Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cojaka123

Slub nie dzieci nie ale wspólny kredyt tak

Polecane posty

Gość Cojaka123

Mój partner nie chce dzieci ani ślubu mieszkać też nie chciał ze mną więc sobie sama kupiłam piękne mieszkanie a teraz ma pretensje, że ja wzięłam mieszkanie i teraz będzie ciężko wziąć kredyt na wspólny dom. Jestem po 30 związek stoi w miejscu, a czas ucieka dlatego pomyślałam o sobie i kupiłam sobie mieszkanie czy źle zrobiłam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zrobiłaś bardzo dobrze, nie chce ślubu ani dzieci bo nie planuje wspólnej przyszłości a pretensje niech ma do siebie i niech nie próbuje zwalić teraz na ciebie winy bo to on nie chciał zobowiązań z tobą a z bankiem. wpędzi ciebie w lata i zniknie z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus

Musisz podążać do celu wspólnego, a z tego co piszesz wasze cele są różne. On chce dom jako budynek Ty chcesz dom jako życie. Pogadaj z nim jakie ma plany wysłuchaj nie krytykuj i przedstaw swoje. Poszukajcie wspólnych celów i albo zostaniecie razem albo szukaj nowego.

Z miszkaniem dobrze zrobiłaś. Coś trzeba mieć swojego, wiem co mówię bo ja mieszkam u żony i to był największy błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że dobrze zrobiłaś. Zadbałaś o siebie i o swoją przyszłość. Nie musisz mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Jeśli partner bardzo chce mieć dom, to niech zastanowi się, jak go w inny sposób sfinansować, skoro nie dostaniecie kredytu. Robienie Ci wyrzutów z tego powodu jest z jego strony nie fair. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×