Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zdrada

Polecane posty

Gość Gość

Mój facet zdradzał mnie z mężatką. Zostawił mnie, bo uważa, że ją kocha i nie przeszkadza mu, że ona nie zamierza odejść od męża. Czy powinnam powiedzieć temu mężowi o tym, co ona robi za jego plecami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie. To ich sprawa.. Nie bądź dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy

Oczywiście że tak. Nikt nie ma prawa być oszukiwany. Poinformuj a co onzrobi to jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

powinnaś jakoś zasygnalizować zdradę jego żony , nie chodzi o zemstę na chłopaku który cie porzucił ale o niepozwolenie społeczne na rozwalanie i oszukiwanie męża. Jak chce to niech weżmie rozwód a potem skacze . Już pomijając wiarę to aspołeczne zachowanie i zachęcanie do dalszych zdrad i pożadania mężatek rozwalając im małżenstwo ( ktoś powie że jak chce pani to da ale są nawijacze makaronu na uszy którzy potrafią omotać babke a ta zanim oprzytomnieje to zrobi sobie gnojówkę z życia. To tak jakby widzieć złodzieja co kradnie wiedziec kto to i nic okradzionemu nie powiedziec, a za jakiś czas samemu można byc okradzionym przez tego zlodzieja. SMS , list to powinno by wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia

Moze jej maz o tym wie ale przymyka oczy bo nie chce jej stracic. Wbijesz mu wiec noz w plecy. Albo ich malzenstwo istnieje tylko na papierze i to w ogole nie bedzie obchodzic. Tak naprawde to jest sprawa miedzy toba a mezem. I jesli on sie juz wyprowadzil bedac swiadomym ze ona od meza nie odejdzie to ty przestalas dla niego istniec. Sorry ale moze lepiej spojrzec prawdzie w oczy niz wtracac sie w inne malzenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gwoli wyjasnienia napisał:

Moze jej maz o tym wie ale przymyka oczy bo nie chce jej stracic. Wbijesz mu wiec noz w plecy. Albo ich malzenstwo istnieje tylko na papierze i to w ogole nie bedzie obchodzic. Tak naprawde to jest sprawa miedzy toba a mezem. I jesli on sie juz wyprowadzil bedac swiadomym ze ona od meza nie odejdzie to ty przestalas dla niego istniec. Sorry ale moze lepiej spojrzec prawdzie w oczy niz wtracac sie w inne malzenstwa.

bullshit, jak nie wie to zrobi mu tylko przysługe, nie a co gdybac tylko powiedziec ja bym chciała wiedziec... jkai nóż w plecy....noż to wbija mu zonka, opanuj się! To nie obca osoba tylko bezpośrednio w to zamieszana.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
2 godziny temu, Gość gość napisał:

bullshit, jak nie wie to zrobi mu tylko przysługe, nie a co gdybac tylko powiedziec ja bym chciała wiedziec... jkai nóż w plecy....noż to wbija mu zonka, opanuj się! To nie obca osoba tylko bezpośrednio w to zamieszana.

 

Kazdy ma swoje zdanie 🙂 Forum to nie licytacja, wyluzuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×