Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Serio macie aż tak nudne życie żeby żyć życiem jakis osób z neta

Polecane posty

Gość Gosc

Masakra jak dla mnie. Wieszałam tu na chwile ale jestem zniesmaczona i jednocześnie żal mi was. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Masakra jak dla mnie. Wieszałam tu na chwile ale jestem zniesmaczona i jednocześnie żal mi was. 

do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bjcvjjff

Lubię komentować głupotę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

do widzenia

Do widzenia i miłej zabawy kosztem innych. Chyba strasznie niskie poczucie własnej wartości musicie mieć ze musicie poniżać innych żeby lepiej się poczuć przynajmniej na chwile. Smutne to wasze życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddd
2 minuty temu, Gość Gośc napisał:

Do widzenia i miłej zabawy kosztem innych. Chyba strasznie niskie poczucie własnej wartości musicie mieć ze musicie poniżać innych żeby lepiej się poczuć przynajmniej na chwile. Smutne to wasze życie 

Tak, mamy b.smutne i nudne życie, nie mamy chłopa, dzieci, pracy i baaardzoo zazdrościmy "tym osobom"

ps. też weszłam tu tylko na chwilkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 57y65ht65y

 

Goście

Zgłoś post

Napisano 18 minut temu

Masakra jak dla mnie. Wieszałam tu na chwile ale jestem zniesmaczona i jednocześnie żal mi was. 

 

tO moje hobby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

Masakra jak dla mnie. Wieszałam tu na chwile ale jestem zniesmaczona i jednocześnie żal mi was. 

I zostałaś 🙂  

My przynajmniej piszemy o osobach, które widzimy na ekranie, ty natomiast interesujesz się zupełnie nieznanymi osobami i jeszcze zakładasz o nich temat. 😄 

Ciebie to dopiero żal 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Takie hobby mają przeważnie pato Karyny z mózgiem rybki welon. Kiedyś była kinematografia z Wenezueli, teraz gapią się na jutjuberów:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEJ
10 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Masakra jak dla mnie. Wieszałam tu na chwile ale jestem zniesmaczona i jednocześnie żal mi was. 

:classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość gość napisał:

I zostałaś 🙂  

My przynajmniej piszemy o osobach, które widzimy na ekranie, ty natomiast interesujesz się zupełnie nieznanymi osobami i jeszcze zakładasz o nich temat. 😄 

Ciebie to dopiero żal 😄 

😂👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyfan
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Takie hobby mają przeważnie pato Karyny z mózgiem rybki welon. Kiedyś była kinematografia z Wenezueli, teraz gapią się na jutjuberów:) 

Sama tę wenezuele oglądałaś, a teraz oglądasz jutuberki. Nic w tym złego. Tutaj się komentuje to co się zobaczy. Fakt, zdarzają się takie karyny, o których piszesz, ale w Twoim otoczeniu również takie są, a nie podchodzisz do nich i nie wyzywasz ich od patologii. Patologia zaś możesz być Ty sama, skoro nie wiesz co to jest zwykła dyskusja (nie mylić z hejtem). Bez odbioru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×