Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mucha

Wkurfia mnie firma dw

Polecane posty

Gość Mucha

Słuchajcie, wkurfia mnie polityka i sposób reklamy Daniella W. Otóż przy każdych świętach i okazjach, czy to Boże Narodzenie, czy Wielkanoc czy Walentynki, firma wysyła tysiącom blogerem i instagramerek te zegarki, aby te je promowaly z kodami rabatowymi. Bardzo mi się podoba design tych zegarków ale niestety z bliska widać, że nie jest to topowa jakość, juz znacznie lepszą jakoś ma Cluse. Te zegarki mimo ładnego designu nie są warte 600-800zł czy nawet tych 500 po zniżce. No i skoro firma już kilka dobrych lat co kwartał lub pół roku tak szasta tymi zegarkami że byle blogerka i instagramerka z większymi zasięgami dostają te zegarki, to o czym to świadczy? Że koszt produkcji jest niesamowicie niski najwidoczniej. Wkurfia mnie że tysiące dziewczyn co kilka miesięcy dostaje te zegarki za darmo tak jakby to było warte grosze, a zwykle zjadaczki chleba mają placic po 500-800zł. No sorry ale jak widzę coś takiego to nie zachęca mnie wcale ta znizka bo mam w...a ze jakaś paniusia dostaje to za darmo i wywali w kąt albo sprzeda bo tyle ich juz ma a ja mam wybulic 800zl??? Sorry, nie kazdy zarabia po 10 czy wiecej tysiecy. Wg mnie firma osiagnelaby lepsze zyski obnizajac po prostu ceny tych zegarków. Skoro tak mogą nimi szastac i slac do influencerek to czemu nie mogą obnizyc cen? Bardzo chcialam miec ten zegarek ale w takiej sytuacji nie kupię go. Nie bede wypierdzielac ciezko zarobionych pieniedzy z wielkim mi kodem rabatowym pożal się Boze a a druga Laura czy inna Boogie ten zegarek dostanie za darmoszkę i sprzeda. Wkurfilam się ostro. Kto myśli podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalal

Według mnie firma traci renomę przez taki tani marketing. Każda osoba powyżej 1000 obserwatorów może je dostać. Tak to jest gdy zleca się reklamę byle komu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co poczniesz

Też mam podobne odczucia. Chińska jakosc peomowana nachalnie, przykro patrzec na takie rozdawnictwo. Zamiast tego daliby pozadna znizke np 40-50% na te zegarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrzywdzona

I ja też mam podobne odczucia. Denerwuje mnie ta nachalna reklama, teraz co druga insta influencerka promuje znow te zegarki na walentynki. Policzcie sobie ile razy kazda juz dostala te zegarki. Bardzo niefajna taktyka rozdawac cos drogiego za darmo influencerkom a „plebsowi” dawac takie ceny i niech kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Taaak, mnie tez odstrasza to, ze tak ochoczo rozdaja te zegarki i znizki. To znaczy, ze produkt jest tani i nie wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze by tak

Pisal ktos do tej firmy ze ma chorom curkę i zeby przeslali zegarek? :) albo do blogerki jakiejs napisac zeby oddała jakis jeden swoj, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kroppa

Ja też che ten zegarek i tez mnie nie stac... Fakt, rozdaja na prawo i lewo wiec mogliby raz rzucic promkę i obnizyc o 70% skoro i tak milionom blogerek oddają za darmo. Smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha

Czy ktos wie dlaczego tak się dzieje? Czemu tak nie szanują swoich klientow? Kazdy czulby sie pokrzywdzony gdyby musial sobie sam kupic cos drogiego a inna osoba obok dostalaby to za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

One są produkowane w Chinach. Faktycznie wkurzające to troche. Ja nie planuję kupic, w d to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dewe

Ma ktos kogos znajomego kto pracuje w tej krzywdzacej klientow firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kupiłam Cluse, DW to obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mucha

No wlasniw cluse sà super. Powiem szczerze ze porównując na zywo w sklepie cluse i dewe widac golym okiem ze cluse są solidniejsze a tansze o dobre dwie stowki. Mnie stac na ten zegarek ale nie kupię przez to ze masa laluń go dostaje za darmo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja siostra ma konto na insta i dosc duze zasiegi i tez dostala juz chyba z 5 tych zegarkow. Dostalam 2 od niej ale tez bym tego sama nie kupila. Jakosc nie jest powalajaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buka

A tam po co wam to zajmijcie sie zyciem a nie zegarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhh

Wtf, ocb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gustaw

Mam ten zegarek, fajny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfjbfdhh

Mnie bardziej od DW wpienia natural mojo. Każda, każda bardziej znana baba to reklamuje i robi instruktaż jak wsypać proszek do shakera i zalać wodą wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziuta

To fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ość

Nie wiem co fajnego jest w zegarku, który nosi co X dziewczyna i chłopak, a który dodatkowo jest zapewne podróbką z Alie. A jeżeli nie, to i tak niczym specjalnym się nie wyróżnia. Teraz to już imo przehajpowany obciach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulwers

Oj mnie też ch... strzela jak widzę ze co druga paniusia na IG ma te zegarki ZA DARMO a nas odsyla do strony i daje kod znizkowy. Taka paniusia ponosi ten zegarek gora kilka miesiecy, znudzi się jej i jeszcze na nim zarobi, sprzedając go dalej!!! A psychofanki zaplacą jej za niego prawie jak za nowy. Nosz co za ku..estwo. Bojkotuję tę firmę!!! Oszustwo i robienie zwyklych ludzi w ch...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×