Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwona

Dieta Dabrowskiej- warzywno owocowy post

Polecane posty

Gość Monika

Monia na kopenhaskiej ładnie się chudnie,ale później trzeba strasznie się pilnować,żeby nie wróciło,trzymam kciuki. Na poście Dąbrowskiej chociaż można podnieść, więc póki co planuje 2 tygodnie i zobaczymy jaki skutek będzie ...nigdy nie jest łatwo Iwonko, każda dieta to wyrzeczenia, ale na początek coś trzeba wybrać,jak chce się  szybciej zlecieć  z  kg,a poźniej wyrobić zdrowy styl odżywiania i tak zyc gubiąc po troszkę, ehhh żeby tak łatwe to było,to by było super...cóż trzeba w głowie poprzestawiać i iść do przodu trzymając się tego co sobie ustalimy...ja zjadłam kapustne z ogórkiem i jabłuszko, później sok z grejpfruta zrobię i ugotuje ogórkowa chyba, bo zapomniałam kupić buraczków, Ebym kilka miała do wyboru,żeby mi się nie znudziło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Monia,Iwonka trzymajmy się dziewczyny...fakt nie jest łatwo,ale warto,niedługo wiosna,lato i kurcze co będziemy się dołowały,że nic nie spadło😊Ja się pocieszam,że jutro będzie lepiej...Iwonka mnie też głowa boli noo ciężko jest wiem ale nie możemy się poddawać👍Monia jesteśmy b.podobne dlamnie też jedzenie się szybko nudzi 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Monia ja zawsze pierwsze dni przechodzę spoko,a po 4 dniach już kombinuje co innego, albo z radości,że coś spadło zajadam i tak w kolko. I mam błędne koło,ale teraz postanowiłam, że szkoda zdrowia i oczyszczeniu się trochę i liczę na kilka kg mniej a później już zdrowe odzywianie...bo co szybko schudne,to znów nadrobię i mój organizm już zwariował, dlatego czas na oczyszczanie😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Dokładnie jest cieżko ale musimy dać radę, ja troche sie z dzieckiem zdrzemnęłam to lekko ból głowy ustąpił. Jestem jeszcze przed okresem wiec ciężki czas heheh ;)  czy ćwiczycie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Miałam jeszcze zapytać czy Monika tez miałaś ciagle wycieczki do wc ? Ja mam ciagle pełny pęcherz jak nigdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Iwonko, niestety warzywa mają dużo wody, do tego zupki tez płynne, więc wc w tej sytuacji nas lubi 😉 a my go niekoniecznie 😉

ja dziś jabłuszko, sok z grejfruta, zupa ogórkowa i suróweczki...ja też przed okresem, więc konia z kopytami bym zjadla 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Cześć. Zaczęłam dzien 3, wlasnie zjadłam surówkę ;) na obiad planuje zrobić krem brokulowy, teraz dla męża i dziecka staram sie gotowac na dwa dni zeby było mi łatwiej hehe ;) a jak u Was? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja też gotuje na dwa dni, zebym nie musiała kosztowac;-)na weekendzie gołabki zrobiłam to tez mam z głowy męża i córke..u mnie najgorsze jest zimno podczas tego postu, ja jestem ciepłolubna;-) a teraz siedze przy kominku opatulona i dalej mi zimno, zobacze jak bedzie dalej...jednak najlepszy termin to lato, bo i ciepło i warzywka dobre, no ale nie mozna miec wszystkiego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

No cos w tym jest, bo teraz pomidory ogórki to sa bez smaku wręcz odpychające. Postaram sie wytrzymać chociaż tydzien pózniej zobaczymy ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Hej hej u mnie kryzys,no zobaczymy czy dam rade...staram się😐powodzenia życzę...trzymajcie się dzielnie👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Eh dziewczyny klapa na całej linii nie wytrzymałam zjadłam kawałek bułki a potem rzuciłam sie na cała :( masakra jestem beznadziejna nawet tyg nie mogę wytrzymać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Przemyślałam wszystko:(( jutro zaczynam od nowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Iwonko,nie możesz tak mówić o sobie!każdy ma chwilę słabości,a przed okresem to już koniec świata. Będzie dobrze,głowa do góry, jestem z Tobą. Padlas-powstan ,popraw koronę i idziemy do przodu:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Postaram sie jutro zaczynam znowu, dzieki za wsparcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Cześć zaczęłam od nowa, dzis weszłam na wagę i jest -1,7kg wiec musze walczyć o wiecej! A Wam jak idzie dziewczyny? Wczesniej pytałam czy ćwiczycie dodatkowo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Witam w ten czwartkowy dzionek. Iwonko możesz uznać że te dni to było przygotowanie do diety, ja tak robię, bo się zapomniałam i  wczoraj  u znajomych kawę z mlekiem wypilam, więc jestem z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja na razie nie ćwiczę, jestem wstyd przyznac leniuch...ale mam w planach od poniedziałku dodać ruch, zobaczę jeszcze co to będzie i jak się będę czuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

