Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alaa bala

Czy to normalne ze kuzyn mnie przytula ?

Polecane posty

Gość alaa bala

Tak sie zastanawiam...

Wiecie.. to niby nic takiego, ale jednak dziwnie sie z tym czuje i zastanawiam sie czy to ze mna jest cos nie tak i mam sredniowieczne poglądy czy jednak to nie jest ok;

Nie chodzi mi o przytulenie z okazji skladania zyczen ale tak po prostu..pyta czy moze sie przytulic i przytula mnie...glaszcze po wlosach, twarzy, szyi,plecach, czasem po nogach... lapie za reke.Tak jak moj chlopak. Ten kuzyn jeszcze czasem zlapie za kolano,przejedzie dlonia po nogach.Oprocz tego jest naprawde ok, jest mily i troszczy sie o mnie,ale im bardziej jestem ciepla tym bardziej sie lepi do mnie, chce wiecej kontaktu, jest zazdrosny a na zarty ze potrzebuje dziewczyny odpowiada ze juz ma mnie

 

Mamy po 16 lat

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to normalne. Prawdopodobnie zakochał się w Tobie. Ale takie rzeczy się zdarzają. Dopóki nie posuwa się do czegoś więcej to jest ok. Jeśli Ci to przeszkadza to ogranicz kontakty. Jemu z czasem przejdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa bala

ale to trwa juz 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, niesklasyfikowana napisał:

Nie jest to normalne. Prawdopodobnie zakochał się w Tobie. Ale takie rzeczy się zdarzają. Dopóki nie posuwa się do czegoś więcej to jest ok. Jeśli Ci to przeszkadza to ogranicz kontakty. Jemu z czasem przejdzie. 

Dla mnie w rodzinie to nienormalne . Jak w ogole mozna sie zakochac w kuzynie / ce ? . Pewnie się to zdarza , ale dla mnie dziwne . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wiadomo , że każdy by chciał kuzynkę bzyknąć . ja często o swojej myślę i śni mi się sex z nią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9448

a co takiego fajnego jest w kuzynce????nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiadacz ślicznej kuzynki

Ja mam taką śliczną kuzynkę, że gdyby chciała to bez zastanowienia bym się z nią przespał. Ja mam 22 lata ona 19, często się widzimy, nasze mamy to siostry. Nie przeszkadzałoby mi to. Chciałbym ją chociaż tylko wylizać, jest naprawdę bardzo śliczna. Wygląda jak Hiszpanka ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZOK

zboczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa bala
Dnia 11.02.2019 o 18:30, Gość gosc napisał:

Dla mnie w rodzinie to nienormalne . Jak w ogole mozna sie zakochac w kuzynie / ce ? . Pewnie się to zdarza , ale dla mnie dziwne . 

Tez nie rozumiem choc mam nadzieje ze to jednak nie to... zapytalam go w zartach czy sie zakochal, mowi ze nie, ze jestem dla niego mlodsza siostra

Dnia 11.02.2019 o 18:33, Gość gość napisał:

wiadomo , że każdy by chciał kuzynkę bzyknąć . ja często o swojej myślę i śni mi się sex z nią .

Dnia 11.02.2019 o 18:37, Gość Posiadacz ślicznej kuzynki napisał:

Ja mam taką śliczną kuzynkę, że gdyby chciała to bez zastanowienia bym się z nią przespał. Ja mam 22 lata ona 19, często się widzimy, nasze mamy to siostry. Nie przeszkadzałoby mi to. Chciałbym ją chociaż tylko wylizać, jest naprawdę bardzo śliczna. Wygląda jak Hiszpanka 😉

Dziwni jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa bala

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina

a marszczy sobie fajfusa pod ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa bala

haha nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaa bala

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

no co chcesz wiedzieć, wyruchałby cie gdyby tylko miał okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo przytulenie jest ok, ale glaskanie i macanie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marinero napisał:

Ja bym tu byl bardziej rygorystyczny.Skoro juz ona wie ze on jest "kleisty" powinna mu zabronic nawet przytulenia sie

.Ot! Podanie reki! Czesc!- i to wszystko.!

Sa faceci ktorym jesli nie powiesz "tu ci nie wolno" to beda naduzywac  dotykania."Oblesnie kleisci" i takich trzeba zawsze trzymac na dystans a 'priori  aby uniknac zazenowania potem 🙂

Masz racje, mialam na mysli przytulanie sie z kuzynem, ktoremu od tego nie staje. W tym przypadku rzeczywiscie unikalabym kazdego kontaktu fizycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×