Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kompleksiara

Czy on czuje to co ja?

Polecane posty

Cześć,kilkanaście dni temu poznałam przez internet  miłego chłopaka nie wiem czy to istotne ale ma 19 lat ja 16,kilka tygodni temu napisał do mnie z propozycją bycia sex przyjaciółmi odmówiłam bo nie interesują mnie takiego typu relacje no i kilkanaście dni temu znów napisał tym razem wyznał że teraz szuka czegoś na poważnie wcześniej był w rozsypce po rozstaniu z dziewczyną i potrzebował odreagowac,zaczelismy ze sobą dużo pisać problem w tym że to ja zawsze zaczynałam rozmowe raz nie pisałam przez 2 dni nie napisał więc zapytałam się dlaczego się nie odzywa i nie pisze pierwszy stwierdził że ma dużo zaległych prac na studia i nie ma czasu nawet zaczynac rozmowy rzecz w tym że prawe cały czas był aktywny na messengerze tłumaczył się tym że robi te zadania na studia właśnie na telefonie więc korzysta z internetu no i zrozumiałam to chociaż wątpie że przez cały dzień nie miał chwili żeby napisać,doszło do spotkania wczoraj w kinie objął mnie ramieniem po kinie gdy siedzielismy na kanapie zapytał się czy może mnie pocałować zgodziłam się godzine później się pożegnalismy i wróciłam do domu dzisiaj cały dzień nie pisałam specialnie żeby zobaczyć czy może coś się zmieni jednak nic z tego nie odezwał się nie wiem co o tym wszystkim myśleć podoba mi się ale czy ja mu też? Bardzo będę wdzięczna za odpowiedzi.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hultaj

Oczywiście że czuje bo jesteś baba i śmierdzisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hultaj
6 minut temu, Kompleksiara napisał:

Świetne poczucie chumoru😂😂

To jest prawda a nie poczucie humoru .

Na poprawę humoru mogę wylizać ci cipulkę chcesz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ufam mu

Prawdopodobnie prędzej czy później będzie chciał zaciągnąć do łóżka skoro pisał już na wstępie o seks-randkach. Pytanie jest z Iloma już spał i czy nie ma jakiegoś syfu, którym cię zarazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość nie ufam mu napisał:

Prawdopodobnie prędzej czy później będzie chciał zaciągnąć do łóżka skoro pisał już na wstępie o seks-randkach. Pytanie jest z Iloma już spał i czy nie ma jakiegoś syfu, którym cię zarazi.

Był tylko z 1 kobietą i tylko z nią sypiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanitas

Poukladaj sobie życie z Bogiem, a potem z odpowiednim facetem. Jeśli ty i on będziecie faktycznie liczyli się z Bogiem, to duże prawdopodobieństwo, że wasz związek będzie dobrze funkcjonować.

Jezus cię kocha "4 prawa życia duchowego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×