W takim razie zaczynamy od nowa razem! Ja tez sie rozleniwiłam zwłaszcza siedząc teraz z dzieckiem w domu, tyle mam ruchu co przy córce i ogólnych sprawach domowych. Po ilu dniach kwas z buraka jest gotowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja z reguły po 5 zlewam, czasem ciut dluzej, najpierw próbuje czy jest kwaśny i zależy jaki kto lubi...gratuluję spadku, ja się nie ważę, bo okres i jestem tak napompowana,że szok...dzisiaj ugotuje barszcz, bo buraczki zakupiłam....ja uwielbiam ciepły okres roku,bo wtedy dużo ruchu np.na ogrodzie, uwielbiam jazdę na rowerze,spacery i w tym roku plan na wrotki z córką 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Wiadomo lato ciepło inne możliwości, ja tez czuje sie jak balon przed okresem a głód bardziej doskwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

dziewczyny jak u Was leci? "Gruba" Monika jesteś jeszcze z nami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

hej dziewczyny jestem jestem,miałam troche spraw do załatwienia,też wczoraj poległam na 4 dniu kopenh.....zalukajcie z ćwiczeń callanetics i jeszcze szybkie marsze sa spoko,na zmiane szybki-wolny....nie poddaje sie cisne dalej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Czyli każda z nas miała wczoraj słaby dzien, Monika a na co teraz przechodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Iwonko dzisiaj liczyłam kcal,myśle,że w 1200kcal zamkne dzisiejszy dzień,wièc całkiem oki....sama nie wiem....chyba narazie licze dalej...w razie porażki miałam iśç na GM ale musze troche powyjadac z lodòwki jogurtow naturalnych,serkòw wiejskich,jaj więc co jest do limitu 1200-1400 powiedzmy,aaa jeszcze mam krem z dyni zamrożony....z głodu nie umre😊a Wy co kombinujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ja byłam dzis na dąbrowskiej, czytałam troche o tej gm i jestem ciekawa czy dałabym radę wydaje sie troche zróżnicowana codziennie wiec moze sie nie nudzi, ale mało opinii niestety p tym.... moze cos podpowiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Iwona...dlamnie GM jest super,jeszcze do niej wròce....nie ma ograniczeń ilościowych,codziennie coś innego...nie nudzi się,nie jest monotonna.Dasz rade na GM... na niej nie czuje się głodu...👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Witajcie dziewczyny. Ta dieta gm to taka sama jak dieta kapuściana,tylko że na gm nie jemy zupy,więc skopiowali tylko zupę wyrzucili😀 najważniejsza jest właśnie różnorodność,bo taka dieta się nie znudzi, raz w miesiącu można sobie zrobić, a do tego zdrowe odżywianie i kg będą leciały...pomyślę nad nią,ale na razie mam pogotowanych super i kapuchy,to pociągnę Dąbrowska dla oczyszczenia, a potem może Monia Twoja gm. Iwonko jak się trzymasz?pozdrawiam Was dziewczyny i miłego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Cześć ja tez pociągnę Dąbrowska a jak juz nie dam rady to zrobię gm bo wydaje sie mniej restrykcyjna ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Monia

Monia może i tak😊tutaj tez jest zupa z kapusta,mozna jesc 2-3 miski dziennie😊tylko ja inna robilam chuda jarzynowa i krem z dyni👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Aha,to nie doczytałam dokładnie, orzeczytaj Monia jadłospis diety kapuścianej,to zobaczysz😁ją z ciekawości poczytam na wolnym czasie, bo wydaje się taka "zdrowsza",a ja długo na tym samym nie wytrzymuje,a tu różnorodność... Ty Monia widzę, że też kombinatorka dietowa😁dużo wspólnego widzę między mną a Tobą, chyba Moniki tak mają😀Iwonko ile planujesz Dąbrowskiej?mi jakoś ciężej teraz, coś mój organizm chyba zwariował bo co chwilę coś innego mu zapodawalam i teraz chciałabym go oczyścić trochę a później bardziej różnorodnie jeść i zdrowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×