Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lenka

Ładna umywalka z szafką do łazienki

Polecane posty

Gość Lenka

Hej, muszę kupić umywalkę z szafką do łazienki, wymieniamy większość mebli łazienkowych na nowe, bardziej nowoczesne. Szukam sklepu, który sprzedaje umywalki z szafką w jakimiś ładnym stylu i nie za kosmiczne pieniądze 🙂 chcę coś sprawdzonego, gdzie szybko mi przyślą zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij sobie do sklepu lazienkaplus.pl jest to ogromny sklep internetowy, który posiada bardzo duży asortyment towaru. Wszystko bardzo dobrej jakości, same dobre i znane marki w niskich cenach cenach. Sama większość rzeczy zamawiałam u nich i zawsze wysyłkę miałam terminowo na czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaN
Dnia 8.02.2019 o 11:15, Justysia233 napisał:

Zerknij sobie do sklepu lazienkaplus.pl jest to ogromny sklep internetowy, który posiada bardzo duży asortyment towaru. Wszystko bardzo dobrej jakości, same dobre i znane marki w niskich cenach cenach. Sama większość rzeczy zamawiałam u nich i zawsze wysyłkę miałam terminowo na czas. 

Dobrze mówisz, z takich własnie dużych sklepów lepiej jest zamawiać bo jest duuużo taniej niż w "januszexach" stacjonarnych :D  wiem co mówię, bo sama jak się niedawno wprowadzałam do kupionego mieszkania to meble do łazienki zamawialsmy przez internet po tym gdy przeraziłam się cenami w stacjonarnych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Radziłabym popatrzec na inspiracji w internecie, tak jest najlepiej 🙂 na Blogu Lazienkaplus.pl też jest dużo ciekawych inspiracji i porad. Generalnie to tam też możesz zamówić taką umywalkę z szafką, wybór jest duży, więc się rozejrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaaa

Moja doobra rada zdecyduj się na podwieszaną szafkę w łazience, dużo łatwiej będzie Ci sie sprzątało. Wiem coś na ten temat bo w jednej łazience mam własnie podwieszane a w drugiej stojącą. Zdecydowanie lepiej jest umyć podłogę w łazience gdzie meble sa podwieszane. Zresztą woda nie dostaje się za meble itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×