Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angelika_probos

Sprawdzacie znaczenie snów?

Polecane posty

Jak w temacie. Zdarza wam się sprawdzać znaczenie snów? Jeśli tak to sprawdzają wam sie interpretacje tych snów? Ja zawsze korzystałam z papierowego sennika który na pewno miala moja mama od jej mamy, ale nie wiem czy też moja babcia od swojej mamy czyli mojej prababci 😄 taki stary w skórzanej (?) okładce, pierwsze i ostatnie strony to jakas masakra ledwo sie trzymają wygląda to wszystko jak z muzeum 😄 ale jak sprawdzalam (nadal z niego korzystam) na stronach internetowych to chyba kazdy sennik opiera sie wlasnie na tych starych (egipskich?) sennikach. jak na razie korzystam w https://mojsennik.pl bo szybciutko sie sprawdza i jak wpisuje wszystko co mi sie snilo w nocy to znajduje za jednym razem. a porównywałam z tym sennikiem papierowym to wlasnie mają tam przelozone na taki bardziej język 21 wieku a nie hieroglify 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuniex

Swego czasu dość często sprawdzałam znaczenie snów. Teraz niestety nic mi się nie śni więc nie mam potrzeby. Ale przeważnie sprawdzałam z ciekawości nie żebym w to wierzyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×