Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sebastian

Moja Eks sie mna zabawila

Polecane posty

Gość Sebastian

Witam, mam problem z moja eks partnerka. Rozstalismy sie ponad 1,5 roku temu, w Grudniu ona sie do mnie odezwala, mówiła ze tęskni,ze jej brakuje mojej osoby. Spotkalismy sie 31 grudnia spedzilismy razem sylwestra, bylo super. Mówiła mi ,ze widzi jak bardzo jestem szczęśliwy przy niej, znakomicie wiedziala ze ja Kocham nadal, nic miedzy nami nie doszlo. Zalila sie ze ma kryzys ,ze była w szpitalu itd. Postawiłem ja pod sciana i dalem prawo wyboru ,albo ja albo tamten co ja skrzywdził nie powiedziała w jaki sposob. Zgodziła sie ze wszystko naprawimy powolij wsparciem, mowila ze jest szczęśliwa ze ma mnie obok siebie. Po 4 dniach powiedziała ze musimy sie spotkac ,wtedy oznajmila mi ze jednak nie jest gotowa na to wszystko... po czym sie rozstalismy , ona w bezczelny sposob wróciła do tamtego ,co niby mu pisala ze by zabrał swoje rzeczy oddal klucze. Wszystko mi mowila. Kobieta 40 lat dobrze wiedziala ze oddal bym jej wszystko co tylko mogę. Nie wiem jak mam ja rozumieć, teraz mnie zablokowala nie odzywa sie po tym wszystkim zostalem z wielkim znakiem zapytania dlaczego tak postapila. Widziałem ja pare dni temu i widzialem na jej palcu pierścionek zareczynowy ktory niby miala mu odesłać,tak mi zrobila w glowie sielanke ze po prostu jestem zalamny. Dlaczego ludzie sa tacy podli , poprostu masakra. Nie wiem co robic jej partner niby jest wojskowym i nie wiem czy on jej nie szantażuje , duzo mysli mam na raz. I pytanie dlaczego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kobiety są wredne, mają żale nawet do męża o to że kochanek ma małego. Na twoim miejscu calkowicie odciąłbym się od byłej jest niestabilnie umysłowo, najpierw zdrady z jej strony teraz taka akcja. To że ją jeszcze ,,kochasz " to resztka uczuc do niej która tak szybko nie zaniknie w przeciwienstwie do jej. Pamietaj to już BYŁA więc poszukaj sobie jekiejś kobiety chocby na chwilę by zobaczyła cię z inna kobieta to bedzie wyrażny sygnał od ciebie bo inaczej będzie cię drażnic i traktować jak koło zapasowe gdy z tamtym mu nie wyjdzie albo będzie stara 50 latka = zabezpiecza sobie tyły szczując cię od czasu do czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Zastanawia mnie po co to wszystko zrobiła... szok dla mnie zaangazowalem sie bardzo, duzo zmieniłem starałem sie walczyłem, czule slowa wsparcie , a tu nagle bum ! Masakra jakas! Gadanie ze niegdy sie nie oddalimy , czy ona sie wypalila z uczuc nie kumam tego zbytnio. Nie mam żalu do niej o to ,ale zastanwiam sie dlaczego w taki sposób. Tu buziaki spacery , a nagle czar prysl. Kobieta nie wie chyba juz co to uczucia sa , strasznie sie z nia porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie pitol.

Faceci też często tak robią!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onon

cymbal jestes i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Toksyczni ludzie nie mają uczuć. Może chciała sprawdzić czy w razie czego będzie mogła do Ciebie wrócić. Nie wchodź do tej samej rzeki.... Zapomnij o przeszłości, jeszcze będziesz szczęśliwy zobaczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian
30 minut temu, Gość Paula napisał:

Toksyczni ludzie nie mają uczuć. Może chciała sprawdzić czy w razie czego będzie mogła do Ciebie wrócić. Nie wchodź do tej samej rzeki.... Zapomnij o przeszłości, jeszcze będziesz szczęśliwy zobaczysz....

Paula ,ze by to pierwszy raz bylo.. długa historia , poświęciłem wszystko dla niej naprawde ,zrezygnowalem z wyjazdu za granice ,bo myślałem kurde wyjade to ..., ale zostalem mówie czego sie nie robi dla kogoś waznego. Moi znajomi mowia ze ona mnie niszczy psychicznie. Nie jestem msciwy człowiek,ale zrobiłem ksero po namowie koleżanki,za to że ze mna tak postapila i wręczyć jej partnerowi po to by zobaczył że go oklamuje. Ale nie wiem czy mam to zeobic. Zawsze mówię jeśli sie bawisz ludzkimi uczuciami , to wroci podwijnie i tak jest. Sam nie wiem co robić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×