Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariegoldcat

Czy zaufałbyś dietetykowi z nadwagą?

Polecane posty

Co myślicie o takich specjalistach w tym temacie? Na przykład o Klaudii Łakomej? 

Dla mnie to dziwne, bo dla dietetyka własne ciało jest wizytówką. Dziwię się osobom, które z nią współpracują i śmieszy mnie jej chłopak prężący mięśnie na każdym zdjęciu xD

Popisowe danie z ebooka? Makaron z serem i cebulą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chętniej poszłabym do niej, niż niektórych chudych i wrednych patyków. Dopóki ma wyniki u pacjentów jest ok, jeśli nie to gorzej. Ale jej facet ma mega ciało, fajnie oko zawiesić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio

Nie wiedziałam kto to, więc znalazłam insta. Oto wnioski: obecnie laska nie jest gruba. Ma kawał cyca i zero wycięcia w tali. W sumie kiepska figura, bo nogi też potężne, ale to zrobiła sobie przez 10lat bardzo na +.  Ja bym zagrała do niej zakompleksione dziewczę z nadwagą,  gdybym takie miała na stanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lula

Grubość grubością, ale nie zaufałabym dietetykowi, którego popisowym daniem jest właśnie wyżej wspomniany makaron z cebulą i serem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Lula napisał:

Grubość grubością, ale nie zaufałabym dietetykowi, którego popisowym daniem jest właśnie wyżej wspomniany makaron z cebulą i serem 

Dokladnie. Ten ktory mi pomagal zejsc ,,z duzo z ponad setki", bez zwisow i faldow, tez jest duzy i co. Wazne, ze jest fachowcem, uznanym fachowcem a nie lansujaca sie w necie opowiadaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Akurat Klaudii bym zaufała :) dziewczyna ma sporo problemów zdrowotnych, więc w dużej mierze skupia się na nich bardziej niż na szczupłej sylwetce, a poza tym nie każdy dietetyk musi nosić rozmiar 36, ważne, że ma wiedzę. Bardzo fajnie prowadzi Alę z @fitala, która też miała trochę tych problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu

Hej:)

Jeśli chcesz zarobić dodatkowe 50-100zł miesięcznie wypełniając kilka ankiet, nie wychodząc z domu, zapraszam do rejestracji na tej stronie: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527875

Korzystam od wakacji zeszłego roku, za każdym razem pieniądze zostały wypłacone:)

Ja polecam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×