Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stanley

Kobieca skłonność do biseksualizmu

Polecane posty

Gość Stanley

Cześć 

Jestem od roku z groszami w związku. Byłem z moją drugą połówka w galerii i mijaliśmy bardzo atrakcyjna dziewczynę, taką 10/10. Moja dziewczyna powiedziała że jej się podoba, oczywiście w sensie seksualnym bo później o tym rozmawialiśmy. Ona twierdzi że jest  hetero ale w przypadku tej dziewczyny w galerii poczuła pociąg seksualny. 

Czy kobiety mają naturalną skłonność do bi? Wiem że to głupie pytanie ale nie mogę przestać o tym myśleć 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicoll

Umm.. cóż moim skromnym zdaniem, nie, nie mamy czegoś takiego jak ,,naturalną skłonność do bi,,. Orientacji seksualnej nie da sobie wybrać, tak sama jak płci, a czy będąc mężczyzną masz naturalną skłonność do bycia kobietą? Może to nie najlepszy przykład, ale aktualnie tylko to mi przyszło do głowy, jeszcze o tej godzinie. A jeśli chodzi, że twoja dziewczyna poczuła pociąg seksualny do innej kobiety, cóż różne rzeczy nas podniecają i to nie jest tak, że od razu musi być bi, może poczuła pociąg tylko ten jeden raz i albo się to zdarzy jeszcze raz albo nie. Zresztą nie rozumiem po co się tak tym przejmować, nawet jeśli była by biseksualna, to ma przecież Ciebie, a Ty powinieneś to zaakceptować i ją wesprzeć jak coś. Ale uwierz, jeśli Cię kocha, nawet będąc bi, na pewno nie ucieknie do żadnej laski 10/10 😉 Miłej nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to zgodzę się z Nicoll

10 minut temu, Gość Nicoll napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 godzinę temu, Gość Stanley napisał:

Cześć 

Jestem od roku z groszami w związku. Byłem z moją drugą połówka w galerii i mijaliśmy bardzo atrakcyjna dziewczynę, taką 10/10. Moja dziewczyna powiedziała że jej się podoba, oczywiście w sensie seksualnym bo później o tym rozmawialiśmy. Ona twierdzi że jest  hetero ale w przypadku tej dziewczyny w galerii poczuła pociąg seksualny. 

Czy kobiety mają naturalną skłonność do bi? Wiem że to głupie pytanie ale nie mogę przestać o tym myśleć 

 

Twoja widocznie ma taką słonność. Zachęć ją żeby ci zrobiła z drugą kobietą jakiś pokaz i już nie będziecie mogli na siebie patrzeć bez rzygania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Przyciagnelo mnie tu imie Monika, wiec tez sie wypowiem :)

Nie sadze, by taka sklonnosc byla u kobiet, mysle ze jest to kwestia indywidualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanley

Są nawet badania naukowe na ten temat https://kobieta.wp.pl/czy-kazda-kobieta-jest-biseksualna-6040873279124609a

Zjawisko wcale nie jest jednostkowe, dotyczy znacznej części kobiet. Dochodzę do wniosku że jesteście nieźle porąbane. Niby mąż, dzieci a po cichu rozmyślanie o rżnięciu innej laski.

temat z forum https://f.kafeteria.pl/temat-5969235-czuje-pociag-do-kobiety/

Cześć kobiet sie do tego przyznaje a część trzyma to w sobie w obawie przed społeczną krytyką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I co w tym porabanego? Kobiety sa piekne. Poza tym kobieca seksualnosc jest bardzo powiazana z emocjonalnoscia (nie w kazdym przypadku) wiec jak najbardziej mozna zakochac sie w innej kobiecie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×