Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pati_Pati

Wypełniacze do korekcji głębszych zmarszczek

Polecane posty

Gość Pati_Pati

Dzień dobry szukam preparatów które są przeznaczone do korekcji głębszych zmarszczek i fałdów skóry albo przemodelowania konturów twarzy. To musi być preparat wstrzykiwany w głębszą warstwę skóry. Proszę o opinię i jakieś polecenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka

Polecam nową linię produktów od firmy croma. Nazywa się Saypha. To najnowsza ich marka. Bazuje na kwasie hialuronowym. ekfekt bez grudek raczej premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati_Pati

Dzięki jaka jest cena i kto to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka97

To jest tylko dla lekarzy z tego co wiem. koszty to musisz się w klinice dowiedzieć wraz z zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietkaKokietka

Ja również polecam Saypha. Już zrobiłam i jestem przeszczęśliwa. Robiłam staranny research bo bezpieczeństwo jest dla mnie bardzo ważne a to preparty z górnej półki z certyfikatami i tylko dla lekarzy. Moja Pani dr zresztą też ma w ofercie i polecała. Poza tym efekty - również górna póła 🤩🤩🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno saypha to jest preparat dostępny tylko dla lekarzy.  Ciekawa jestem jak długo utrzymuje się efekt i jaki jest koszt zabiegów wygładzania zmarszczek i wypełnienia ust?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszt zależy od miejsca gdzie robisz. Wiadomo, że lepiej się zdecydować na zabieg dobrym preparatem ale to tylko część przygotowań. trzeba zwrócić uwagę czy salon, albo jak szumnie się to bez sensu nazywa "klinika"  zatrudnia lekarzy. Czy cennik jest czytelny. Czy dostajesz listę przeciwwskazań. Czy zalecenia po zabiegu są jasne (najlepiej jak w formie pisemnej). Koniecznie też zrób zdjęcia przed i po, tj nalegaj na ich zrobienie, bo  wten sposób będziesz mogła ocenić wynik. Generalnie miejsca gdzie znajdziesz preparat Saypha powinny być ok bo jest tylko dla lekarzy a to już jakiś wskaźnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony polecam klinike dra Strzałkowskiego , ale to jest prawdziwa klinika. Bardzo dobry specjalista, pracował za granicą oraz studiował. Moja mama byla tam na EASYLIFT - NICI LIFTINGUJĄCE SPRING THREAD. Nawet ja się nie spodziewałam tak pozytywnych efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×