Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamiiiiii

Wyjazd z kolegą na weekend

Polecane posty

Dostałam niedawno taką propozycję od kolegi.Nie jest moim wielkim przyjacielem,ale znam go dość dobrze.Nie wiem co o tym wszystkim myśleć.Facet barrrrrrdzo mi się podoba,spać nie mogę po nocach z wrażenia.Traktuję to jako zwykły urlop. Jednak nie jestem pewna,czy on liczy na to samo,bo co prawda to on wyszedł z tą inicjatywą,ale tak ogólnie to nie ''podrywa'' mnie w żaden sposób.Sama nie wiem co robić?Jechać z nim i zakochać się w nim po uszy?Może dla niego to tylko tak naprawdę wyjazd z koleżanką bez żadnych ''nadzieji''?On ma mnóstwo znajomych,jest atrakcyjny i lubiany,nie wiem dlaczego wybrał akurat mnie...może coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
4 minuty temu, Kamiiiiii napisał:

Dostałam niedawno taką propozycję od kolegi.Nie jest moim wielkim przyjacielem,ale znam go dość dobrze.Nie wiem co o tym wszystkim myśleć.Facet barrrrrrdzo mi się podoba,spać nie mogę po nocach z wrażenia.Traktuję to jako zwykły urlop. Jednak nie jestem pewna,czy on liczy na to samo,bo co prawda to on wyszedł z tą inicjatywą,ale tak ogólnie to nie ''podrywa'' mnie w żaden sposób.Sama nie wiem co robić?Jechać z nim i zakochać się w nim po uszy?Może dla niego to tylko tak naprawdę wyjazd z koleżanką bez żadnych ''nadzieji''?On ma mnóstwo znajomych,jest atrakcyjny i lubiany,nie wiem dlaczego wybrał akurat mnie...może coś doradzicie?

Po co szukasz dziury w całym...? Pojedziesz to sama zobaczysz jak się rozwinie...

Może będzie fajnie a jak nie, to będziesz mieć jasność w sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V. Roosh

Facet liczy na seks przygodę i tyle. Ruch'nie cię a potem wasze drogi się rozejdą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 No jedź, tylko zabezpiecz się! Też tak z niczego pojechaliśmy do Zakopca na narty i stało się. Jaja z tego wyszły bo kondoma przez okno wyrzuciliśmy, rano zadyma góral przeklina kruca fuks. Okazało się że kaczka kondomem mu się udusiła. Na szczęscie nie wydało się ze to my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Wybrał ciebie bo go kuśka swędzi 😄 naiwna dziewucho... a nie podrywa cię bo chce cię tylko zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Marek napisał:

Wybrał ciebie bo go kuśka swędzi 😄 naiwna dziewucho... a nie podrywa cię bo chce cię tylko zaliczyć.

Jak obydwojgu bedzie dobrze to gdzie widzisz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

 No jedź, tylko zabezpiecz się! Też tak z niczego pojechaliśmy do Zakopca na narty i stało się. Jaja z tego wyszły bo kondoma przez okno wyrzuciliśmy, rano zadyma góral przeklina kruca fuks. Okazało się że kaczka kondomem mu się udusiła. Na szczęscie nie wydało się ze to my.

 Hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-)
10 minut temu, Gość gość napisał:

Jak obydwojgu bedzie dobrze to gdzie widzisz problem?

Nie widzę problemu. puszczalskie dziewczyny odgrywają ważną rolę w społeczeństwie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 czyli jak mężczyzna proponuje taki wyjazd to liczy na seks ? 

Czy jest jednak taka możliwość, ze poprostu chce spędzić ze mną ten czas bez żadnych podtekstów ? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość :-) napisał:

Nie widzę problemu. puszczalskie dziewczyny odgrywają ważną rolę w społeczeństwie 🙂

 Taką samą jak "zaliczacze". Jednemu wolno a drugiemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Kamiiiiii napisał:

 czyli jak mężczyzna proponuje taki wyjazd to liczy na seks ? 

Czy jest jednak taka możliwość, ze poprostu chce spędzić ze mną ten czas bez żadnych podtekstów ? 😅

 Może być i tak i tak, jeśli nie zechcesz powiesz zdecydowanie NIE, gwałcił cię nie będzie bo za to jest pierdel. Zechcesz się rozerwać to ... twoja broszka i zrobisz co zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kamiiiiii napisał:

 czyli jak mężczyzna proponuje taki wyjazd to liczy na seks ? 

Czy jest jednak taka możliwość, ze poprostu chce spędzić ze mną ten czas bez żadnych podtekstów ? 😅

Moim zdaniem to zależy. Jeśli ma co do Ciebie jakieś plany np. Związek to może chce z Tobą pobyć. Spędzić razem czas i nie musi być tentego ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Termopile

Będzie seks, więc wydepiluj nogi, pachy, psiochę, zrób manicure i pedicure, kup seksowną bieliznę, ale na miejscu graj zaskoczoną, choć zaintrygowaną cnotkę, by cię mógł trochę pozdobywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech... naiwne
8 minut temu, Kamiiiiii napisał:

 czyli jak mężczyzna proponuje taki wyjazd to liczy na seks ? 

