Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc2019

Co sądzicie i takim mężczyźnie...

Polecane posty

Gość Gosc2019

Co sądzicie o takim mężczyźnie poznalam go juz 4 miesiące się spotykamy ale czasami zaczynaja mnie irytować niektóre sprawy.. 

Pracuje u ojca w firmie . Tylko miał ta prace wiecej nie miał. Ma 35 lat od 5 lat mieszka sam w Mieszkaniu ale po pracy zawsze jezdzi do mamy na obiady sam nie ugotuje i nie podgrzeje rzadko kiedy bo nie lubi tego robic

Jeszcze nawet nie powiedzial mi ze mnie kocha..malo co mowi ze teskni 

Ale plus bo jest spokojny cichy 

Chce poznać wasze zdanie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Zdanie na temat czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2019

Na tego typu faceta...

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też bym na jego miejscu jeździła na obiad do mamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc2019

Najwazniejsze ze sam mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet

Za malo danych, zeby go ocenic.

Jedno tylko wiadomo: od ciebie tez bedzie oczekiwal obslugi posilkowej. Jesli mama mu pierze, prasuje, itd. to gorzej. Jesli jednak nie pije, nie pali i nie ma robali ;) oraz jest mily, uczciwy, porzadny to nie tak zle. Wiekszosc facetow oczekuje od kobiety pelnej obslugi, zwlaszcza ci starszej daty. On moze byc tak wychowany. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

. Moj tez byl spokojny, malo mowil. Tez jest uczciwy, nie pali, nie pije, nie bierze narkotykow i co z tego jest nudny jak flaki z olejem. Nie umie sie bawic, no czasami sie wyglupiamy. Ale on jak zwykle pozniej przesadza i mnie to pozniej wku.....

Moze zwroc uwage na to czy ma czysto w mieszkaniu, czy sam sprzata. Czy ci nie robi awantury o byle co. Czy czasem nie jest pedantem. Czy macie wspolne tematy. Czy umie sie przyznac do bledu, czy jest ugodowy. Czy jak ma cos zrobic to od razu robi. Czy nie ma jakis glupich pogladow, teorii. Czy robi w domu pranie - czy robi to prawidlowo. Czy umie ugotowac sobie obiad.

Albo np zapros go na obiad zrob tylko mieso. On przyjdzie i powiedz mu ze jeszcze trzeba obrac ziemniaki i zrobic surowke. Wtedy zobaczysz czy ci pomoze czy nie. Jak nie pomoze to bedziesz wiedzala, ze to len i raczej nie bedzie ci w niczym pomagal w domu. Ja wtedy bym sobie go darowala. 

Najlepszym rozwiazaniem jest zamieszkanie razem. Ja niestety tak nie zrobil  no i teraz mam za swoje. Nie patrz na urode tylko na jego zachowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

"Nie pije i nie pali"

Hahahahahaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to Ty musisz wiedzieć czy odpowiada Ci taki mężczyzna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus

Jaki jest to wyjdzie po latach.

A jak już ma 35lat to tragedia.

Bo kiedy się przekonasz jaki jest. Za 5 lat będzie miał 40 zakładam ze przez 5lat wyjdzie czy to dobry kandydat na ojca. Czyli stary dziad na ojca. 

Nie mogę zrozumieć dzisiejszych 25/30 latków na co czekają. Trzeba ze sobą pożyć by być pewnym że to odpowiedni kandydat na ojca/matkę, bo takie też są księżniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-żabojad

a ty niby od czego jesteś? to oczywiste, że od posprzątania, ugotowania,  uprania. kto ma to robić?? facet????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ihbjkk

A mnie irytuje to, że nie umiesz napisać kilku zdań poprawnie. Poza tym za mało wiadomości, nie wiadomo w sumie o co ci chodzi. Ty jesteś głupsza od tego faceta i może lepiej daj mu spokój i naucz się pisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×