardzo naturalny efekt na skórze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

A słyszałaś o terapii odmładzającej angel system? Właśnie jestem w trakcie tej terapii w krakowskiej klinice vesuna. Właściwie zabieg ten można wykorzystać w leczeniu zmarszczek, nawilżeniu skóry oraz jej ujędrnianiu. Ja się na niego zdecydowałam ze względu na mój tragiczny stan włosów, mam już w kilku miejscach łyse placki i koszmarnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

A na czym ten zabieg polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

https://pearl.lublin.pl/oferta/zabiegi-na-twarz/mondunique-smocza-krew-zabieg-rozjasniajaco-przeciwzmarszczkowy - ja ostatnio miałam ten i jest spoko.Na tej stronie mają opisane wszystkie zabiegi można sobie o każdym poczytać, nawet jak nie jesteś z Lublina to i tak warto poczytać może w swoim mieście znajdziesz takie same albo podobne. Ja chodzę od dawna i jestem zadowolona. Grunt to kompetentna kosmetyczka która odpowiednio o Ciebie zadba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Podstawą jest osocze bogatopłytkowe, które jest pozyskiwane z twojej krwi, z resztą co ja się będę rozpisywać tu masz linka do artykułu na stronie tej kliniki do której ja się zgłosiłam: https://vesuna.pl/blog/medycyna-estetyczna/terapia-odmladzajaca-angel-system/ tekst dobrze napisany, mniej więcej przybliży Ci jak wygląda zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

O super z całą pewnością przeczytam. A polecacie jeszcze jakieś zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
Dnia 18.02.2019 o 20:53, Gość Alina napisał:

Podstawą jest osocze bogatopłytkowe, które jest pozyskiwane z twojej krwi, z resztą co ja się będę rozpisywać tu masz linka do artykułu na stronie tej kliniki do której ja się zgłosiłam: https://vesuna.pl/blog/medycyna-estetyczna/terapia-odmladzajaca-angel-system/ tekst dobrze napisany, mniej więcej przybliży Ci jak wygląda zabieg :)

a ten angel system robią w obu punktach czy tylko w jednym? bo przyznam szczerze, że mnie nieco zaciekawiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Wiesz co ja byłam w gabinecie przy ulicy Dobrego Pasterza, ale wydaje mi się, że w obu punktach mają taki sam zakres usług. Zawsze możesz do nich przedzwonić się dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ja robiłam mezoterapie igłową w klinice Dermedika w Krakowie. Zadziałało na mnie nie tylko odmładzająco, ale też skórze się ujędrnić i nawilżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jewol

ja skorzystałam z wypelniacza restylane i szczerze mówiąc bardzo jestem zadowolona z niego! w końcu moje zmarszczki zostały wygładzone a skóra jest gładka i rozświetlona! bardzo jestem zadowolona z efektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jednej rady i jednego zabiegu dla Wszystkich .Najlepiej  idź na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, podczas konsultacji lekarz obejrzy stan skóry, zbada ją. I dobierze  jak najodpowiedniejsze zabiegi dla Twojej skóry. .Ja z takiej konsultacji skorzystałam u Dr Lenartowicz i na wizycie ustaliliśmy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam u swojego lekarza i mi polecił Restylane Skinbooster - zabieg, w sumie to wypełniacz, delikatny, likwiduje zmarszczki i fajnie odświeża buzię. i ja jestem zadowolona z takiego czegoś bo nie dość ze skóra nawilżona to jeszcze mniej zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny nie ma zlotego sposobu ktory zmieni nasza twarz na wieki wiekow, taki zabieg poprawi tylko wyglad na chwilke, czy zatem warto wykladac kilkaset zlotych na cos co nie ma dzialania stalego?
Najlepsza metoda dbania o twarz jest wlasciwa pielegnacja i tylko ona w sposob widoczny i trwaly moze dac rezultat, a wiec stosowanie odpowiednich kremow, odpowiednich do skory jaka posiadamy do jej defektow!
Inna bedzie pielegnacja cery naczynkowej a inna cery suchej czy z rozszerzonymi porami czy kombinacji roznych typow skory.Ja polecam postudiowac "wizaz" tam jest chyba cala wiedza swiata na temat jak dbac o skore i co przynosi efekt.

Ze swojej strony polecam kosmetyki od ojcow Bonifratrów

https://produktybonifraterskie.pl/

Mają moim zdaniem wspaniałe działanie na twarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to prawda, jest sporo zabiegów, które mogą pomóc w tym, żebyśmy mogły wyglądać młodziej. Ale ciężko coś doradzić jak się nie jest specjalistą. Może zajrzyj na blog dra Wasiluka, tam jest sporo cennych informacji na temat różych zabiegów. No i najważniejsze jest to, że on pisze szczerze i wprost o tym, co działa a co nie. Albo też lepiej będzie jak się umówisz na wizytę z jakimś specjalistą, który najllepiej Ci doradzi, jaki zabieg będzie dla ciebie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×