Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona__2

Trądzik

Polecane posty

Od kilkunastu lat mam problem z trądzikiem. Kilka dni temu byłam u dermatologa i dostałam antybiotyk na skórę twarzy Zineryt. Czytałam że daje bardzo dobre efekty, ale nie można się malować. Tylko, że mam po nim przesuszoną cerę. Szukam naturalnego kremu nawilżającego, ale żeby mnie nie zapychał. Polecicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Z trądzikiem walczyć trzeba również od środka. Sporo o naturalnych sposobach znajdziesz na blogu jakpozbycsiepryszczy.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena

Dzień  dobry  proszę  zgłosić  się  na  konsultację  do  lekarza  medycyny  estetycznej  ,    bądź  dermatologa .  Skóra  zostanie  dokładnie  obejrzana  i  zbadana  ,  zostaną  dobrane  jak najodpowiedniejsze  metody  leczenia  .  Najskuteczniejszą  metodą   na   trądzik  jest zastosowanie  peelingów  medycznych  w   połączeniu   z   lekami  do  stosowania  na  skórę odpowiednio  dobranymi  do  stanu  skóry .  Jeśli  będzie  potrzeba  do  leczenia  mogą  zostać dołączone  również  zabiegi laserowe .

Można  wykonać  badania  helicobacter  pylori  ,  badania  na  posiew  bakteriologiczny  oraz odwiedzić  dobrego  dermatologa ,  który  dobierze  terapię  lekową  doustną  oraz  preparaty do stosowania  skórę .

 

Polecam www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam krem na dzień firmy souvre naturalny z naturalnym kolagenem który pomaga także w regeneracji blizn po trądziku jeśli potrzebujesz więcej informacji napisz do mnie na mail malgosia5577@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×