Czy jest jednak taka możliwość, ze poprostu chce spędzić ze mną ten czas bez żadnych podtekstów ? 😅

Naiwna dziewczynko... oczywiście, że liczy na seks. Fakt, że ciebie nawet nie podrywał, nawet nie próbował dobitnie świadczy, że chce się zabawić i zapomnieć. Gdyby chciał z tobą coś więcej to próbowałby szukać z tobą kontaktu wcześniej przed wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja trochę na tym temacie się znam, bo sam gustuję w jedno-nocnych przygodach. Bardzo prawdopodobne, że chłopak chce się zabawić, wątpię by po seksie chciał się z  tobą spotykać, bo gdyby chciał czegoś więcej to inaczej by cię potraktował i inaczej by do tematu podszedł 😅 Jeśli myślisz, że chłopak zaprasza cię gdzieś na nocowanie i nie liczy na seks to wybacz ale jesteś naiwna jak szesnastka 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Ech... naiwne napisał:

Naiwna dziewczynko... oczywiście, że liczy na seks. Fakt, że ciebie nawet nie podrywał, nawet nie próbował dobitnie świadczy, że chce się zabawić i zapomnieć. Gdyby chciał z tobą coś więcej to próbowałby szukać z tobą kontaktu wcześniej przed wyjazdem.

Spotykamy się czasem bo mamy wspólna pasję, umawia się ze mną ale nie są to typowe randki widzę ze mu się podobam ale nie robi nic takiego żebym mogła pomyśleć ze mnie podrywa. Dawno się nie widzieliśmy, początkowo zaproponował po prostu spędzenie czasu razem w weekend a później wpadł na pomysł wyjazdu razem. Dlatego napisałam tutaj bo nigdy po za tym naszym wspólnym zainteresowaniem się nie spotykaliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kamiiiiii napisał:

Spotykamy się czasem bo mamy wspólna pasję, umawia się ze mną ale nie są to typowe randki widzę ze mu się podobam ale nie robi nic takiego żebym mogła pomyśleć ze mnie podrywa. Dawno się nie widzieliśmy, początkowo zaproponował po prostu spędzenie czasu razem w weekend a później wpadł na pomysł wyjazdu razem. Dlatego napisałam tutaj bo nigdy po za tym naszym wspólnym zainteresowaniem się nie spotykaliśmy...

No i właśnie dlatego napisałem, że wygląda mi to na propozycję przygody. Sama piszesz że nie próbował cię poderwać, dać jakiś znak że chciałby z tobą być czy cokolwiek. Mądrze robi bo po seksie nie będziesz miała prawa mieć do niego żalu, bo nic ci nie obiecywał 😉 Obcykany w temacie koleś. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Kamiiiiii napisał:

Spotykamy się czasem bo mamy wspólna pasję, umawia się ze mną ale nie są to typowe randki widzę ze mu się podobam ale nie robi nic takiego żebym mogła pomyśleć ze mnie podrywa. Dawno się nie widzieliśmy, początkowo zaproponował po prostu spędzenie czasu razem w weekend a później wpadł na pomysł wyjazdu razem. Dlatego napisałam tutaj bo nigdy po za tym naszym wspólnym zainteresowaniem się nie spotykaliśmy...

Próbuj. Kto nie próbuje ten nie pije szampana :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, JonnyDaniels napisał:

No i właśnie dlatego napisałem, że wygląda mi to na propozycję przygody. Sama piszesz że nie próbował cię poderwać, dać jakiś znak że chciałby z tobą być czy cokolwiek. Mądrze robi bo po seksie nie będziesz miała prawa mieć do niego żalu, bo nic ci nie obiecywał 😉 Obcykany w temacie koleś. 😄

A jak pojadę i mu nie dam ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Kamiiiiii napisał:

A jak pojadę i mu nie dam ? 

 

 Jak już spróbowałaś tego miodu, to cię tak zakręci ze sama nogi pod sufit będziesz dźwigać :D Jak cnotka to mogę uwierzyć że możesz mu odmówić, tylko predzej czy później i tak cię to czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JonnyDaniels napisał:

Dasz, dasz. 😉😉😉 

Powiedzmy, ze dam. To gwarancja jest to, ze mnie oleje potem ? 😂😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Kamiiiiii napisał:

Powiedzmy, ze dam. To gwarancja jest to, ze mnie oleje potem ? 😂😅

 Dużo zależy jakiej jakości to będzie seks, co mu z samej siebie zaoferujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
2 minuty temu, Kamiiiiii napisał:

Powiedzmy, ze dam. To gwarancja jest to, ze mnie oleje potem ? 😂😅

Potem to możesz go już nie odgonić... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

 Jak już spróbowałaś tego miodu, to cię tak zakręci ze sama nogi pod sufit będziesz dźwigać :D Jak cnotka to mogę uwierzyć że możesz mu odmówić, tylko predzej czy później i tak cię to czeka :D

Nie powiem, ze nie mam ochoty ale jak mu zależy tylko na tym, a wiem ze będziemy się spotykać na pewno to nie chce jakiś głupich sytuacji a jakbym go zobaczyła potem z inna to chyba bym umarła 😱🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak nie pojedziesz to mu nie dasz, a jak pojedziesz to tak i tak mu dasz ;D proste ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Sen napisał:

Potem to możesz go już nie odgonić... 😉

Taka opcja by mi się podobała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Kamiiiiii napisał:

Nie powiem, ze nie mam ochoty ale jak mu zależy tylko na tym, a wiem ze będziemy się spotykać na pewno potem to nie chce jakiś głupich sytuacji a jakbym go zobaczyła potem z inna to chyba bym umarła 😱🤣

 Ani ty ani ja nic na to nie poradzimy.  Pisałem kto nie ryzykuje ten szampana nie pije  ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
51 minut temu, Gość gość napisał:

Jak obydwojgu bedzie dobrze to gdzie widzisz problem?

jak gdzie w moralności, widać nie rozumiesz czym jest wykorzystanie i jak moze sie czuć porządna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×