Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Janek

Profesjonalna regeneracja dywanów Wrocław

Polecane posty

Gość Janek

Dzień dobry. Odziedziczyłem w spadku mieszkanie z wyposażeniem, a że mieszkała tam przez wiele lat starsza osoba, to wszystko jest dosyć stare, ale ma jednak to dla mnie wartosć sentymentalną. do odnowienia mebli tapicerowanych znalazłem już tapicerów, a teraz szukam firmy, która doprowadzi stare dywany do stanu używalności, tzn  generalne pranie, obszycie poszarpanych końców ewentualnie skrócenie. Czy ktoś zna taką firmę i powie gdzie się znajduje?? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodek

Jest taka firma we Wrocławiu, która się specjalizuje tylko i wyłącznie we wszelkiego rodzaju dywanów. kiedyś coś tam dawałem i w sumie wszystko zrealizowali tak jak ja jako wymagający klient oczekiwałem. w sumie nawet nie było drogo, a tempo ekspresowe. mam tylko do nich numer telefonu, bo mam wbity w komórkę jako pralnia, a nazwy nie pamiętam, ale coś związanego z praniem 514514824.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Dzięki. Wrzuciłem telefon do google i wyszukało mi pralnię PierzDywan, która się mieści na Kiełczowskiej 62. super sprawa, bo już dzwoniłem i obiecali, że nie będzie kłopotu z realizacją mojego zamówienia. jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×