Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Adrian98

Potrzebuje czas lecz Mówi ze mnie Kocham

Polecane posty

Cześć Wszystkim. Mam 21 lat z moja partnerka byłem ponad 2 lata. Kobieta aktualnie mam 19 lat. Problem wynika w tym iż Bardzo Kocham „ją” staralem się traktować każdego dnia jak księżniczkę na prawdę, robiłem co mogłem lecz po ponad dwóch latach zerwała ze mną i wypowiedziała się w taki sposób iż Potrzebuje „Czasu” chce się wybawić, poszaleć jako singielka. Dodam również ze miała w wcześniej partnera i w związku była łącznie 5 lat. Nie potrafię tego zrozumieć, jest mi bardzo ciężko... Nie wiem czy mam odpuścić, Głos w głowie mówi mi ze mam walczyć. Dodam jeszcze ze rozmawiamy ze sobą na wideo o jakiegoś pol roku iż wyjechałem aby zarobić na mieszkanie dla nas ( co miesiąc zjeżdżałem na tydzień ) ten czas spędzaliśmy tylko we dwoje Ona ciągle Powtarza ze mnie kocha lecz chce być singielka,mówi  aby się realizował i spełniał siebie lecz ja żyć bez niej nie potrafię ... Jeszcze dodam ze mówi ze mam nie zapominać o niej bo ona nie zapomni „ chce pobyć singielka, i w miarę możliwość wrócić do mnie ( gdy się wyszaleje ) To jest moja pierwsza poważna miłość za niecałe 4 miesiące było by 3 lata gdy jesteś z sobą... Nie wiem co robić ? Walczyć o nią ?  Starać się by zmieniła decyzje ? Nie potrafię jeść, spać gdy myśle o tym. Pozdrawiam mam nadzieje z ktoś mi pomoże. 

Edytowano przez Adrian98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Fszysko fskazuje na to rze ona sie z oriętowała rze ty pisadź nie umisz i jezdeś alfanabetom.

Wróć do gimnazjum, w wszysto będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz 21 lat ... jak ja mógłbym mieć znów tyle ... 

dziewczę Ci mówi że chce się wyszaleć, niestety tego nie zmienisz, rusz dalej, kochać przestaniesz, znajdziesz inną nie załamuj się 

powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×