Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 dzieci a pokój tylko jeden czy macie jakies sposoby aby go podzielić?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o jakieś pomysłowe wynalazki czy sposoby które pozwolą na lepsze wykorzystanie przestrzeni i zbudowanie jakiejś prywatnej przestrzeni dla każdego dziecka. Pokój ma 9m a mam 2 synów i córkę. Chłopcy mają 12, 11 córka ma 4 lata. Możecie napisać a możecie podesłać jakieś linki z konkretnymi rozwiązaniami czy przedmiotami. Z góry dzięki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I to jest wlasnie "piekny" przyklad patologii myslacej ciypa i kvtasem. Zrobcie jeszcze ze dwoje, starsze beda sluzyc za materac mlodszym  i z 10 lat pociagniecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Prowokacja na podstawie innego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Wpisz w wyszukiwanie, pelno jest pomyslow w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boliwka

Temat prowo. Był już jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.m

Robicie krzywdę dzieciom. Naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccooo

Jednak czasy sie bardzo zmieniły. Pamietam za komuny przyjaciół w malenkim mieszkaniu pokoj  wlasnie ok  9 m dla trojki dzieci,( łozka pietrowe i jedno wysuwane). Rodzice z wyzszym wyksztalceniem, on byl potem dyrektorem powaznej instytucji, wiec nie zadna patologia. Dzieci teraz dorosle, juz pare lat  po studiach, juz z wlasnymi dziecmi wszyscy się dobrze maja. Jasne,ze  teraz jest inaczej. Ale nie jest to kwestia: mozna, czy nie mozna , raczej porownywania się do tego, ze inni maja lepiej. Wszystko jest względne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież są już sprawdzone sposoby:

"W pokoju stał stół, na którym spała babcia. Mój sześcioletni brat spał w łóżeczku pod stołem. Rodzice spali w łóżku przy drzwiach. Druga babcia spała na kanapie. Ciotka spała na wielkim piernacie na podłodze ze swoją kuzynką, a moja siostra (wówczas szesnastoletnia), mój kuzyn (dziesięcioletni) i ja (jedenastoletnia) wciskaliśmy się między nie – nie pamiętam nawet jakim cudem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci powinny być w oddzielnych pokojach, przyyyynajmniej oddzielić córkę od synów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Super ❤ Trójka dzieci w pokoju 6 m a obok w pokoju bez drzwi rodzice robią  czwarte dziecko ❤ Najpiękniejsze wspomnienia z mojego dzieciństwa. Wysadziłabym w powietrze tych wszystkich dzieciorobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Może być ciężko podzielić tak mały pokój. Ja mam trójkę małych chłopców w pokoju o wielkości 22 mkw. I czasami wydaje mi się że to mało. Na szczęście mamy jeszcze nie zagospodarowane poddasze więc mamy możliwości. Z pokoju 9 mkw może być po prostu nierealne wygospodarowanie konta dla każdego z dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość ... napisał:

Może być ciężko podzielić tak mały pokój. Ja mam trójkę małych chłopców w pokoju o wielkości 22 mkw. I czasami wydaje mi się że to mało. Na szczęście mamy jeszcze nie zagospodarowane poddasze więc mamy możliwości. Z pokoju 9 mkw może być po prostu nierealne wygospodarowanie konta dla każdego z dzieci. 

Konta to oni sami pewnie nie mają, skoro ich na kąt dla każdego członka rodziny nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zostawić jedno a pozostałą dwójkę oddać do domu dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fhk

9 m ??ty chyba żartujesz??Ja mam 3 dzieci i kazde ma swoj pokój. Najmniejszy pokój córki ma  około 16 m.jak ty chcesz 3 dzieciaków na 9 ciu metrach pomieścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Falling tone

Kup dwa parawany i rozdziel. Każde będzie miało 3m² dla siebie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko, ty sobie chyba jaja robisz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×