Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Okres przy antykoncepcji

Polecane posty

Gość Gość

Mam takie pytanko, bo zaczyna mnie to trochę już niepokoić. Czy biorąc tabletki antykoncepcyjne miałyście regularny okres, tak jak byście ich nie brały? U mnie różnie raz po 25 dniach, później po 60. Nie wiem czy to normalne. Dodam, że biorę tabletki jednoskładnikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wg ty

Nie jest normalne. Przy anty nie masz okresu a krwawienie z odstawienia więc powinno być regularnie.

Idź do ginekologa bo może tabletki ci nie pasują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tyle, że ja biorę tabletki ciągiem, bo to jednoskładnikowe, nie mam żadnych przerw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Mam takie pytanko, bo zaczyna mnie to trochę już niepokoić. Czy biorąc tabletki antykoncepcyjne miałyście regularny okres, tak jak byście ich nie brały? U mnie różnie raz po 25 dniach, później po 60. Nie wiem czy to normalne. Dodam, że biorę tabletki jednoskładnikowe.

Przy jednoskładnikowych to normalne. Jak nie karmisz idź do gina po zwykłe. Jednoskładnikowe musisz brać co do godziny i nigdy nie będziesz wiedzieć przy takich miesiączkach, czy czasem nie zaciążyłaś. Dwuskładnikowe mają kilkugodzinną tolerancję i krwawienie jest normalnie co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×