Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kredyt do 5000 gdzie najlepiej?

Polecane posty

Gość Gość

Witam, pilnie potrzebuję wziąć kredyt czy pożyczkę do 5000 zł. Ja nie pracuję, siedzę w domu z rocznym dzieckiem. Mój partner pracuje, wypłata przychodzi na moje konto. On niestety nie może. Mam w ogóle szansę na jakąś dobrą ofertę tej pożyczki/kredytu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, frog_in_the_fog napisał:

a nie lepiej iść do roboty, zamiast się zadłużać? z czego zamierzasz to spłacić?

 

Partner pracuje i nie może wziąć kredytu. A musimy się wyprowadzić. 

Kasa z jego wypłaty i ta pożyczka byłaby na początek, na życie i wyprowadzkę. Ja znalazłabym żłobek dla dziecka i pracę.

Teraz mieszkamy w małej miejscowości i nie mam z kim dziecka zostawić. Dojazd mamy prze.ebany a ani ja, ani partner nie mamy prawa jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma co oceniać, a "Gość" zadał proste pytanie gdzie udać się po pożyczkę. Według mnie godną polecenia ofertą jest kredyt w firmie Provema. Warto jej się przyjrzeć, bo mają naprawdę dobre warunki kredytowania, wszystko odbywa się szybko i bez zbędnych formalności. Na gotówkę nie trzeba czekać, a warunki spłaty dopasują do realnych możliwości klienta. Sama korzystałam z ich oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chcesz mieć kupę siana idź do Bociana ... tylko ze ja nie polecam nikomu parabanków ... a w banku ci nie dadzą. Jesli już to próbuj w Agricole Bank. Ostatnio mieli bardzo niski procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Partner pracuje i nie może wziąć kredytu. A musimy się wyprowadzić. 

 

dlaczego on nie może?
jeśli ty nie pracujesz, to tym bardziej ci nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

wypłata przychodzi na moje konto. 

Masz dostęp online do konta? bardzo możliwe, że twój bank sam wręcz narzuca ci się z propozycją pożyczki, przyjrzyj się uważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×